Skocz do zawartości

Polecane posty

Ludzie, przecież tu muszą być jacyś utalentowani gitarzyści (nie licząc CormaCa, tzn. nie że CormaC nie ma talentu, tylko że są jeszcze inni ;) ), nagrywajcie jakieś covery i wrzucajcie na YouTube (gdybym umiał dobrze grać na swoim akustyku i miałbym kamerę to sam bym wrzucił coś :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja rozpocznę ten temat dodając słowa amatorskiej piosenki stworzonej przeze mnie i moich kolegów ( proszę o wyrozumiałość ). Muzyka przy której śpiewaliśmy daną"balladę" to utwór Ich troje pt: "Powiedz" ( utwó chyba znany)

.................. No to jedziemy :

1.Nie patrz , nigdy nie patrz ,

na komputer w bardzo ciemnym pokoju .

Niczym słońce , zaćmione przez księżyc ,

no i usiądź , daleko od niego .

Nie patrz , nigdy nie patrz ,

na komputer z nosem całym w ekranie.

No i nie siedź przy nim dzień cały ,

tylko idź się uczyć z fizykiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !

Ref.

Wstań i powiedz , że widzisz coś ,

że nigdy więcej już nikt ,

nie wsadzi tyłka przed oczy , Twe oczy

Ja jestem , panem mych gał ,

muszą mi dobrze działać , muszę sprawne je mieć

sprawne mieć ojejejeje

2.Uważajcie , gdy idziecie do pracy z Grunwaldzkiej

zakładajcie gogle na oczy .

I BHP przestrzegajcie

Ref. .......

3. ( zwyczajnie mówiąc , bez śpiewu )

Tak , i nie można wierzyć tym wszystkim z tych telewizorów i komputerów i od tego się naprawdę niszczą oczy a jak się niszczą oczy to nie widać co pani od fizyki pisze na tablicy i się nie umie fizyki a tak jet źle .

Ref. ......

4. ( również zwyczajnie mówiąc )

I pamiętajcie ziomki nasze kochane , że trzeba chronić swoje oczy , bo mimo że macie dwa* oczy to macie tylko jedną parę i jak stracicie tą jedną parę to nie będziecie już jej mieli i nie wolno patrzeć prosto w słońce chyba że ma się okulary z filtrem UV a nie takie jak sprzedają na targu za 10 zł i trzeba zakłądać gogle jak się spawa i inne różne taki rzeczy .... I MY CHCEMY SZÓSTKĘ DOSTAĆ BO SIĘ STARALIŚMY .

* niektóre błędy był specjalnie

Jak wykonaliśmy tą piosenkę na konkursie to bezsprzecznie zajęliśmy pierwsze miejsce ... Jak wam się podoba ? Wiem że nędza ale poruta na maksa jest co ? ;)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wykonaliśmy tą piosenkę na konkursie to bezsprzecznie zajęliśmy pierwsze miejsce ... Jak wam się podoba ? Wiem że nędza ale poruta na maksa jest co ? ;)

Cóż, przynajmniej ktoś wreszcie odważył się ukazać swoją twórczość muzyczną. Moim zdaniem nawet fajnie wam to wyszło, ale troszke rymy wam się pogubiły ;) . Jakby była tylko do tego "skoczna" muzyczka, a nie utwór Tych Troje :lol: to może byłby to hit :P

PS:Bądźcie dobrej myśli, skoro mandaryna stała się popularna dzięki jej "twórczości" to i każdemu się może udać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, przynajmniej ktoś wreszcie odważył się ukazać swoją twórczość muzyczną. Moim zdaniem nawet fajnie wam to wyszło, ale troszke rymy wam się pogubiły ;) . Jakby była tylko do tego "skoczna" muzyczka, a nie utwór Tych Troje :lol: to może byłby to hit :P

PS:Bądźcie dobrej myśli, skoro mandaryna stała się popularna dzięki jej "twórczości" to i każdemu się może udać :P

Zgadzam sie z tobą co do muzyki . Moglibyscie uzyc innego rytmu. Mi sie osobiscie podoba piosenka ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzę filmy ze znajomym do projektu "Psychics" (po więcej zapraszam - link w obrazku w podpisie), natomiast potrzebuję muzyki filmowej. Chcę iść w stronę legalności w związku z tym przypadłby się darmowy program do tworzenia muzyki filmowej. Co polecacie ? Dużo roboty przy tym jest ? (tzn czy da się w tym jako tako połapać, czy sobie darować..)

Edytowano przez Adam__R
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do muzy filmowej? Nie słyszałem nigdy o takim... Możesz jednak pozbiera sample i spróbowac je zmontowac na np. takim FL Studio.

Ja sam używam FL Studio 7, i mimo że trochę trzeba się połapywa w tym, to program jest zaj***sty. Jak skończę mój pierwszy pełny kawałek to go tutaj umieszczę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast potrzebuję muzyki filmowej.

Wybaczcie moją niewiedzę, ale co to znaczy muzyka filmowa?? bo moim zdaniem wszelkie utwory grane w filmach są albo komponowane na potrzeby filmu przez zatrudnionych kompozytorów(pewnie z tego tacy żyją, jak nie mają za sobą wielkich hitów), albo wykupowana jest licencja na odtwarzanie utworu jakiegos kompozytora w filmie. Powiedz mi co to znaczy muzyka filmowa??

Chcę iść w stronę legalności w związku z tym przypadłby się darmowy program do tworzenia muzyki filmowej. Co polecacie ? Dużo roboty przy tym jest ? (tzn czy da się w tym jako tako połapać, czy sobie darować..)

NIe wiem o jaki program ci chodzi, bo np. jeżeli chcesz coś "komponować" z gotowych sampli to są do tego Ejaye czy inne magic music maker, ale jeśli chcesz skomponować coś np. z zespołem i nagrać to na dysk to najlepszy wg mnie to audacity.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, luz... ja dam cos od sobie...dawno temu , ale slad zostal po nudnych , czasem tworczych wieczorach.

A tutaj troche znane juz nawet w internecie, ale siarowe - komercha bylaa (tutaj demoniczny smiech)

Jest to remix , ktory zostal pozniej podpisywany na serwerach jako inny tworca (hehe w sumie to mile)

A tutaj rowniez wena mnie ogarnela i powstal dzwonek na komorke.:

Tutaj kolejny remix tym razem P.diddy - Last night:

Jest tego troche wiecej na stronie www.fucker.mp3.wp.pl

Teraz zrezygnowalem z kompozycji w FLu itp i przechodze na profesjonalne studio. (w sumie juz jestem w trakcie podpisu wspolracy z Tower studio.)

Powodzenia przyszlym tworcow : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, trzeba się przelamać i zamieścić tu swoje wypociny :D

Mój cover Green Day - American Idiot. Koleżanka poprosiła to nagrałem.

Green day - American idiot

Żeby ta piosenka była jakaś wymagająca to nie powiem, ale fajnie się ją gra.

Zlamiłem dźwięk podczas solówki, ale cóż, zdaża się.

Zapraszam do komentowania i krytyki ;]

Edit2: Ok, już chodzi gładko :)

Edytowano przez Blue sky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem przejąć kontrole nad światem i pokazać że jestem PRODIGY! xD nie no spoko do dyspozycji oddaje pierwszą na tym forum PŁYTĘ! mojego nie istniejącego już zespołu ale jednak coś, działalność skończyła się po nagraniu dwóch płyt daje tą drugą:

Zespół: DJ Palant - Borsuk leci nad elektrownią!

http://www.jamendo.com/pl/album/3141

Przed oceną proszę wnikliwie przesłuchać wszystkich utworów od początku do końca.

Inne płyty które poleca Orth:

Nunczaki Orientu (WALKA... NA KIJE, ZARAZ CI POKAŻE MOJE BADYLE xD)

http://www.megatotal.pl/albums/album.php?id=42

D4D (dick4dick) (przepraszam za nie cenzuralność, polski zespół występował w Kubie Wojewódzkim)

ZACIER (Dokładnie ta płyta!)

http://zacierros.webpark.pl/sum.htm

Powiedzcie, i jak mam być normalny po takiej muzyce? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink:

Drogi Orthomyxovirus, ktoś kto założył ten dział, myślał poważnie o umożliwieniu innym pochwalenia się swoją autorską muzyką.

Ale nie można przecież nazwać muzyką mamrotania paru gości (które zapewne miało być śmieszne... ech) przy akompaniameńcie nieskładnie i bezsensownie pobrzękiwającej gitary w tle! :blink:

Jesteś młodym jeszcze "ludziem" więc mam nadzieję że Twój gust muzyczny zdąży się jeszcze wyrobić...mam taką nadzieję.

Przepraszam Cię za tą ofensywę, ale jak to usłyszałem, to tak jakby coś naprawdę ciężkiego spadło mi na głowę, musiałem się wypowiedzieć... sorry jeszcze raz za to :rolleyes: .

edit: chociaż, przy porównaniu z wcześniej wypostowanymi "dziełami" (o zgrozo)Fuckera Twoja twórczość trochę zyskuje :)

Edytowano przez zkeerd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ejo nic się nie stało DJ Palant był jakoś w 6 klasie podstawówki 1gim (chyba) w tedy młodzi ze znajomym byliśmy i tak to było ja na gembofonie śrubce widelcu stole oknie kubku śrubokręcie a on na gitarze xD ale w tedy możesz wierzyć lub nie ale to naprawdę było odlotowe prawie jak Z.F Skurcz/ git produkcja. Czasami o nas głośno w necie było typu "co za debil nazwał się dj palant..." xD ale też troszkę bardziej przychylniej mieliśmy propozycje jednego PSEŁDO koncertu tyle iż był problem bo niwzomb nikt tekstu nie pamiętał ani muzyki więc raczej był by to czysty spontan xD co do innej muzyki to np Zacier ostatnio leciał u mnie na full na całej ulicy było słychać "kotlet song" xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zkeerd, jeśli uważasz że to co robi Orthomyxovirus jest straszne, posłuchaj tego:

http://www.youtube.com/watch?v=yyeDpvysXzM

Aha, i zdziwiłem się że ktoś zna ZACIER i D4D o_O

A ja się swoją twórczością nie pochwalę bo nic nie zrobiłem... Jeszcze..? Ale mam nadzieję że mnie nie wyrzucą za OT :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...