Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dirian

Tablet ~1000 zł 10 cali

Polecane posty

Szukam tabletu dla znajomego za około 1000 zł. Wymagania to ekran ~ 10 cal o możliwie najlepszej jakości obrazu w tej cenie, przyzwoita bateria i wydajność. Na tablecie nie będą odpalane gry, głównie ma służyć do płynnego przeglądania internetu, jakichś gier, itp. Oprócz tego przydałoby się w miarę dobre wykonanie. No i koniecznie z 3G.

Znajdzie się coś za te pieniądze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dirian, ciesze sie, ze moge pomoc takiemu forumoczowi, to po pierwsze. Po drugie " na tablecie nie bedą odpalane gry [...] głownie ma służyć do [...] jakichś gier " :P Trzecia sprawa, czyli do rzeczy. Proponowałbym cos z samsungow 10 lub shiru shoguna 10, nie wiem co to za firma, ale zdobyła szybko popularność, i sprzedaje ja x-kom wiec dziadostwem raczej nie jest.

Ja mimo to radzilbym sprobowac jasnej strony mocy, dołożyć z 200 zł i zapolowac na ipada 2 z 3G, bo wiem, ze dostaniesz spokojnie go, a spełnia twoje wymagania az nadto. Jedynki nie proponuje, bo IMO to swietny tablet, ale podobno ładować juz w niego kasy takiej nie warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet się jednak zwiększył i wynosi do 2000 zł. Znalazłem Asus Transformer TF300TL. Wydaje się spełniać wymagania, miał ktoś z nim do czynienia?

iPad odpada, bo znajomy nie lubi iOS.

A co do tych gier, to miało być "do jakichś filmów" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośmielę się przypuścić, że nie znajdziesz nexusa 10 z 3g.

Za to ja podniesiesz limit jeszcze o jedyne 99 zł to masz do wyboru dwa sensowne modele:

Note po raz wtóry, bo można dokupić adapter HDMI:)

oraz coś z całkiem innej bajki:

http://www.sferis.pl/produkt/75459-asus-me400cl-1b014w-atom-z2760-1-6ghz-10-1-2gb-64gb-lte-wifi-win8.html

Sensowny zwłaszcza do oglądania filmów z netu, bo jest pełna obsługa flasha, wydajnościowo też co najmniej przyzwoicie wygląda i ma wszystkie potrzebne porty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...