Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Pierwsza strona prologu. Tak naprawdę narysowałem ją dużo wcześniej - przed Feniksem - ale podczas kolorowania szybko chwyciłem nowy pomysł i nie dokończyłem poprzedniej pracy. Jednak uznałem, że lepiej będzie nie rysować na nowo strony, tylko dać oryginał tak, jak wyglądał przed zakupem przyrządów do rysowania. Między innymi dlatego nie ma cieni, a linie są robione przy pomocy cieńkopisu.

Niezłe, tylko forma, styl "dymków" nie bardzo pasuje, pomyśl nad czymś bardziej klimatycznym, wtapiającym się w całość pracy, może jakaś nowa ramka, czcionka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabe te grafiki. Podobala mi sie moze jedna. Ja sam grafik nie robie, ale mysle, ze oceniac moge, nie? :P

Wszystkie byly do siebie podobne, monotonne. Nie mialy jakiegos wiekszego sensu. Mysle, ze jezeli wiecej nad nimi popracujesz, badz zrobisz cos nowego, to wymajstrujesz cos dobre, badz bardzo dobrego. Do pracy ! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki mogę, korzystam z Photoshopa CS3... póki, to znaczy 30 dni mija wkrótce. A jak się wybiorę na studia (póki co końcówka matury), to zakupię wersję studencką (ok 200 zł). Na linuxie mam też Gimpa, ale osobiście z niego nie korzystam - póki działa PS trial.

Aha - tak ogólnie to nie jestem jakimś mistrzem "cyfrowego pędzla", ale póki co przeglądam tutoriale, coraz odkrywam coś nowego..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nad tapeta siedzialem jakas godzine :P (wiem wiem, wy byscie to zrobili w 15 min, ale ja jestem amatorem :D ) . Mialem jakiegos takiego pomysla, zeby cos z naturka strzelic, wiec zrobilem :P . Mysle nad kolejna praca, lecz jak narazie pomyslu mi braklo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się swego czasu wyżyłem jak robiłem tapety dla jednego forum komputerowego ;) Temat był tylko jeden, ale każda wyglądała inaczej ;] Na mojej picasie można zobaczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany, zmiany, zmiany. Po znacznej przerwie, zaczynam szerzej bawić się paletą kolorów, często kontrastujących ze sobą. Po dosyć dużej partii grafik raczej stonowanych kolorystycznie chciałbym pokazać coś bardziej kolorowego. Bzdurka treningowa. Taka umysłu rewolucja mała :)

1914472.jpg

Komentarze, opinie, krytyka - mile widziane tu i na digarcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapeta w załączniku - mojego autorstwa.

Nick Wazalski -> tapeta byłaby na pewno ładniejsza, gdybyś użył troszkę więcej kolorów niż czarny i biały ;] Pokombinuj z kolorystyką i z napisem Nature.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna cudowna niewiasta umyśliła sobie, że zrobi sobie na łopatce tatuaż - łeb tygrysa. Jako że odwieść jej od tego pomysłu mi się nie udało, pozostaje mi tylko pomóc jej w zdobyciu odpowiedniego wzoru.

- czarno-biały łeb tygrysa, rozmiar mniej więcej 10 x 10 cm

- kobiecy, ale drapieżny

- nieobnażone zęby

Jest ktoś w posiadaniu/mógłby narysować taki wzór? Z góry thx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo to, całkiem fajna. Moja nowa tapeta ^^(ale chyba usunę napis)

Ja próbowałem coś stworzyć, ale po półtorej godzinie, ciagle nie wyglądało to nawet dopuszczająco, więc zanihilowałem i nie tworzę ;/

Adam, fajna tapeta, ale puszka szpeci :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No całkiem nieźle, poza tym, że:

a ) są to tylko szkice

b ) przerysunki

c ) monotematyczne (w kółko pred i alien)

d ) kartka w kratke... (ok, można sobie na niej rysować, ale publikowanie rysunków na kartce w kratkę, można karać tylko drzewem i sznurem ;p)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...