Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

No w końcu wziąłem się do roboty i zacząłem coś modelować. Postanowiłem, że będzie to M24 SWS. http://forum.cdaction.pl/index.php?autocom...&blogid=791 Oglądajcie, komantujcie i mówcie mi co poprawić w moich pracach aby były lepsze :D

@dolar73 fajne to coś przypomina mi trochę płomień z GIMP'a. A co to dokładnie jest? I w czym to robione? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krex - fraktale wykonuje za pomocą programu Apophysis. Prosty w obsłudze, darmowy ale za to z wielką Mocą w sobie :smile: całość pociągnięta na koniec PS-em.

nerv0 - fiu fiu - człowieku, nie żałuj ołówków w swoim życiu - widać, że wiesz do czego służą :brawa:

Selig - w sumie fajne. To znaczy - jak na zarys, początek. Proponuje więcej popracować nad detalami. W końcu to właśnie one nadają każdej pracy tego niepowtarzalnego smaczku. No i przydałyby się jakieś teksturki.

I na koniec kolejna praca. Tez już z lekką "brodą". Mam nadzieję, że już niedługo zaprzentuję jakąś nowość :cool:

http://www.digart.pl/zoom/5846825/Do_likwidacji.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nabój 7.62x39mm wykonany w AutoCADzie. :) Byłem ciekaw jak się robi w nim przedmioty 3D. Odpowiedź - zaskakująco łatwo. :P

http://img401.imageshack.us/img401/6524/762x39mm.png

Model dobry, jednak poprawiłbym kolor końcówki - bardziej jasny.

Obecnie nie mam czasu, więc nie robie ani sygnatur/tapet/itp. Jednak fraktale i przedmioty 3D HammerHeada zaciekawiły mnie. Kto wie, może zaczne coś robić w wolnym czasie ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorów niestety nie dobierałem sam, użyłem domyślnych materiałów (chyba jakaś farba metalizowana na łusce i mosiądz na pocisku). Jak będę miał czas to albo to poprawię, albo zrobię jakiś inny pocisk (może podkalibrowy? ładnie wyglądają), albo w ogóle zupełnie inną rzecz. A używania do tego AutoCADa raczej odradzam - program jest niesamowicie drogi i do zabawy się z tego powodu nie nadaje. Chyba, że ktoś ma go za darmo :P

EDIT - Update! Dodałem dwie, ważne krzywizny i poprawiłem kolory.

http://img196.imageshack.us/img196/9449/si...esitdwarazy.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HammerHead - faktycznie AutoCAD to owszem fajna jazda ale za ostre pieniądze. I powiem szczerze, że do grafiki 3D owszem i fajny ale żeby już jakieś typowe scenki aranżować to nie bardzo. Przynajmniej ja jakoś nie poczułem chemii do tego programu :wink:

nerv0 - taki spokojny ten Twój szkic ostatni - no, dlatego pewnie to się nazywa "szkic" :smile: czekam na kolorki

Raikiri07 - jak już kiedyś wspominałem - znawcą mangi i anime nie jestem więc nie oceniam techniki, proporcji czy innych szczegółów. Mogę tylko stwierdzić, ze prace przyjemne.

I dalszy ciąg wietrzenia kompa (nowość mam nadzieję już wkrótce ponieważ grafika już wyrenderowana i przeszła do fazy PS-a :smile: ). Jedna z pierwszych moich grafik - trudno tu jeszcze mówić o 3D bo i tło było właściwie kolażem i postać z przodu PS-owa (jeszcze wtedy GIMP-owa) bardziej. No i błędów ciut jest ale ponieważ to historyczna moja praca więc jej już nie poprawiam :cool:

http://www.digart.pl/zoom/5876198/Optymistycznie.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten szkic, bardzo prosty.

Z chęcią zobaczę go w kolorach.

I spróbuj może coś trudniejszego?

Jeśli jak sądzę, gustujesz w anime ;x

Owszem, jest bardzo prosty. Kolorki się robią, ale jakoś wolno. Myślę jednak, że do piątku je skończę. A jeśli chcesz zobaczyć ciekawsze prace prace to pójdź za radą Shakera (teraz mi dosłodziłeś i będę się puszył ;)) i oglądnij resztę galerii (no widzicie, już się puszę! :D)

A co do twojej pracy, to jednak przydało by się trochę nad nią posiedzieć, bo twarz faktycznie niedomaga. :) Za to dolar jak zwykle rządzi w 3D, choć tym razem postać jakaś taka płaska się wydaje. Za to tło miażdży. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniałam na swoim blogu bardziej zajmuję się malowaniem obrazów niż szkicowaniem.

Aczkolwiek nie mam ku temu warunków, gdyż malowanie farbami olejnymi wydziela smród przy którym nie sposób zasnąć.

Ale by nie zaprzestać w sztuce, zaczęłam szkicować. Więc spróbuję nad tym popracować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raikiri07 - za opinię dziękować, kłaniać :smile: za napis "Punk's Not Dead" w sygnaturce :soczek: ech, łaza w oku i wspomnienia :wink:

nerv0 - pisałem - początki to były i jeszcze nie opanowałem wszystkiego (teraz tez jeszcze wszystkiego nie opanowałem ale jestem już mądrzejszy niż wtedy :wink: )

Iskier - fajne, fajne - choć jedno małe "ale" - cienie. Troszkę chaosu w tym temacie (sam mam czasem ten problem :smile: )

I jeszcze jedno - nie wiem czy wiecie ale od jakiegoś czasu miesięcznik psd traktujący o wykorzystaniu mocy PS-a ma swoją darmową premierę w sieci. Miło jest mieć "papierowe" wydanie tej pozycji ale pdf też jest ox i w dodatku darmowy. Tak sobie pomyślałem, że podzielę się tą informacją bo może ktos nie wie a mu się to przyda :cool: . Ściągać stąd http://psdmag.org/pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaker - tez kupowałem kiedyś w kioskach ale od kiedy zobaczyłem, że w necie za darmo więc zrezygnowałem z papierkowego wydania. Jedyna różnica to taka, że czasem nie dają plików źródłowych i innych rzeczy upchniętych na płycie dołączonej na psd. Ale to mały minus - chyba, że ktoś chce się pobawić w tutoriale zamieszczone w miesięczniku.

Foonkine - jak sobie patrzę na ta prace to myślę, że w zwykłym Paincie też tkwi kawał Mocy.

Tym razem praca nowsza (choć nie ta, nad którą dokładniej pracuję). No właśnie - i tu tkwi problem ponieważ to jest dział "Grafika" a zasadniczą częścią owej pracy jest fotografia. Ale reszta to już jak najbardziej "narzędzia malujące" :wink: Tym razem bez 3D tylko sam PS.

http://www.digart.pl/zoom/5878904/Gniew.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspominałam niedawno - moja praca (jakieś 1,5 h na korytarzu, z zeszytem A4 na kolanie i słuchawkami na uszach + parę poprawek, które zajęły mi ok. 0,5 h). Przypominam o przycisku Zamknij i kombinacji Alt+F4.

whenadevilmaycry.jpg

Zeskanowane i lekko podciągnięte (jasność i kontrast, inaczej by nie szło nic zobaczyć - a i tak jest raczej niezbyt...). Dodatkowo na moim blogu znajdziecie parę innych prac (konkretnie dwie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaker - tez kupowałem kiedyś w kioskach ale od kiedy zobaczyłem, że w necie za darmo więc zrezygnowałem z papierkowego wydania. Jedyna różnica to taka, że czasem nie dają plików źródłowych i innych rzeczy upchniętych na płycie dołączonej na psd. Ale to mały minus - chyba, że ktoś chce się pobawić w tutoriale zamieszczone w miesięczniku.

Tak wiem, o co chodzi. Pełno tam pomocnych materiałów na płytach DVD było, dlatego to jest minus wydania w .pdf i za darmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...