Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Mike189

Asus Transformer TF700T - czy warto?

Recommended Posts

Witam.

W najbliższej przyszłości czyli prawdopodobnie jutro mam zamiar kupić sobie tablet Asus Transformer TF700T zwany też Infinity, konkretnie na tej aukcji

http://www.ebay.com/itm/New-ASUS-Transformer-Infinity-TF700-32GB-Wi-Fi-10-1-Gray-TF700T-B1-GR-Tablet-/261070742680?pt=US_Tablets&hash=item3cc9076498

Mam więc pytanie, czy w tej cenie da się znaleźć coś lepszego?

Link to comment
Share on other sites

To zależy od tego, na czym Ci zależy. Osobiście polecałbym Nexusa 10, bo ma większą rozdzielczość, jest wydajny, ma bardzo dobre wsparcie [zgodność aplikacji i natychmiastowe aktualizacje systemu] i jest kapkę tańszy. Z wad mógłbym wymienić plastikową obudowę, jak to zwykle w Samsungach bywa i brak slotu na MicroSD. To związane jest z problemem z działaniem funkcji profili użytkownika w Androidzie 4.2. także jeśli tablet byłby dzielony pomiędzy użytkownikami to jest to dosyć ważna funkcja. No i Nexus ma system o dwa numerki większy od Transformera.

Z drugiej strony TF700 jest wykonany z lepszych jakościowo materiałów i możesz dokupić do niego dock z klawiaturą i dodatkową baterią. Jest droższy niż w przypadku klawiatury do Nexusa [przez baterię], ale wielu uważa, że to jedna z lepszych klawiatur tabletowych.

Podsumowując, jeśli chcesz aktualny, zawsze płynny system i długie wsparcie, a wykonanie tabletu nie jest takie ważne, bierz Nexusa. Jeśli zależy Ci na wykonaniu, pamięci i grach [Tegra w TF700], bierz Transformera.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie za szybką odpowiedź, gdybym wiedział że kurs $ tak szybko spadnie wcześniej bym się wziął za takie rozważania, a teraz do jutra muszę zdecydować między tymi 2 modelami smile_prosty.gif. A jak ogólnie wygląda sytuacja, lepiej dołożyć do większej ilości RAMu czy do procesora?

PS. prosiłbym, aby nie zamykać jeszcze tematu, może ktoś ma jeszcze coś do powiedzenia.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...