Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Co do Twojego poprzedniego posta Dolar... cholernie milo jest cos takiego uslyszec gdy tworzy sie tak niszowa sztuke, jaka jest pixelart i to nawet nie taki jakiego go kazdy zna heh. Niedlugo postaram sie machnac cos duzego w tym klimacie, bo szczerze mowiac calkiem mi on wychodzi : >

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foonkone - Paint może i jest prosty (w końcu wielu tam możliwości nie ma) ale jak zauważyłem po jego nowej wersji w Win7 stwierdziłem, że w końcu wujek Microsoft zaczął go rozwijać. Nie, gimp to to nie jest :wink: ale krok w dobrą stronę. A pixelart? Echhh, cierpliwości by mi brakowało :smile:

Iskier - praca druga (ta z Geraltem i strzygą) podoba mi się najbardziej - kreska szybka i nie taka dokładna sprawia, ze z pracy bije dynamizm po oczach

Poniższą pracę chyba już tutaj prezentowałem ale tym razem umieściłem ją na digarcie.

http://www.digart.pl/zoom/5881740/Zmierzch_swiatow.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lostsalem.deviantart.com/#/d32f2z2

W linku pracka, która odbiega trochę od mangowych kawaii dziewczynek. Może zainteresuje Blacka, bo miałto być portrety postaci, którą gra na mojej sesji, ale wydaje mi się, że nie do końca tak sobie tą postać wyobrażał. :) Planuję pocieniować.

http://lostsalem.deviantart.com/#/d32f31b

No, a tutaj już kolejny kociak, który pewnie także doczeka się cieniowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nerv0 - bez cieniowania też ciekawie, Zwłaszcza ten gość jest fajny. Z jego miny widać, że niezbyt miły z niego gość :wink:

No i moje nowe dzieło. Nareszcie nowość a nie odgrzewany kotlet :laugh: właściwie to pierwszy z dwóch, które tworzyłem. Czasem tak jest, że podczas pracy nad jednym człowiekowi nagle przychodzi nowy pomysł i żeby go nie stracić tworzy choćby jego zarys. Na drugi jednak trzeba będzie ciut poczekać - jak zwykle brak czasu:cool:

http://www.digart.pl/zoom/5896576/Juz_jestes_moja.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lostsalem.deviantart.com/#/d32hee2

Miałem wrzucić wczoraj, ale wyleciało mi z głowy. Trenowałem rysowanie bardziej skomplikowanych póz. Niestety musiałem ocenzurować, więc bez konta na deviancie chyba nie da się oglądnąć. :/

Faktycznie - nie da się. Może wrzuć też na digarta?

EDIT:

Znalazłem na digarcie. Pozycja faktycznie bardziej... zachęcająca :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po bardzo długiej przerwie (niestety, wraz z początkiem roku szkolnego skończyły się maratony po cztery godziny nad kartką dziennie...) udało mi się dokończyć rysunek asasyna. Mógłbym prosić o jakieś rady (poza faktem, że powinienem narysować coś z wyobraźni...)? Aha, ponieważ skaner powoduje paskudny efekt ziarnistości, postanowiłem zrobić zdjęcie aparatem, co niestety trochę odbiło się na walorach estetycznych - widoczne cienie przy krawędzi, słabe oświetlenie, itd. Jest jakiś sposób by tego uniknąć? Poza fleszem, gdy go używam, światło odbija się od miejsc całkowicie czarnych.

"Moje wypociny"

Iskier - genialne prace odnośnie Wiedźmina (Geralt i strzyga!), tylko Ciri taka jakaś... Inna :wink:. Może jest trochę zbyt "wyniszczona" (jak na moje wyobrażenia)...

Nerv0 - śmiałe, ale ciekawe :tongue:.

I na koniec jeszcze jedno pytanie. Nabyłem ostatnio mały zestaw kredek akwarelowych i przymierzam się do ich wypróbowania... Lecz pojęcia nie mam, czym je ostrzyć, by ich nie zniszczyć. Czy może ktoś z Was jest obeznany w tym temacie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HammerHead - niby proste ale zabawy przy nim na pewno było sporo. Ta praca świadczy o tym, że temat grafiki 3D jest szeroki a przedmiotem takich prac może być wszystko. W czym robione?

Poniżej link do najnowszego mojego dzieła :wink: Życie prywatne było w ten weekend bardzo wyrozumiałe i pozwoliło na dłuższe posiedzenie przy kompie i dokończenie rozpoczętych grafik. Pierwszą z nich prezentuję dzisiaj (drugą z przyczyn regulaminowych na digarcie zamieszczę jutro).

Od dłuższego czasu chodzą za mną jakieś takie "diaboliczne". Wstęp był w prezentowanym wcześniej "Już jesteś moja" ale tamta praca była taka jakaś "cukierkowa". Dopiero w tej udało mi się zrealizować zamysł. Dlatego ta praca właśnie jest początkiem cyklu "Lux in tenebris lucet". Mam nadzieję, że zostanie przyjęta pozytywnie choć rzecz jasna prosiłbym o szczerą ocenę :cool:

http://www.digart.pl/zoom/5912830/A_imie_jego_Legion.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W AutoCADzie 2011, zabawy było faktycznie sporo (ale tej w pozytywnym znaczeniu). Kilka godzin roboty, bez użycia żadnych poradników, można powiedzieć, że to moja pierwsza praca 3D (nabój się nie liczy w sumie, bo jest bardzo prosty). AutoCAD nie jest może zbyt dobrym programem do tego, ale mam zamiar przesiąść się na NXa.

A ten zawór zrobiłem tylko dlatego, że miałem jego wymiary. :D

EDIT - Jedna uwaga. Więcej światła. Obiekt ma chyba zbyt wiele cieni, i mało z niego widać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - nie wiem dlaczego ale na wielu kompach (a raczej monitorach) oglądając własne prace łapałem się za głowę. Faktycznie za dużo cieni - w przeciwieństwie do grafik wyświetlanych na moim monitorze. U mnie widać wszystko na ful. Poza tym wszystkie prace wykonuję oczywiście w formacie TIFF. Po konwersji do JPG (wymóg witryn typu digart czy artveo) grafika wiele traci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HammerHead - a o gustach się nie dyskutuje :smile: A propos jeszcze naboju - prosty, nie-prosty ale pierwszy :wink: od dłuższego czasu próbuje gdzieś znaleźć swoją pierwszą pracę 3D ale niestety zaginęła gdzieś w akcji. A szkoda bo to w końcu fajnie zobaczyć po latach jak się człowiek rozwinął :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...