Skocz do zawartości
Black Shadow

Dowcipy o...

Polecane posty

Trochę stare, ale może ktoś nie zna

Przez las idzie dwóch facetów : ślepy i głuchy. Niosą ze sobą trzeciego, kulawego. Nagle w pobliskich krzakach coś zatrzeszczało.

- Coś widziałem ! - zawołał ślepy

- Coś słyszałem ! - zawołał głuchy

- To ja spie.....m ! - zawołał kulawy.

I jeszcze jeden:

Wściekły upał, duchota w zatłoczonym autobusie a tu ktoś puścił okrutnego bąka. Ludzie zaczynają się burzyć.

- Co za chamstwo ! Toż to szczyt wszystkiego ! Kto to zrobił ?

Nikt się rzecz jasna nie przyznaje. Jeden z pasażerów, zawodowy detektyw, deklaruje się, że znajdzie winowajcę. Wyciąga z kieszeni długi kawał sznurka i prosi, żeby wszyscy złapali go prawą ręką. Sznurek rozwija się, wędruje po autobusie zygzakami, żeby dotrzeć do wszystkich, wszyscy łapią go prawą ręką.

- Wszyscy już trzymają sznurek prawą ręką ?

- Taaak !

- Ten, kto puścił bąka. też ?

- Też !

Edytowano przez ArekJakub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żart niższych lotów:

Jest 2 braci. Siedzą w cukierni i wsuwają pączki. Nagle jeden z nich puścił bąka i zaczęli się śmiać. Jeden z nich zaczął się dławić i umarł. Na pogrzebie rodzina się pyta:

-jak zginął?

-puściłem bąka i się udusił

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowcipy najlepsze na imprezę

Blondynka jedzie samochodem autostradą A2. Udało jej się włączyć radio i tam słyszy: "Podajemy ważny komunikat dla kierowców jadących autostradą A2. Według wiarygodnych, przed chwilą otrzymanych informacji, autostradą ową jedzie samochód w przeciwnym kierunku". Blondyna spogląda przez okno swojego samochodu i mruczy do siebie:

- I to niejeden

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...