Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

dendee - podziękowałuklon.gif Czasem wystarczy po prostu dłużej posiedzieć przy grafice - nic na siłę. Co prawda zamysł był nieco inny (na ławce miała siedzieć wojowniczka) ale stwierdziłem, że tym razem coś w spokojniejszych klimatach stworzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umie ktoś blendera tutaj? Nie mogę załadować tła obrazka, żeby je przerobić na model w najnowszej wersji. Wybieram wszystko jak opisane, robię po kolei dokładnie, ale się nie pokazuje nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolar73 ładna praca, kojarzy mi się z klimatami dawnych Chin, dendee też fajna wygląda jak tapeta od EA, nerv0 mi się bardzo, ale to bardzo podoba ten król, dużo detali, fajna mimika twarzy itp. (może fajniej by wyglądała ta praca w kolorze) ?

Ja ostatnio zrobiłem Fantasy logo MŚ w USA i Kanadzie:

usa_canada_world_cup_logo_by_zax454-d572cs8.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobiłem coś, co ciężko nazwać twórczością - raczej podwalinami pod twórczość dla innych biggrin_prosty.gif Mianowicie poradnik do Gimpa dla początkujących. Wrzucałem go już na bloga, ale to było w nocy, na dodatek po kilku godzinach opublikowałem inny wpis więc tamten popadł w zapomnienie i mało kto go przeczytał.

[media=]

Jak będę na Linuksie to wrzucę tapetę, zrobioną od zera właśnie w tym programie. (Bo na Linuksie mam "specyficzną" partycję, której nie widzi Windows, więc nie mogę przeglądać plików na niej zawartych).

@EDIT Jak powiedział tak zrobił :D Dosłownie 20 minut roboty, z czego większość zajęło rysowanie pingwinka ;) i przepraszam za rozmiar.

tapetafin_rasxeew.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż kiedyś musiał nadejść czas aby spróbować swoich sił w fotomanipulacji... I dziś właśnie nadszedł ten dzień.

Na początek coś prostego. Taka próba odwzorowania tego co widzi snajper. Początkowo miało być większe powiększenie oraz jakaś postać w oddali, niestety brak zdjęcia o odpowiedniej rozdzielczości (i pewnie brak doświadczenia w tym temacie) uniemożliwiło mi to wykonanie tego confused_prosty.gif Niemniej efekt wydaje mi się ciekawy, lecz chciałbym usłyszeć co Wy o tym sądzicie smile_prosty.gif

http://arpergiator.deviantart.com/#/d58nqxe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szczwany

Tak, najpierw cały rysunek robię ołówkiem (z braku talbeta) i później strzelam mu fotkę z komórki (bo skanera też nie mam wink_prosty.gif), a dalej już leci na kompie. A teraz coś nowego:

Lineart 012 - tylko link bo założyłem mature content.

Poniżej rysunek zainspirowany coseplayową fotką z konkursu na sobowtóra - KarenRipp w ostatnim numerze CD-A. smile_prosty.gif

lineart_13_by_lostsalem-d5af32v.png

A tak poza tym to przygotowałem sobie logo mojego RPGowego blogaska.

Almanach%2BRPG%2B-%2BNag%25C5%2582%25C3%25B3wek.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ UP

Jaki słodziaszny Pan Orzeszek! Cyfrowo, nie?

@ nerv0

Podobają mi się Twoje prace, są takie <gorączkowa macha rękami>... no... powiedziałabym męskie, ale nikt mnie nie zrozumie. Wytrwałe, dokończone... Bo mi by się nie chciało tak dopieszczać i wykańczać każdego szczegółu, pomimo, że robi to niezłe wrażenie. smile_prosty.gif

To ja daję coś od siebie, moja (chyba) ulubiona praca:

Mika%252C+Faust+i+Elleani.jpg

A TU mały opis co i jak na tym obrazku.

Ale wykańczam teraz mój stary komiks z sesji RPG, to może tu wrzucę jak mi się nie zapomni. biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie wrzucałem swoich projektów, więc pomyślałem, że czas coś Wam znowu udostępnić.

Przedstawiam Wam połowę konceptu myśliwca SF-18E Strato Hornet. "Połowa" ponieważ dojdą jeszcze widoki od brzucha, przodu i tyłu.

Zrobiłem tylko głupi błąd, który już poprawiam. Dysze, które na rzucie bocznym wystają za stateczniki pionu, na widoku górnym są zbyt schowane między nimi. Po prostu muszę je wysunąć.

sf_18e_top_and_side_view_by_ruhisu-d5ay7v0.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysia o kurcze przepiękna praca naprawdę, fajny pomysł, wykonanie, technika itd. czy malowałaś to za pomocą tabletu?

Ruhisu taka techniczna praca, przypomina mi modele papierowe, które kiedyś się kleiło.

Ja Wallnuta rysowałem na początku na kartce, potem przeniosłem do komputera i dokończyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nerv0 bardzo mi się podobają twoje rysunki, ciekawi mnie jakby w kolorze wyglądały, widać, że masz talent, ładnie oddajesz proporcję, budowę i dynamikę postaci.

@ nerv0

Podobają mi się Twoje prace, są takie <gorączkowa macha rękami>... no... powiedziałabym męskie, ale nikt mnie nie zrozumie. Wytrwałe, dokończone... Bo mi by się nie chciało tak dopieszczać i wykańczać każdego szczegółu, pomimo, że robi to niezłe wrażenie. smile_prosty.gif

No dzięki. :) Tylko w zasadzie właśnie przez tę ilość detali nie zabieram się raczej za kolorowanie, które musiałbym robić myszką, co jest szalenie męczące (w galerii na deviancie mam kilka kolorowych prac). Jeden z rysunków podrzuciłem do kolorowaniu znajomemu z devianta i... strasznie się żalił na te detale, a on ma tablet. ;) No ale nic nie poradzę, jak już tak mam, że jak nie naćkam pierdyliarda szczegółów to będę chory. :D

@Ruhisu

Kapitalny projekt! O rany, na jego podstawie można by spokojnie robić model 3D! Koniecznie dodaj do tego jeszcze rzut z przodu, z tyłu i od dołu (no i od drugiej strony ;)). Wtedy będę mógł sobie poćwiczyć modelowanie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nerv0 - No to się przygotuj bo dzisiaj na pewno dojdą jeszcze widoki od dołu :) Jutro zapewne pojawią się też te od przodu i tyłu.

Tymczasem masz tutaj kolejny projekt:

McDonell Douglas & SAAB - E/F-18D Vespid.

Na początku miał się nazywać Viper ale Vespid bardziej pasuje do maszyn z rodziny Hornet. Potem poprawię nazwę.

raaf_e_f_18d_top_and_side_view_by_ruhisu-d5b1wk2.png

Btw. Mam nadzieję, że udostępnisz mi screeny lub cokolwiek z efektów prac nad modelami :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zax

Yeap, tablet. Dziękuję. :))

heh, to się kumplowi nie dziwię, sam byś pewnie psioczył, jakbyś się zabrał za kolorowanie tych detali. :P

@dolar

ten Zombik jest... jest... przeurooooczy! Opis też bardzo fajny, trochę psuje pierwsze wrażenie słodkiej kukiełeczki.

Mi się ostatnio udało naskrobać takie coś (mam zaznaczyć, że jest to obrazek +18), ale sami oceńcie. :))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem ukończyłem (prawie) kolejną pracę:

http://arpergiator.d...t.com/#/d5bvi9z

Jednak tutaj pojawia się problem i mam nadzieję, że mi pomożecie wink_prosty.gif

Otóż nie mam pojęcia jakie tło wykonać w tego typu rysunkach (chodzi mi generalnie o takie, które mają obrazować jeden przedmiot jako główny element). Zostawić jak jest? Zrobić białe tło i dodać delikatny cień? Czy może cuś innego? Z góry dzięki za pomoc smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krex - moim zdaniem - na upartego możesz coś wrzucić na tło (jakimś gradientem w szarości itp) ale znając mnie zostawiłbym to tak jak jest. Zawsze lubiłem kiedy tło jest czarne przez co uwydatnia główny przedmiot grafiki. Wiele moich prac wygląda w ten sposób. Czasem mnie korciło żeby coś tam w tle dodać ale zawsze mi ta chęć szybko mijała wink_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...