Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Retro

Runaway 2

Polecane posty

Witam, mam problem związany z instalacją, mianowicie po włożeniu płytki i odpaleniu setup, wybraniu instalacji maksymalnej bądź potem też minimalnej, na początku bardzo długo pasek postępu trzyma się na 1% (choć to akurat nie wiem czy jest problemem czy tak ma być); gdy już ruszy i dojdzie do 100% wyskakuje okienko "Poważny" z informacją, iż nie może odczytać Resource.000, daje ok i następuje wielkie nic, gra jest nie zainstalowana. Być może z płytką jest coś nie tak(gra jest naturalnie z cd-a) ale wole się upewnić.

Już nie ważne, skopiowałem pliki instalki na dysk i poszło bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z Runawayem. Gra zainstalowała się bez większych trudności, przeszedłem I misje (która się odinstalowała i zainstalowała II), zagrałem trochę w drugą (jestem przy barze) i gdy chciałem zagrać dziś odinstalowała się druga część i próbowała zainstalować się I ale coś nie idze bo przy około 90% wracam na pupit i komputer się wiesza... Co mam zrobić!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z Runawayem. Gra zainstalowała się bez większych trudności, przeszedłem I misje (która się odinstalowała i zainstalowała II), zagrałem trochę w drugą (jestem przy barze) i gdy chciałem zagrać dziś odinstalowała się druga część i próbowała zainstalować się I ale coś nie idze bo przy około 90% wracam na pupit i komputer się wiesza... Co mam zrobić!!!

Proponuje odinstalować grę i zainstalować w trybie pełnym. Wtedy unikniesz podobnych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą runaway 2.

zainstalowałem ją w trybie pełnym

Mój komputer to

Win Xp

Intel core2duo E6550

GeForce 8600 GTS 256 od gigabyte

2 GB ramu

....

Gra się bardzo fajne ... pierwszy zawód spotkał mnie gdy oglądałem intro jak to Braian klikał do Shushi ... cała animacja wyglądała jak pokaz slajdów ... z dzwiękiem było wszystko wporządku... przebolałem i grałęm sobie płynnie do natępnej tego typy animacji ... sytuacja się powtóżyłą ... dobrnąłem tak do rozdziełu 4 gdzie akcja dzieje się w zimowej scenerii ... tam nie ma możliwości gry gdyż gra non-stop klatkuje ... dlaczego tak się dzieje .... taka słaba grafika ... gdzie w Wiedźmina Bioshocka i CoD 4 grałem na full bez mrugnięcia ekranu w Runaway 2 jest to niemożliwe ... co mam zrobić ?? może jakiś patch ?? ustawnienia gry ?? (bardzo skąpe na najwyższych i na najniższych ustawieniach gry nie widać różnicy) .

Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc.

Z góry serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam.

Jadin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą runaway 2.

zainstalowałem ją w trybie pełnym

Mój komputer to

Win Xp

Intel core2duo E6550

GeForce 8600 GTS 256 od gigabyte

2 GB ramu

....

Gra się bardzo fajne ... pierwszy zawód spotkał mnie gdy oglądałem intro jak to Braian klikał do Shushi ... cała animacja wyglądała jak pokaz slajdów ... z dzwiękiem było wszystko wporządku... przebolałem i grałęm sobie płynnie do natępnej tego typy animacji ... sytuacja się powtóżyłą ... dobrnąłem tak do rozdziełu 4 gdzie akcja dzieje się w zimowej scenerii ... tam nie ma możliwości gry gdyż gra non-stop klatkuje ... dlaczego tak się dzieje .... taka słaba grafika ... gdzie w Wiedźmina Bioshocka i CoD 4 grałem na full bez mrugnięcia ekranu w Runaway 2 jest to niemożliwe ... co mam zrobić ?? może jakiś patch ?? ustawnienia gry ?? (bardzo skąpe na najwyższych i na najniższych ustawieniach gry nie widać różnicy) .

Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc.

Z góry serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam.

Jadin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Jestem na samym początku czyli w dżungli. Za pomocą spinki zablokowałem przedni właz hydroplanu. W opisie przeczytałem, że powinien tam być sprej antypoślizgowy, pojemnik z wodą i jakieś narzędzie. Problem w tym, że tego spreju tam nie ma. Wiecie gdzie on jest?

Ps. Żeby nie było, sięgam po opis w ostateczności, bo co to za przyjemność grać w przygodówkę bez myślenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Jestem na samym początku czyli w dżungli. Za pomocą spinki zablokowałem przedni właz hydroplanu. W opisie przeczytałem, że powinien tam być sprej antypoślizgowy, pojemnik z wodą i jakieś narzędzie. Problem w tym, że tego spreju tam nie ma. Wiecie gdzie on jest?

Ps. Żeby nie było, sięgam po opis w ostateczności, bo co to za przyjemność grać w przygodówkę bez myślenia.

Musisz tam zajrzeć kilka razy.

A tak przy okazji, Runaway to świetna i wciągająca gra. Usiadłem na chwilę i właśnie dotarłem do 3. rozdziału.... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle klikam w ten właz i nic. Słuchajcie, a może nie mam miejsca w plecaku? Mam 8 przedmiotów. Ile można mieć max. i czy da się jakiś przedmiot wyrzucić ?

BUMP

to może być miejsce.. powinieneś połączyć posiadane przedmioty - okular - szkło = pasek od okularów - patyk=proca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, ja mam właściwie taki sam komputer i u mnie do tej pory działa bez zarzutu. Mam rozdzielczość 1280x1024 może to przez to ci skacze?

Tak poza tym to mógłby ktos z was zamieścić sejwa z 3 aktu kiedy jestem już w świątyni i znalazłem tą AMEBE? Bo grałem jakieś 3h, zapomniałem zapisywać co jakiś czas i gra mi się zawiesiła... ^^ Najlepiej jak byście go zuploadowali tu: http://sendspace.pl/

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wspinałeś się na ten głaz?

Brian powinien powiedzieć, że jest on za śliski, a wtedy w schowku powinien się pojawić sprej, spryskasz nim skałę, wchodzisz, gotowe!

A no i jeszcze kliknij prawy przycisk myszy i wtedy kursor zamieni się łapkę i wtedy jak klikniesz na głaz to Brian powinien wejść :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem. jestem w drugim rozdziale, naprawiłem byka i zrobiłem zdjęcie tym automatem i nie wiem co robić w solucji pisze że trzeba wziąć zdjęcie z pisemka O'Connora ale jak go posyłam na drzewo ;) i klikam na pismo to Brian nie widzi potrzeby go brać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wspinałeś się na ten głaz?

Brian powinien powiedzieć, że jest on za śliski, a wtedy w schowku powinien się pojawić sprej, spryskasz nim skałę, wchodzisz, gotowe!

Hehe tak to jest jak się gra z solucjami zamiast samemu ruszyć głową. Rozumiem żeby się nimi podpierać w chilach zwątpienia, ale tak od samego startu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe tak to jest jak się gra z solucjami zamiast samemu ruszyć głową. Rozumiem żeby się nimi podpierać w chilach zwątpienia, ale tak od samego startu :P

No niby tak ale weź ty zgadnij że nasączyć jakiegoś pluszaka wodą albo alkocholem... :rolleyes: albo solucja albo metoda prób i błędów ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...