Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gecon - jeśli mam być szczery to druga praca bardziej mi się podoba - pantera drapieżna i dzika. W pierwszym przeszkadza mi ten niebieski cień w gepardzie (chyba dobrze rozpoznaję zwierzęta z rodziny kotowatych? :wink: ), który, tak nawiasem mówiąc, wydaje mi się nieco "za gruby". Ale to tylko moja opinia :smile:

Dzisiaj znowu wietrzenie twardziela. I znowu fan-art. Tym razem na tapecie Star Wars. Generalnie jestem fanem pierwszej trylogii. IMO druga gdzieś zatraciła ducha i chociaż efekty są w niej niesamowite to jednak to nie jest to. Choć z drugiej strony moment, w którym Darth Vader po raz pierwszy "wydaje" z siebie dźwięk oddechu... Dreszcz przechodzi - Ci co wychowali się na pierwszej trylogii wiedzą o co chodzi :wink:

A wracając do tematu to uważam, że Generał Grievous to postać pominięta i niewykorzystana w pełni w nowej trylogii i dlatego pozwoliłem sobie zacząć cykl fan-artów SW zacząć od niego :cool:

http://www.digart.pl/zoom/5920952/General_Grievous.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak - sprawa cieniowanie załatwiłaby sprawę. Choć nie zawsze - pod jedną z moich prac (a konkretnie "Paliwo") na digarcie jeden z użytkowników miał wątpliwości co do ułożenia biodra. Tymczasem perspektywa i zawiłości ludzkiego ciała potrafią sprawiać różne figle optyczne (anatomia - te rzeczy :wink:). Poza tym art ner0 jest komiksowy a tu rzeczy rządzą się swoimi prawami i czasem wysunięte kończyny są znacznie większe niż te cofnięte :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak ostatnio u mnie bywa, że kolejne nowe grafiki to są właściwie takie "przed-prace". Przykładem były prezentowane wcześniej "Wieże Suar Gharoth". Powstały przy okazji pracy nad grafiką, której tematem (jak już wspominałem) miała być akcja umieszczona na moście pomiędzy tytułowymi wieżami. Akcja polegająca na walce pomiędzy typowym wojownikiem rodem z fantasy (docelowo miał być to elf choć co do płci nie byłem jeszcze zdecydowany) i typowym przedstawicielem bestionariusza czyli smokiem. I jak to czasem bywa plan uległ korekcie. Miejsce akcji będzie to samo, bohaterowie zaś... Jeden na pewno inny. I to właśnie on jest ukazany na moim nowym arcie. Jeszcze bez planowanej zbroi i innych "fantastycznych" gadżetów ale już w pełni zarysowany. Zapraszam do mojej galerii i do komentowania :cool:

http://www.digart.pl/zoom/5923610/Ecce_Advenae.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden plakat się szykuje... ale póki co niewiele mogę powiedzieć ;)

...pamiętacie? :tongue:

Mam nadzieję, że znajome wam jest nazwisko Lenc. Właściwie to Marek Lenc, w wielkim skrócie - rysownik CD-Action ;) Polecam zapoznanie się z plakatem, który niebawem doda na blogach i pewnie na stronie głównej CDA. Dotyczy on, plakat, nadchodzącej wystawy "Wesołych Świąt". Po szczegóły zapraszam: tu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend nie był twórczy. Przynajmniej w kwestii graficznej - testowanie nowego NfS-a zajęło mi każdą chwilę wolną od życia rodzinnego :wink: Dlatego wietrzenia ciąg dalszy - czasem się dziwię, że mam tyle tego. Tym razem praca już prezentowana chyba na samym początku mojego zawitania na forum CDA. I zarazem kolejny fan art z uniwersum Star Wars. No i wiadomo skąd mój awatar :cool:

http://www.digart.pl/zoom/5931934/Darth_Vader.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoch95 - pierwsza sygnaturka bardzo mi się podoba. Wszystko w niej gra - kompozycja, kolorki. Natomiast druga jest dla mnie nieczytelna - zlewa się to jakoś wszystko i nie bardzo to się komponuje. IMO chyba musisz trochę nad nią jeszcze popracować.

A tymczasem moja grafika, do której mam szczególny sentyment ponieważ praca ta powstawała niejako w prezencie dla mojej Rodzicielki z okazji urodzin (niepoprawna miłośniczka aniołów w przeróżnej formie - od słodkich amorków po gniewne oblicza wojujących przedstawicieli Armii Niebiańskiej :wink: ). Wydruk tej grafiki w znacznej wielkości wisi w mieszkaniu moich Rodziców co mile łechce moją "graficzną próżność" :wink:

http://www.digart.pl/zoom/5934699/Czuwanie.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zakazał pokazywania sygnaturek na tym forum. Już nawet nie chce mi się tego setny raz pisać, ale gdzie w tym twórczość własna. Czy naprawdę uważacie, że cudza grafika (bo przecież sami nie rysowaliście waszej ulubionej postaci z anime/gry/drużyny) i dodanie na to 3 efektów + 2 brushy, a wszystko to zamknięte w kilkuset pixelach to robienie "grafiki"? Nie przesadzajmy. Sygnaturkę do podpisu można sobie zrobić, ale żeby wyskakiwać z tym do oceny? Nie ma czego oceniać. Dajcie trochę więcej z siebie, pokażcie czy potraficie zrobić coś swojego w rozdzielczości przynajmniej 800x600, wtedy pogadamy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym napisał "jak ten pan wyżej", ale przed chwilą zrobiłem komuś sygnaturę, z cudzych materiałów i mój wkład był dość znikomy (zaledwie około 15 prób wystarczyło, by uzyskać pożądany efekt). Więc nie podpiszę się pod słowami Obi-Sana, bo byłbym hipokrytą... :)

Ale tak, sygnaturki powinny stąd zniknąć.

@Down - Tak, takie rzeczy popieram!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sygnatur to są własnie stocki, rendery, bo bez tego to nie nazywało by się sygnaturą. W związku iż zajmuję się webdesignem, nie będę się rozpisywał na ten temat, ponieważ jak zaczynałem zabawę z grafiką to się kiedyś w to bawiłem.

Podoba mi się nawet ta pierwsza praca z wyżej wymienionych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla sygnaturkowiczów (D4, C4 czy jak to tak jest) - oto "praca" wykonana w pół godzinki, klikając różnymi efektami, dodawanie warstw, kopiuj wklej, cienie itp. słowem - podstawy GIMPa. Stworzyć coś samemu od podstaw nie jest żadnym problemem. Trzeba mieć pomysł i trochę chęci. Bo nakładanie kolejnych filtrów na obrazek nigdzie was nie zaprowadzi. :)

http://img703.imageshack.us/img703/7844/whatisthisc.png

Tutaj chciałem zrobić jeden efekt, ale po kilku próbach sobie darowałem - wyszło coś takiego. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...