Skocz do zawartości

Polecane posty

Najgorsze w tym dziale jest to, że każdy chce być wysłuchanym i ocenionym, a sam nie ocenia...

@Pumba: Wpadłem do ciebie i przesłuchałem.

Sam siedziałem (siedzę?) w produkcji rapowych beatów więc mogę dać jakąś opinię. Więc, posiadasz dobrą produkcję, potrafisz ciąć, słyszę, że używasz FL Studio :wink: Jest jednak kilka "ale". Masz do bólu klasyczne cięcie, co niby nie jest złe ale strasznie ogranicza. Dalej słyszę, że brakuje ci pomysłu, bo ja przy każdym z twoich beatów układałem sobie w głowie, jego dalsze brzmienie. U ciebie urywa się za wcześnie i bez wokalu nurzy. Często słyszę wybijanie się perki przed sampel, a ja wolę odwrotnie, ale to tylko moje "widziMISIE". Jeszcze co do perki, to brzmi trochę "paczkowo". Ja zacząłem tego unikać, a jak już użyję, to przerabiam i tobie też polecam. :wink: Lost Hope i Calmness są kozackie :smile: Ogólnie jest bardzo na plus, a i moich uwag nie musisz brać do siebie, bo jednak brzmisz lepiej ode mnie :happy:

Jak chcesz zobaczyć, jak ja radzę sobie z rozwijaniem melodii, to wejdź i posłuchaj: http://www.cocacola.pl/cokelivefreshnoise/...icArtistID=4073. Starocie, które nie oddają tago jak produkuję teraz, i jeden nowy ("Every day").

Edytowano przez Plackow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie w to niedzielne popołudnie. Dziś chciałbym Wam zaprezentować moje najnowsze dzieło - remix nad którym pracowałem już od jakiegoś czasu, pierwotnie miała to byc kompozycja konkursowa ale w momencie kiedy nie zdążyłem do deadline'u postanowiłem dokończyć utwór na swoje własne potrzeby.

Oto "Plastikman - Ask Yourself (Simon K's Monotonic Remix)"

http://soundcloud.com/simonk1989/plastikma...-yourself-simon

Oczywiście czekam na Wasze opinie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O chyba wreszcie znalazłem na to odpowiednie miejsce! Mam prośbę. Jak ktoś sobie robi w FL albo w czymś takim może mi zrobić bit pod rap? Nie chce ściągac z neta bo chce żeby to było coś nowego, utwór oczywiście udostępnie :) Temat jest dość dowolny troche w tym siedze więc się odnajde, ważne żeby to był beat a nie techno napieprzanka 2000bpm. Propozycje proszę wysyłać na maila maciej.nitek@poczta.fm, albo umieszczać linki tutaj. Z góry dzięki. Mogą to być minutowe próbki najwyżej jak któryś bardziej wpadnie to rozwiniemy.

Edytowano przez Emen24
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@clubcda właśnią o tą "nutę" poprosiłem na forum. Zazwyczaj raper dopasowuję się do DJ'a nie na odwrót :) Albo pracują razem ale że nie mamy wspólnego studio ta opcja raczej jest wykluczona.

@Plackow jak odnajde stare CD, albo znajde kontakt do kolesia z którym nagrywałem to dam. Aczkolwiek jedno i drugie będzie trudne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emen24: Ja szanuję swoją pracę, i nigdy nie dałbym beatu komuś, kogo nie słyszałem. Po pierwsze muszę mieć pewność, że robię muzykę dla kogoś ze skillami, a po drugie lubię wiedzieć jak pracować pod danego MC. Ani nie ma przyjemności z dawania beatów anonimowo, a i promocja to żadna :laugh: Chcesz usłyszeć coś ode mnie, to wpadnij pod podane linki:

http://www.cocacola.pl/cokelivefreshnoise/...icArtistID=4073

http://www.myspace.com/biegaj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Bit jest w sumie spoko. A w nawijce widać progres ;). Nadal niektóre słowa są trudne do odszyfrowania, ale da się tego słuchać ;).

Dzięki za szczerą odpowiedz i ciesze sie, ze sie podoba :happy: . Widze, ze nikt wiecej nic nie napisze, a szkoda, ze tak trudno tu liczyć na ocene :sad::dry:

@up Beat mi się podoba jak i reszta twoich produkcji :wink:

Edytowano przez TKPulp
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulp, coraz bardziej się oswajam z Twoim stylem nawijania i coraz bardziej mi podchodzi. Jedyne zastrzeżenie mam do tego, jak czasem robisz te przeskoki intonacji, bo niemal zawsze gdzieś tam ucieka Ci kawałek słowa, mały wycinek jest po prostu milczący. Tak czy siak, czuję, że jeszcze będzie z Ciebie MC przez duże eM Ce :P

Co do bitu to też fajowy, choć raczej typowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

How I became a rich man

Muzyka filmowa, kompozycja na orkiestrę.

Starałem się się wykreować odpowiedni nastrój - mamy tu złodziejaszka, który wspomina swój napad na bank - tak oto stał się bogaty i teraz wiedzie życie, w którym pieniędzy mu nie brak :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...