Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

latas

Rozwiązany: Tablet do mniej więcej 800zł

Polecane posty

Zastanawiam się nad zakupem tabletu. Jako, że temat mam słabo obadany proszę o porady i propozycje. Napiszę czego oczekuję po wybranym urządzeniu:

Cechy, które są dla mnie najważniejsze:

-przekątna raczej 10,1 lub 9,7 cala

-co wiąże się z powyższym - przyzwoita rozdzielczość(chciałbym oglądać np. 720p na YT bez skalowania w dół)

-bateria o przynajmniej przyzwoitej wytrzymałości

Cechy, których brak mogę przeboleć:

-jakość głośników, będę raczej korzystał ze słuchawek

-3G(mam zamiar zamówić internet aero, ale w miejscach, w których najczęściej przebywam mam wifi. Tak czy siak możliwość podłączenia aero bez dodatkowego modemu byłaby miła)

-port HDMI

Cechy, które są dla mnie prawie nieistotne:

-waga

-grubość

-?markowość? -o ile firma nie ma opinii, że ich urządzenia psują się po dwóch miesiącach, jest kontakt w przypadku awarii i ogółem urządzenie nie jest ?trwałe? niczym chińskie zabawki na odpuście to nie zależy mi czy tablet wyprodukował Samsung czy jakiś GoClever.

Ogółem tablet ma być wykorzystywany głównie do przeglądania internetu i oglądania filmów. W małym stopniu do gier. Może zainteresuję się e-bookami chociaż wiem, że do nich milion razy bardziej nadaje się czytnik z e-papierem i na tablecie czytanie będzie troszkę niewygodne. Zdaję sobie sprawę, że w podanej przeze mnie kwocie wybór może być trochę wąski, ale raczej nie chciałbym przeznaczać na moją fanaberię więcej niż to potrzebne.

Z góry dziękuję za pomoc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas moich dzisiejszych, krótkich poszukiwań właśnie ten tablet najbardziej rzucił mi się w oczy. Jedynym mankamentem jaki znalazłem jest to, że Aero podobno nie zadziała na nim nawet z zewnętrznym modemem. Z drugiej strony spełnia resztę moich wymagań. Mimo to, gdyby ktoś miał jeszcze inne propozycje to chętnie się im przyjrzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy powinienem napisać nowego posta czy wystarczy edytować poprzedni. Tak czy siak wybrałem to pierwsze, żeby moderator zobaczył. :D Mam nadzieję, że nie zostanie to odebrane jako nabijanie postów. :P

Problem rozwiązany, temat do zamknięcia. Wybrałem podanego wyżej KM1010. Dzięki raul77.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...