Skocz do zawartości

Polecane posty

http://soundcloud.com/nothingisserious/human-centipede

Dubstepowy przemarsz ludzkiej stonogi.

Pulp: Styl coraz fajniejszy, tylko dykcja cały czas w tyle.

Fajny kawałek, najlepszy z tych ktorych wczesniej słuchałem. Fajny na tyle, ze mogłbym go przesłuchac wiecej niż 1 raz :wink: . No i klimat utworu mi się najbardziej podoba.

Co do mojej dykcji to wiem, ze nie jest wysokich lotow, ale nie jest tez tak źle. Oprocz mojej dykcji dochodzi niska jakosc i to tez jest powodem niewyraźnych słow.

@jataman Dzięki za rady :tongue:

Edytowano przez TKPulp
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę a tu nie ma mojego ostatniego posta :dry: Czary albo gniew ludzi z góry :laugh: Nic, ocenie to co jest nowego:

Wstawiam kolejne dwa utwory mojego wykonania. Proszę o odsłuchanie i ocenę.

http://www.youtube.com/watch?v=Xnyneuvvc-4...der&list=UL

http://www.youtube.com/watch?v=X65haCQU75I

Nie jest najgorzej. Wady tych kawałków już ci chłopaki wypisali więc nie będę się powtarzał. Jakość i sprawy techniczne słabo (ale wiadomo, na początek dobre i to :happy: ). Dostajesz czasem zadyszki i wypadasz, ale to wszystko do przećwiczenia.

http://soundcloud.com/nothingisserious/human-centipede

Dubstepowy przemarsz ludzkiej stonogi.

Pulp: Styl coraz fajniejszy, tylko dykcja cały czas w tyle.

Dubstepy wszelkiego rodzaju mile słyszane u mnie :smile: I ten podoba mi się bardzo :happy:

Ja daję do sprawdzenia rzecz świerzą (2 dni temu powstała). Wejdźcie na PROFIL[KLIK] i sprawdźcie w odtwarzaczu kawałek "Nothing more..." (reszta to starsze, równie wartościowe produkcje :happy: ). Proszę o wyczerpujące opinie na temat "Nothing more..." :wink:

Edytowano przez Plackow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwór na pianinku cyfrowym przeze mnie grany, nowa kompozycja, Dreams nature.

Setki melodii w głowie, tę jedną na tysiąc postanowiłem nagrać (pewniejsze to przy moim "zabieraniu się" do roboty niż robienie wersji na orkiestrę). Trochę za szybkie tempo i technicznie źle pracująca lewa ręka, ale w sumie fałszów nie ma a temat chwytny więc wrzucam :).

LINK: http://www.youtube.com/watch?v=aDN1uAbfaxY

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulp, kurna, było super, ale nadal masz nie tylko wymowę kiepską, ale też manierę językową, która przez narzucenie pewnego akcentowania stwarza problemy w zrozumieniu niektórych słów. Ja od siebie polecam Łonę jako poskiego MC z najlepszą dykcją i znajomością polskiego. A tak poza tym to pozdrawiam jako kolegę jaracza, bardzo mi miło. :) Niech ludzie mówią o narkotykach co chcą, ale marihuana jest poza tą dyskusj. To lek na wszystko i jako taki powinien być powszechnie stosowany.

I pozdrawiam kolegę Turombara, gdyż podejrzewam, że to własnie od niego dostanę bana.

Reszcie powiem jeszcze, że jestem spizgany jak bąk, kocham Was, CDaction pomimo upływających lat jest tak samo fajne, a mi szykuje się nowy kawałek nagrany z moim starszym na gitarrę elektroniczną i keayboard generalnie joł. :)

Aha, jojok, jak zawsze fajnie, ale zbyt melanholijnie. Weź spróbuj coś bardziej wesołego zagrać, albo pokmbinować bardziej z rytmem, żeby nadać dynamiki, lub takiej... ambientowości. Kurczę idę spać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie, dziś daję link do mojego konkursowego seta. Liczą się odsłuchy i komentarze. Jeśli wygram, będę mógł wystąpić na jednej z dwóch najbliższych imprez sygnowanych przez Sentence Records. Zdaję sobie sprawę, że pewnie niewielu z Was tutaj słucha muzyki techno, ale przecież kliknięcie "Play" nie kosztuje tak dużo :)

http://soundcloud.com/simonk1989/simon-k-sentence-sessions

Oto link i licze na Waszą pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę generalizujesz nazywając tego seta po prostu "techno". Już sam początek zalatuje minimal housem (czy tam minimalem, jak kto woli), który jest jednym z moich najbardziej ulubionych gatunków, tak więc masz kogoś kto chętnie odtworzy go niejeden raz. ;)

Kilkanaście minut później jestem już pewien - to minimal house. Secik superancki. :))

Wiecie za co kocham minimal? Za genialne, idealne wręcz połączenie chilloutu z energią. Kto chce, niech skacze i robi do tego frygi-dygi na parkiecie, ktoś inny w tym czasie poleży na wyrku i pokiwa paluchem do rytmicznego, nie za szybkiego bitu i płynących, melodycznych tonów. Poezja!

Edytowano przez Ivghald
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że po przesłuchaniu po raz setny "SOS New York" z soundtracku do Crysis 2 zwątpiłem w swe umiejętności kompozytorskie. Chyba dużo czasu minie zanim się kompletnie otrząsę z wrażenia, które mam po tym eargasmie.

To jest właśnie muzyka, która mnie pasjonuje!

Edytowano przez DracoNared
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przerobiłem tekst piosenki "Chodź pomaluj mój świat" zespołu 2+1

Piszesz mi w mailu, że kiedy pada,

Kiedy inni gracze w deszczu mokną,

Siadasz w fotelu, łapiesz za pada

I kolorowe odpalasz okno

Dziennik z misjami jest taki pusty

Barwę ciemności przybrała sakwa

W ciszy gdzieś krótko szepce NPC

O misji, której dziś Ci potrzeba

Więc idź, i zabij potwory

Te żółte i te niebieskie

Niech w ich głowy trafi sztylet

Wyrzucany z twojej ręki

Więc idź, i zmarnuj im życie

Niech świat ich się zaczerwieni

Niech ich ciała zalśnią w słońcu

Rozrzucone po całej ziemi

Za siódmą górą, za siódmą rzeką,

Swoje xp zamienisz na levele

Kiedy się skończy kolejna misja

Wybijania wielkich zielonych twarzy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę rzeczy żeby zachować rytm ^^

Niech świat ich się zaczerwieni

Powinno być "Niech świat ich się dziś zaczerwieni"

Rozrzucone po całej ziemi

Usunąć "całej" i "po" zaminić na "na"

Ale ogólnie jest świetne! Jedziesz w trasę. Twoje fanki szaleją już pewnie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...