Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

@ Smuqpy

O ile niektóre prace (np. "miasto") są jeszcze w miarę ciekawe, to reszta raczej podchodzi mi (i tu nie obraź się) pod lekką amatorszczyznę. Od razu widać ile wyłożyłeś o siebie (ni...ewiele?).. sam też używam brushy, ale z rozwagą. Bynajmniej nie są one głównym tematem pracy, a jedynie dodatkiem.

Druga sprawa to jakość - czy te pikselowate bloki w jednej z prac to dla bajeru? Bo IMO nie bardzo ci to wyszło.

Widać, że coś próbujesz "nabazgrolić", że tak się wyrażę, ale chyba brakuje wyobraźni. Rozważ możliwość przejrzeniu dobrych tutoriali - zacznij od tych prostszych - sam tak robiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Vantage

Czasem po prostu robię coś pod wpływem... Natchnienia lub impulsu? Chyba mogę spokojnie tak no nazwać... Pewnie dlatego część prac wygląda tak jak wygląda, chociaż i tak wole te pierwsze protoplasty niż późniejsze wariację... Czasem mniej się postaram czasem bardziej. Ostatnio nic mi nie przychodzi do głowy co jest z lekka frustrujące i część z tych prac, z których stworzyłem galerie są po prostu stare (nawet sprzed roku lub półtorej gdy zaczynałem zabawę z PS). Dziękuję za krytykę przynajmniej w następne prace włożę więcej wysiłku ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś podać fajną stronę z tutorialami do Photoshopa ale dotyczy to TYLKO tapet. Grafiki, elementy na strony www not interesting.. ogólnie ciężko znaleźć tutoriale jak zrobić fajną tapetę.

Mogą być po polsku lub po angielsku.. korzystam z programu w wersji angielskiej, dlatego lepiej chyba będzie po angielsku, ale jakoś dojdziemy i po polsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś podać fajną stronę z tutorialami do Photoshopa ale dotyczy to TYLKO tapet. Grafiki, elementy na strony www not interesting.. ogólnie ciężko znaleźć tutoriale jak zrobić fajną tapetę.

Mogą być po polsku lub po angielsku.. korzystam z programu w wersji angielskiej, dlatego lepiej chyba będzie po angielsku, ale jakoś dojdziemy i po polsku.

Obbadaj sobie kanał na Twitterze PSDtuts: http://twitter.com/PSDTUTS znajdziesz tam pewnie dużo ciekawych rzeczy. Z mojej strony mogę polecić, żebyś do grafiki nie podchodził "dotyczy to tylko tapet", jak się nauczysz jednych rzeczy - inne przyjdą z łatwością, nie ograniczaj sobie horyzontu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Obi-san

Dzięki. Masz rację, nie powinienem tak podchodzić. Większość z tego co wiem uczy się z tutków, ja niewiele przejrzałem, ale całkiem nieźle sobie radzę - niestety do perfekcji jaszcze bardzo wiele mi brakuje.

@ m4t3k73

Wszystko byłoby co najmniej OK, gdyby nie fakt, że napis totalnie psuje grafikę. Zajrzyj tutaj. IMO bardziej pasują tego typu fonty..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dawno tu nie zaglądałem, i nie mam specjalnie czym się pochwalić, ale...

http://atoriasci.deviantart.com/art/Someone-127870984

Kolejna porcja mangowości. Na razie sam lineart. Kolorować mi się jakoś nie chce. :)

http://atoriasci.deviantart.com/art/River-127871296

A tu coś dla tych, którzy do mangi nie podejdą nawet z dwumetrowym kijem i tych, którzy lubią czarno białe pracki. Dodam, że robiony dość szybko i spontanicznie szkic, po niewielkim komputerowym upiększeniu, więc proszę o wyrozumiałość. :) Na pewno umiem lepiej. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...