Jump to content

Recommended Posts

Moje pierwsze doswiadczenia z tworzeniem muzyki, prosze sie nie smiac ale oceniac, kawalek krotki, trwa minute, napisany w 5 minut moze.

Moja ocena: 1/10

Plusy:

+ trwa tylko minutę

+ idealne na technoparty ("umc umc")

Minusy:

- trwa aż minutę

- beznadziejny montaż

- nie wnosi nic nowego

- słyszałem takich milion

- zwykłe "umc umc"

- takie coś można zrobić w dwie minuty

Edited by DracoNared

Cześć. Chciałbym się podzielić swoim ostatnim, akustycznym kawałkiem. Nic specjalnego, tylko kilka ścieżek gitary i to na dość kiepawym mikrofonie, z racji tego że ostatnio postawiłem na minimalizm ;) Jeśli kogoś zainteresuje jednak ta bardziej obszerna strona mojej twórczości to na kanale znajdzie trochę więcej muzy, a na dniach pojawi się jeszcze jeden kawałek :)

http://www.youtube.com/watch?v=bsHyPCUugJA

U mnie bity zawsze na propsie, ale tak jak mówiłeś jedne lepsze, drupie gorsze. Ogółem przyjemnie się słuchało. Tylko popraw te "naleśniki" bo bit może być naprawdę fajny. Dźwięki do siebie nie za bardzo pasują i w ogóle odczuwam jakby tam jednego rytmu brakowało.

Ostatnio zająłem sie pisaniem tekstów kiedy odkryłem swój talent do rymowania najróżniejszych słów z niektóych tekstów wychodzi mi niezły misz masz. Po za tym mam wiele okazji w których moge wymyślać ciekawe rymy, Jazda autobusem do miejsca kształcenia się, czekanie w kolejce do dentysty, alergologa. Miałbym już napisanych 8 utworów ale nei moge znaleźc mojej książeczki w której zapisałęm pierwsze 4.

@ Demonologik

Jeśli mogę coś doradzić - rymowanie to nie najlepszy sposób na teksty (no, może jeszcze zależy od gatunku muzyki), bo brzmi to trochę jak przedszkolne rymowanki dla dzieci. Lepsze w tym przypadku są już rymy niezupełne, albo w ogóle ich brak.

W końcu, po długim czasie oczekiwania, dostałem w swoje lepkie ręce wszystkie kawałki z nowego dema mojego zespołu, które tym razem nagrywaliśmy w studio gliwickiego mdku. Oczywiście, jak to zwykle bywa, nie wszystko wyszło tak pięknie jak miało wyjść. Mój wokal wciąż ssie (edukuję się jeszcze w tym kierunku, c'nie xd), brzmienie gitar nie takie jakbym chciał, chociaż generalnie nie ma tragedii. Zresztą, posłuchajcie i oceńcie sami.

demo badREQUEST na myspace

Napisałbym coś na temat inspiracji do tych utworów ale już dosyć warnów za to dostałem. ;)

A do dubstepów od psytrance'ów jest dosyć daleko.

Edited by Ivghald

Widzę, że działów o własnej twórczości jest na tym forum więcej więc i tu zaproponuję coś od siebie.

Zapraszam do posłuchania mojego pionierskiego dzieła z gatunku muzyki hmm ambientowo-klasyczno-filmowej, że tak enigmatycznie to ujmę :)

http://www.myspace.com/dustgrow

TKpulp.

nie wiem czy to wina jutuby, mojego kompa czy Twojego sprzętu, ale trochę rwie się wokal w tym tracku. Zwłaszcza na początku pierwszej zwrotki.

Twoje flow też trochę "szarpie" się pod koniec wersów. Gdzieniegdzie tylko średnio wyraźnie, ale tego się nie czepiam, bo sam mam z tym problemy

Całościowo mi osobiście nie słucha się źle.

Edited by lindacento

@TK

Spoko kawałeczek. Ciekawy styl. Bit kradziony czy twój ? Jeśli się nie mylę to nawijasz całe zwroty na raz ? O ile wiadomo na koncertach to jest konieczność, o tyle na nagrywkach mógłbyś pomyśleć o cutach bo z tego co słyszę to czasami ciężko Ci wyrobić z oddechami. Ale generalnie podoba mi się. Napisz mi na privie jakiego sprzętu używasz i w jaki sposób mixujesz i masterujesz tracki. Pozdro !

Edited by Nurion