Jump to content

Recommended Posts

PS> Co do Raziela. On chyba był aniołem jeśli się nie mylę.

Raziel był człowiekiem, zabójcą wampirów, później Kain przywrócił go do życia jako wampira i wyrosły mu skrzydła i za to Kain wrzucił go do jeziora jakiegoś tam i gra się nim jako demonem takim.

Edited by kong

A teraz rysunki, nad którymi pracowałem już jakiś czas...

battleb.th.jpg dragonmkg.th.jpg hesgone.th.jpg

Edited by Iskier

Guest

@ Orthomyxovirus

Hmmm... 5 godzin, czy 5 minut? Nie obraź się, ale nie specjalnie mi się to podoba. To są góry, jeśli się nie mylę?

@ Iskier

Zastanawiam się, jak można dojść do takiej perfekcji.. :happy: Wszystko mi się podoba - i kontury i cieniowanie.. jak zwykle aż miło popatrzeć na Twoje rysunki.

Ja w przeciwieństwie do przedmówcy muszę docenić pracę Orthomyxovirus może się wydaje, ale z własnego doświadczenia wiem żeby wykonać taki rysunek należy poświęcić dużo czasu. Bardzo fajna grafika Orthomyxovirus

Iskier twoje grafiki również są bardzo dobre, doceniam dbałość o szczegóły

jeśli miałbym oceniać to prace Orthomyxovirusa jak i Iskiera zasługują na 9/10, brawo chłopaki :thumbsup:

Jestem grafikiem i już projektuje strony i takie tam :P

Dam sygnaturkę z Ezio :]

iu7vuyhmo5xatmkdgo98.jpg

Zapraszam do oceny.

PS: Będe tu dodawał moje prace. Pozdro!

Iskier - Ogólnie rzecz biorąc prace są dobre. Może jakiś ekspert z Akademii Sztuk Pięknych znalazłby jakąś skazę, ale na moje oko wszystkie prace trzymają poziom. Jeśli już miałbym się czegoś przyczepić to w obrazku z katedrą kobieta w niezbyt wygodnej pozie pożera zwłoki, ale to tylko takie wrażenie, bo sam tej sztuki poznać nie miałem kiedy. Ja bym rozłożył nogi i wnętrzności wyciągał rękoma, a nie nachylał się do ciała.

Orthomyxovirus.

Marnie jak na 5 godzin. Bardzo marnie. W godzinę można zrobić prosty lineart dajmy na to jakiegoś miecza, czy dwóch, a w następne cztery całkiem porządnie je pomalować. Też w gimpie. Nawet bez tableta. Wiem bo zrobiłem. Niestety na razie nie mogę zaprezentować, bo pracki były robione na zlecenie i wrzucę je dopiero jak pokaże się artykuł (czy może raczej dodatek), do którego je robiłem. Nie wiem jednak kiedy dokładnie. :) W każdym razie mangofob Holly powinien być zadowolony. Jest tam jeszcze całkiem udany szkic opactwa z Cluny.

Iskier

Czy mi się wydaje czy Iskier to Dogmeat, któremu coś się w ksywkę stało? W każdym razie pracki fajne. Najbardziej mi się podoba ta scena bitwy. Smok wyszedł jednak kiepsko. Nie służy mu poza w jakiej go ustawiłeś. Wygląda jakoś tak mało majestatycznie. Bardziej pokracznie. Co do sceny katedry. Za jasno. Ściany mogłeś zrobić o wiele ciemniejsze i wszystko powinno być skąpane w takim fajnym mroku, no a na schody i fragment ściany (oraz postaci oczywiście) padał by snop jakiegoś intensywnego światła.

A tu ilustracje które wykonałem dla mojej koleżanki, do pracy maturalnej... nie noszą znamion mojej twórczości, bo umówiliśmy się, że wykonam je bez umieszczania swojej parafki, oraz według jej pomysły... sposób wykonania pozostawiła mi... styl mieszany ołówek oraz tania akwarella( by nadać sztuczny szum), ich największą wadą jest na pewno to, że wykonywałem je na zwykłym papierze( blok techniczny, gdyż nie posiadałem akurat dobrej dechy oraz papieru akwarelowego), rozdzielczość raczej taka średnia( skan), bo fotosik ma ograniczenia( podobnie jak dig) co do wagi danego dzieła.

7c9b6008824189efm.jpg

52ab787d3483880am.jpg

ddddb04f7eecfe3am.jpg

Praca wykonana w większości z mojego pomysłu.

32fe80caf572236am.jpg

Praca ołówkowa, miała być w całości w bardzo ciemnej malowanej tonacji, ale zleceniodawczyni ( :) ), stwierdziła, że woli taką wersję.

Edited by mrowczak

manga1.th.png

avk1.th.jpg

Takie początki rysunku. Zwykle kończyło się na oczach i ustach, dziś postanowiłem zrobić coś więcej.

Ostatnio brak weny. Zmusiłem się do skończenia mojego Space Marine (chociaż planuje zrobić jeszcze tło). Nie najlepiej idzie mi kolorowanie kredkami (chociaż z tego jestem zadowolony). Skaner troche zniekształcił rysunek, w szczególności rozmył hełm.

Blood Raven

Chciałbym zacząć swoją przygodę z grafiką komputerową, w związku z tym pytanie moje do Was jest takie: jaki program posłużyłby mi na początek do tego najlepiej i gdzie mogę szukać do niego tutoriali żeby tworzyć jakieś podstawowe projekty???

Począwszy od prostych działań a skończywszy na jakiejś graficie 3D...

Pochwalę się przy wszystkich swoją pracą na niedawny konkurs z Klarą :laugh:

klaraa.th.jpg

To i ja pokaże moje prace w Photoshop'ie. Głównie używam brushy i paru efektów. Wiele moich prac to wariacje na wzór poprzednich... Oceniajcie ;)

Galeria