Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kronos

Playstation Network

Polecane posty

Ja mam, generalnie bardzo złe doświadczenie z PSN i jestem do niego bardzo źłe nastawiony. Powód? Nie chdzi o to, że nie lubie PSN, ale o to że mam problemy z jego działaniem. Ktoś mi kiedyś powiedział, że znajdę tam sporo dem gier do pobrania. Ja tam wszedłem, lecz żadnych dem znaleźć nie mogłem. Wszędzie tylko pełne wersje. Były tam działy: Gry PsOne, zwiastuny, pelne gry itd. ale dem nihuhu :( A szkoda bo bym se pare dem pościągał. W doddatku strasznie mi ten PSN muli, a po wejściu w n.p. games i wybraniu liter alfabetu: nic się nie dzieje :/ Czemu? Mogę zawszsze zrobić tylko 2-3 czynności, potem wszystko staje i nie rusza. Pomoże mi ktoś?? Mam PSP a z PSN korzystam z kompa, za pomocą programu do transferu danych do/z PSP. (nie pamiętam jego nazwy) Z góry dzięki!

PS. Czemu nikt nie pisze nic w moim temacie poświęconym grze Daxter?? Zapraszam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z PsS. Poszukuje Naruto Storm Pack 1(i wyżej) do gry Naruto Ultimate Ninja Storm.

Na stronach itp itd mówią/piszą że plik zawieszony jest na PS-Store....w problem że nie mogę go znaleźć.

Jeśli ktoś wie skąd mogę go zassać/lub jak go znaleźć na PsS niech napisze.

Mam sugestie co do mojego problemu...najprawdopodobniej musze wejsc an PSS dla US wiec jak ktoś wie jakie dane do PSS wpisac to niech wali ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z PsS. Poszukuje Naruto Storm Pack 1(i wyżej) do gry Naruto Ultimate Ninja Storm.

Na stronach itp itd mówią/piszą że plik zawieszony jest na PS-Store....w problem że nie mogę go znaleźć.

Jeśli ktoś wie skąd mogę go zassać/lub jak go znaleźć na PsS niech napisze.

Mam sugestie co do mojego problemu...najprawdopodobniej musze wejsc an PSS dla US wiec jak ktoś wie jakie dane do PSS wpisac to niech wali ;)

Na PSS US trzeba zarejestrować osobne konto, nie mające nic wspólnego z EU...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...