Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

michu5a2

Just Cause 2

Polecane posty

Jak pewnie wiecie (albo i nie) 12. już beta testy JC2 Multiplayer z 48godzinnych (20-22kw) rozrosły się jeszcze na 7 (już 6 :D) najbliższych dni do 28kw.;) Jak na razie wiele opcji jest zmienianych/usuwanych/dodawanych itp, ale tu chodzi o zabawę. I teraz czy ktoś zgłosiłby się do wspólnego eksplorowania Panau? Frakcje niestety w tej chwili wyłączone, ponoć cały plugin wziął i padł, ale Devi zapewniają, że te się pojawią znowu do końca testów. Minusem jest to, że server nie raz pada na 5 minut przez obciążenie 1000graczy online :D Także wszystkich zapraszam do wspólnej gry, Steam ID: michu6263.

PS W Multi za odpowiednią opłatą można zmienić sobie model, także nie obawiajcie się zalewu Rico :D Sam biegam jako Ninja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągamy klienta z jc-mp.com (13mb). Potrzebne jest tam konto połączone z kontem steam! Klient wtedy otworzy przeglądarkę i pobierze "token" z naszymi danymi. W kliencie w settings wyznaczamy ścieżkę gdzie mamy zapisanego Just Cause2. Pole poniżej zostawiamy puste. W server list klikamy na pierwszy (jedyny) server "join". UWAGA Jeżeli gra nie otworzy multi tylko sejwa z singla i nie będzie można się ruszać, wyłączamy całą grę i w kliencie w Settings ustawiamy Font Size na 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tam ma się sprawa z synchronizacją? Da radę np iść obok kogoś bez obawy o "wieszanie się" postaci innych graczy lub kanciastość ruchów? A no i czy da radę kogoś w ogóle zabić, bo z relacji znajomego, który grał w poprzednią betę, żeby kogoś zabić musiał wyładować pare magazynków :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym nie ma problemu wg mnie. Mam net mobilny (jest mega super... wolny). Myślałem, że gra w to nie bd możliwa jak w GRO, ale się pomyliłem. Wszystko działa pięknie jak na singlu, do tego dochodzi możliwość latania w jednym samolocie etc. A co do zabijania. Za killa dostajemy 100$. Wprowadzone jest infinite ammo, czyli nic się nigdy nie skończy. Żeby kogoś zabić trzeba się sporo nagimnastykować no chyba, że afka :D Minus tylko taki, że przy każdej smierci gra znowu losuje nam dwie bronie (jedno i dwu ręczną). A najgorsze rozdanie to Bubble Gun i Shotgun :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...