Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Obejrzałem sobie dziś batmana (animowany na zigzap) i bardzo, bardzo przypadła mi do gustu Harley Quinn :D Filmu nie oglądałem i na razie nie zamierzam ;) Praca może 10-15 minut... Dlatego wygląda, jak wygląda. Zresztą i tak chodziło głównie o Harley :)

batmanabf.th.jpg

EDIT:

Kolejne 20 minut.

harleyquinn.th.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi ten stock zakwalifikować.. ale ostatecznie daję do grafiki..

Przed:

1_38.jpg

...i po:

2_6.jpg

Komentarze mile widziane. Nie jestem zawodowcem, więc ostrożnie z ewentualną krytyką.. taka tylko zabawa w Photoshopie.. ale "trochę" nad tym posiedziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazzakollo tutaj niestety nie ma nawet czego oceniać :) Wziąłeś ten jakże fajny, śmieszny brush o kształcie papryczki (:P) nabazgrałeś nim po lewej, i dodałeś 2 literki po prawej :)

Rady? Pościągaj inne brushe, i poczytaj tutoriale :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypowiedzi kolegów muszę się zgodzić. Niestety nie wygląda to ani ciekawie ani jako tako. Wręcz nawet trochę odpychająco. Według mnie bawienie się w te tak zwane "pięciominutówki" nie ma sensu bo najlepiej za coś się zabrać kiedy w posiadaniu jest pomysł, koncepcja tego jak to mniej więcej ma wyglądać. Niestety muszę podzielić wyżej przedstawione opinie :(

Skoro mówimy już o zabawach z pędzlami to chciałbym zaprezentować kilka rzeczy od siebie. Całkiem miło mi się przy tym siedzi i niektóre prace traktuje jako swoistą sztukę nowoczesną: przykład kula wpadająca do wody.

Nad wieloma elementami muszę jeszcze popracować ale czyta się to i owo oraz stosuje się metodę prób i błędów.

W każdym razie zachęcam do wyrażania swojej opinii :)

th_asia1.jpg th_obraz1.png

th_port1a.pngth_port3.png

th_port2.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mazzakollo dlatego najpierw się czyta tutki, a później bierze za pracę :)

@Ruhisu jak na moje ta kula wpadająca do wody jest słaba, zbyt jasna (aż wali po oczach) no i dałeś za dużo tych wszystkich pierdółek :) Lepiej zawsze mniej niż więcej.

Ta zielona sygnaturka jest niezła, ale też prawa strona zdecydowanie za mocno oświetlona i też wali w oczy. A render powinien być przesunięty pod warstwę z tą kreską pod napisem (oczywiście to moja osobista opinia)

W niebieskiej sygnaturce ramka całkowicie psuje efekt końcowy - jak na moje powinna odpaść.

Skoro i tak już tutaj piszę to pokażę kilka swoich prac:

2929216080935224.th.jpg 2929215080931953.th.png 2929215080931807.th.png

2929208080972941.th.png 2929222070911843.th.png 2929211080982725.th.png

2929217070930514.th.png 2929217070910655.th.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.conceptart.org/forums/showthrea...288#post2437288

od drugiego postu zaczyna się pokazywanie pracy nad kolejnymi sekundami do kreskówki a pomiędzy obrazkami znajduje się mój kaleczny angielski. Znalazłem dla siebie odpowiedni styl lekko kiczowaty, lekko za prosty ale jak na razie jakoś to idzie i nie narzekam, czasami nieźle muszę się napracować by to wyglądało "dobrze"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia i ostatnia część projektu ERA, czyli kompilacji myśli zawartych w poprzednich 2 plus rozwiązanie...

4344991.jpg

(se powiększ se)

Z chęcią poczytam trochę konstruktywnej krytyki. Jeśli kogoś by interesowały poprzednie części to:

http://www.digart.pl/zoom/2765542/3ERA.html

http://www.digart.pl/zoom/2998347/aERA.html

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czymś mi się to kojaży lecz nie wiem z czym ale do rzeczy z daleka wygląda jak połączenie bomby atomowej( wybuch na dole- jest to tylko perspektywa pierwszego rzutu oka) potem jak drzewko( po srodku) i u góry coś mi się z kojażyło z głową i rękami człowieka lecz jak się bliżej przyjżałem to już co innego :D

Ładne wykorzystanie efektów przenikania obiektów, dobrze skomponowana całość (słońce i liście podobne odcienie) tylko troszkę góra odstaje od reszty i tu mam pytanie czy to że ta górna część jest trochę odstająca od tematu reszty było zamierzone jeśli tak to moja opinia będzie troszkę inna... I ten pył u góry jest nie równomierny co mi troszkę psuje wygląd, bo reszta jest taka dość symetryczna ale to tylko moje zdanie :D

PS. Przeglądając twoją digart galerię mogę powiedzieć że jesteś dobry w tym co robisz więc ,,+" za to oby tak dalej i lepiej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko troszkę góra odstaje od reszty i tu mam pytanie czy to że ta górna część jest trochę odstająca od tematu reszty było zamierzone jeśli tak to moja opinia będzie troszkę inna... I ten pył u góry jest nie równomierny co mi troszkę psuje wygląd, bo reszta jest taka dość symetryczna ale to tylko moje zdanie :D

To góra jest najistotniejszą częścią. Jest elementem chaosu, nieuporządkowanym miejscem, w którym postać na pierwszym planie tworzy nowy porządek poprzez zniszczenie wszystkiego dookoła. To dopiero ta postać skupia w sobie chęć stworzenia harmonii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paulie

Co do tapety Behemotha - zero zachwytu, ot wrzucony obrazek (nie mogę w tym wypadku użyć słowa render) na czarne tło + logo.

Sam zajmuje się grafiką z nieco poważniejszej strony - może powiem inaczej, z tej powiedzmy profesjonalnej.

Chilkat - sam bym takiego smoka nie narysował. Pełen podziw. Świetnie rysujesz i chwała Ci za to. Rysuj jak najwięcej a może zarazisz się bardziej grafiką / rysunkiem. Mi to wyszło i powiem Ci, że po tych 15 latach rysowania (byłem młodszy od Ciebie jak zacząłem już coś konkretniejszego - nieco młodszy) frajda jest nawet większa i $$$ wystarczają na utrzymanie i na i7 i na gtx285 bez zbytniego obciążenia budżetu :).. Sam tego nie mam bo mi wystarczy do pracy zwykły komp z monitorem 24". W pracy pracuje na Macu więc też jest ok. ;) Do gier konsole. ^^ [jestem zwolennikiem PS2 ;p]

Nie wypal się tylko. Oby tak dalej i liczę na kolejne prace ;)

Obi-San - świetne, ale.. Ten dół mi kompletnie nie pasuje. Ładniej wyglądałoby bez tego słońca.

Reszty typowych zabaw z photoshopem na brushach komentować nie będę (szczególnie, że pewnie sporo osób umieszcza prace z piratów! ^^)

Jutro poczytam więcej stron wstecz i może coś skrobnę jeszcze.

Pozdrawiam. W szczególności Chilkata - jesteś niesamowity :)

Shaker - jak to góra nie pasuje? Góra świetnie pasuje i kolorystycznie i ogólnie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zajmuje się grafiką z nieco poważniejszej strony - może powiem inaczej, z tej powiedzmy profesjonalnej.

OmeN2501 ? ;-)

Obi-San - świetne, ale.. Ten dół mi kompletnie nie pasuje. Ładniej wyglądałoby bez tego słońca.

Cóż, nie mówię tak, nie mówię nie. Może kiedyś będę mógł to zweryfikować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...