Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2013

Recommended Posts

Jest jedna gra na Steama-Omd, Smg już o tym wspominał.

@up a ja mówię, że Amnesia nie jest na Steam, a myślałem, że była

Edited by Arturzyn12

Wie ktoś kiedy zapowiedź numeru ???

Jutro.

Na koniec pozostaje Amnesia: The Dark Descent. Ponoć bardzo niewskazane jest granie w tę pozycję w ciemnościach i z dosyć głośno ustawionym dźwiękiem trollface.gif .

:trollface: Zdecydowanie nie wskazane :) Niewskazane jest również przeżuwanie, przełykanie, picie czegokolwiek w czasie gry, gdyż niechybnie może skończyć się to zgonem :trollface:

Nie no, dlaczego przygodówka? Tak ładnie było przez kilka miesięcy, zero przygodówek. Szkoda, nie zainstaluję

Obawiam się, że dla mojego serducha Amnesia może być zbyt niebezpieczna :P Ale jako pełniak fajnie się prezentuje. :)

@deBug

No skoro nie było długo przygodówek, to chyba fajnie, że w końcu coś dla fanów tego gatunku się znalazło, nie?

Całkiem niezły zestaw, zwłaszcza dla osób które nie posiadają King's Bounty :) co do Amnesia to na muve jest darmowy patch 1.2 wraz z DLC Justine (o ile w wersji na płytce już go nie ma). Tutaj link: muve.pl/digital/przygodowe/amnesia-mroczny-obled-pc-pl-digital-patch-1-2-dlc-justine/5190

Amnesia to naprawdę świetna gra; nic według mnie nie straszy tak bardzo, z gier, w które grałem. OMD też bardzo ciekawy pełniak. Niestety z tych 3 pełniaków nie mam tylko KB, do którego jakoś nie żywię symapatii, ale numer jak zawsze kupię. W końcu CDA nie kupuje się tylko dla dodatku, którym jest płytka.

Świetnie CDA! Najlepszy pełniak od kilku numerów! Pierwszy raz gra, na którą liczyłem że będzie u was! Pewnie większość już upiła, ale ja jakoś nie mogłem znaleźć czasu i coś mnie odpychało, a tak wystarczy zajść do kiosku i kupić. To jest gra wiecznie żywa jak dla mnie, przez te wszystkie Custom Stories!

Pytanie- skoro ta Amnesia jest bezstimowa, można grać w customy czy są one only Steam?

Jest taka platforma Desura, tam można dodać grę z dowolnej edycji i ściągać customy. Legalnie i za free.

EDIT:

Znaczy się, tak jest wygodniej, ale można po prostu je ściągać i wrzucać do folderu z grą.

@DOWN

A właśnie, z Amnesii taka przygodówka... Wszystkie zagadki są banalne, ale nie o to w tej grze chodzi.

Edited by SerwusX

Co wy macie z tymi survival horrorami ostatnio? krecka_dostal.gif Nie mój gatunek, ale Amnesia wydaje się znacznie ciekawsza od AitD więc na 100% ją przetestuje i kupię numer .

Tak na dobrą sprawę przez całkiem długi czas na muve.pl można było dostać Amnesia: Dark Descent zupełnie za FREE. ;) Gdzieś u mnie na mailu jest nawet link do pobrania mojego własnego egzemplarza w ten sposób "kupionego", którym nawet się nie zająłem do tej pory.

Tak na dobrą sprawę przez całkiem długi czas na muve.pl można było dostać Amnesia: Dark Descent zupełnie za FREE. wink_prosty.gif Gdzieś u mnie na mailu jest nawet link do pobrania mojego własnego egzemplarza w ten sposób "kupionego", którym nawet się nie zająłem do tej pory.

W CDA też maż pełniaki "za free" :P:):D. Przynajmniej Smuggler tak kiedyś ciągle mówił :). Dla mnie słabo. Na przyszłość prosiłbym by przeciek z przygodówkami dawać od razu na początek (jak było choćby z Jolly Rover). To przynajmniej nie będę się napalać, że dacie coś większego. Gra nie dla mnie, nie grywam w takie, więc jestem rozczarowany. IMHO tylko bonus mógłby podratować sprzedażowo ten numer. Jeśli byłby ewentualny kod do LoLa to kupiłby brat. Jeśli plakat to ja.

King's Bounty to niespecjalnie moje klimaty, ale Orkami i Amnesią mnie przekupiliście, dobra robota klaszcze.gif

Tak na dobrą sprawę przez całkiem długi czas na muve.pl można było dostać Amnesia: Dark Descent zupełnie za FREE. wink_prosty.gif Gdzieś u mnie na mailu jest nawet link do pobrania mojego własnego egzemplarza w ten sposób "kupionego", którym nawet się nie zająłem do tej pory.

Też mam ten link do wersji digital, tylko że jest to tylko patch + DLC, który wymaga pełnej wersji Amnesii :)

Nie spodziewałem się niczego specjalnego na ten miesiąc, ale cieszy mnie widok King's Bounty - bardzo lubię serię, a tego tytułu nie posiadam. Reszta - nie dla mnie. Numer - jak co miesiąc - kupuję.

Edited by Gianlorenzo23

Amnesia to raczej przygodowa gra akcji, bo znajdują się tam również elementy platformowe. No i widok FPP, więc to żaden point n' click.

Kolejny nr nie dla mnie... 3 pełniaki z gatunków które nie trawię. Po zapowiedzi numeru zdecyduję czy w ogóle kupować. Ale chyba sobie odpuszczę.

W tym miesiącu wszystkie trzy pełniaki trafiają w moje gusta, a do tego żadnego z nich jeszcze nie kupiłem - nieczęsto zdarza się takie kombo :). Najbardziej cieszy mnie obecność Mrocznego Obłędu - słyszałem wiele dobrego o tym tytule. Dziwi mnie trochę nazywanie tej gry przygodówką - a w każdym razie z tradycyjnymi point 'n clickami Amnesia nie ma zbyt wiele wspólnego. Swoją drogą dawno, bo od czasu przeciętnego 'Jolly Rovera', na cover DVD nie było żadnej gry przygodowej - mam nadzieję, że w kolejnych miesiącach zostanie to nadrobione.

Do kolegi wyżej:

Od próśb i życzeń jest osobny wątek na forum. Prośby o Grand Theft Auto V w wersji na PC i jako "pełniak" w nadchodzącym numerze CD-Action, również przechodzą :trollface: .

Ja tam będę grał we wszystkie trzy pełniaki bo:

a) Lubie orki a dwójkę wykoksowałem to wróce do jedynki.

b) King's Bounty to gra podobna do Heroesów a więcej chyba nie musze mówić.

c) Penumbra była dla mnie dobra a Amnesia podobno jest jeszcze lepsza, po prostu lubię Horrory.