Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

shmehr

PS3 - temat ogólny o grach

Polecane posty

A może być bijatyka? Jak tak to z pewnością mogę polecić mortal kombat vs dc universe gra sie fantastycznie zarówno przeciwko kumplowi jak i przez neta. :D

A z innych gier to tak jak Kagex już wspomniał army of two, ale ja bym jeszcze polecił little big planet(gra się naprawdę świetnie w co-op), jeśli lubisz karcianki to świetny jest eye of judgment, ale niestety dla drugiej osoby trzeba dokupić karty osobno (chociaż najprostsze karty kupisz bardzo tanio na allegro nawet ja bym ci mógł sprzedac po niskiej cenie jakieś karty a nawet ułożyć jakiś ciekawy deck) i wsumie nic już nie przychodzi mi do głowy bo niemam zbyt wielu gier na co-op więc nie chce ci doradzać gier w które nie grałem.

Pozdro^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra siekanka to DMC 4 :D

(...)

No ale ta gra nie ma CO-OP.

DMC przeszedłem na kompie już z rok temu i to kilkakrotnie. A to, że nie ma coopa dyskwalifikuje ją ostatecznie.:)

fryz - Army of Two!

Wpisałem w google, poczytałem, póki co jest to nr 1 na mojej liście. Dziękuję pięknie;)

jeśli lubisz karcianki to świetny jest eye of judgment,

Karcianka na PS? Od tego to mam PC;p

Co do reszty gier - również wzięte pod uwagę, dzięki;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ratchet&Clank... ma PS#3 sa już trzy tytuły z tej serii i wszystkie są świetne. Ja osobiście też polecam Hevenly Sword i X-Men Orgins. Nie podoba mi się natomiast Prototype.

Nikt nie wspomniał jeszcze o Bayonecie.... a gra zapowiada się bardzo ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoZy - rzecz w tym, że port Bayonetty na PS3 najwyraźniej wyszedł nienajlepiej, są spadki płynności etc. Ale w sumie, to:

1) Podobno Sega poprawi tę wersję przed premierą w US i EU

2) nadal jest to świetna siekanina

R&C jakiegoś też pewnie dopadnę. Dawno nie grałem porządnego, typowego platformera (no, PoPy, ale to jednak trochę co innego).

O Heavenly Sword zaś słyszałem sporo dobrego, ale bez jakichś piań wielkich - jak wpadnie w ręce, to na pewno zagram, ale kupować (mimo, że tani teraz jak barszcz) raczej nie zamierzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się domyślam mówimy o tytułach exclusive?

Jeśli tak to ja bym wymienił wszelkie możliwe edycje BUZZ i Singstar (plus kontrolery) - obie zapewniają masę zabawy (dodatkowo można je zaopatrywać w kolejne quizzy/piosenki) - świetna sprawa, podtrzymująca konsolową tradycję zabawy w towarzystwie, od której się niestety dziś odchodzi robiąc z konsol upośledzone pecety. Oba te tytuły są też zdecydowanie lepsze od swoich odpowiedników na X360.

Jeśli chodzi o inne gierki, to żadna nie zmiotła mnie fotela na tyle, żebym uznał ją za wartą zakupu konsoli, ale z Box'em jest w sumie podobnie podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Heavenly Sword zaś słyszałem sporo dobrego, ale bez jakichś piań wielkich

Ta grę warto kupić choćby dla FENOMENALNIE wykonanej sekwencji strzelania ze wszelakich kusz, balist itp. Tor lotu pocisku wyznaczamy na bieżąco ruchami Sixaxisa. Wrażenia znakomite, ja bardzo często włączam level w którym jest dużo strzelania i... gram. Cudo, po prostu cudo. Wszelkie inne elementy też dobre, fajnie zrobiona walka, animacje postaci, wyraziste postacie, fajna fabuła... Zresztą enki potwierdzi, jak chcesz zadaj mu pytanie w jego temacie. To świetna gra, choć niedoceniona. Wadą jest brak możliwości skakania (przeszkadza na początku) i brak trophy. Za 50zł, bo po tyle chodzi na allegro warto zdecydowanie.

Moja prywatna lista gier, dla których warto mieć PS3:

-LittleBihPlanet

-Uncharted 1 i 2

-Resistance 1 i 2

-MotorStorm - o ironio - 1 i 2 :)

-Heavenly Sword

-Yakuza 3, choć jeszcze nie miałem okazji pograć :)

Nie polecam zaś Killzone, przehypeowany tytuł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie warto zagrać w te gry:

-Uncharted 1 i 2

-Resistance 1 i 2

-3 części Ratchet & Clank (mimo, że ludzie mówią, że dla dzieci to można się świetnie bawić)

-Killzone 2

-God of War: Collection

-Infamous

-Motorstorm 1 i 2

-Heavenly Sword

A w 2010:

-Heavy Rain oraz God of War 3. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam ;] I do pana powyżej: Uncharted jest i wymiata, w dodatku prawdziwie masowy MAG, God of War Colection, a nadchodzą: Heavy Rain, The Last Guardian, GoW3 itd. W dodatku więcej dem i bet wychodzi na PS3 (Dante's Inferno, Bad Company 2) a gry EA mają w PSStore zniżki (taki Battlefield 1943 za 19,99 to niemała okazja). Jest pełno japońców (co prawda na X'ach też trochę jest, ale...) Demon's Souls chociażby. I dlatego właśnie kupiłem PS3 ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekhm....powiem tak:

xbox360 wyszedł wcześniej niż ps3,ale to nie oznacza ps3 jest do d***,wcale nie,nie oznacza to też że konsol xbox360 sprzedało się więcej niż ps3.I jeszcze jedno,ps3 wcale nie jest gorsze graficznie od konsoli xbox360,po prostu moc drzemiąca w ps3 nie została wykorzystana całkowicie,ale Sony ma się czym pochwalić,bo ponieważ ps3 ma 8 rdzeni,a xbox360 ma tylko 3 rdzenie,ale niech fani konsoli xobox360 się nie smucą,podobno za kilka lat ma wyjść konsola xbox360 z 6 rdzeniami :smile: więc się nie ma co smucić.

Ps:nie jestem żadnym fanaboyem(bez obrazy) :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to co napisał limonek jest prawdą.Fakt,że PS3 miało początki bardzo trudne i że wtedy xbox360 był lepszy,ale od kiedy światło dzienne ujrzała nowa konsola sony,PS3 Slim,to wtedy ona ukazała się najlepszą konsolą.Zużywała mniej prądu,była o 1/3 lżejsza od poprzedniczki no i miała większy dysk(najpierw 120GB,potem 250GB) :smile: Więc myślę ze konsola sony będzie dalej się rozwijać i jeszcze nie raz nas zaskoczy np.grami czy grafiką.Więc kiedy xbox360 umrze,PS3 według mnie będzie dalej się rozwijać i zaskakiwać swoimi osiągami itp :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie to... popatrzcie na PS2 które trzyma się całkiem nieźle pomimo tego że nie jest "next genem". Ma za to przystępną cenę i olbrzymią bazę gier.... a spróbujcie dostać pierwszego X czy tytuły na niego. IMO podobnie będzie za 2-3 lata. Sony wypuści PS4 a "trójka" dalej będzie sobie na rynku funkcjonowała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kilka pytań w sprawie gier na PS3 :smile:

1.czym się rożni spolszczona wersja assassin's creed na PS3 od wersji reżyserskiej na PC?

2.czym się rożni gra star wars the force unleeashed na PS3 OD WERSJI ultimate the sith edition?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...