Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

bwy1249465607s.png

Tutaj bardziej się skupiłem na cieniowaniu. I kolorów się nie czepiać! ;P

Mimizu - Dosyć ładne kolorki laya, ale jednak za bardzo monotonne, przydałby się jeszcze jakiś brązowy element. Ogólnie jest trochę pusto, brzydkie bannerki na górze (nie wiem czy to Twoja sprawa, czy klienta), szczególnie ten po prawej gryzie się kolorystycznie. W biznesowych layach raczej nie używa się odbić, czy innych glassów. Tak średnio/słabo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimizu - Dosyć ładne kolorki laya, ale jednak za bardzo monotonne, przydałby się jeszcze jakiś brązowy element. Ogólnie jest trochę pusto, brzydkie bannerki na górze (nie wiem czy to Twoja sprawa, czy klienta), szczególnie ten po prawej gryzie się kolorystycznie.

Oceniany przez Ciebie kawałek grafiki to jedynie coś na kształt splasha, a robiłem layouty do wszystkich stron tej firmy. Zapraszam głębiej, zwłaszcza na http://www.jameswellington.pl

W biznesowych layach raczej nie używa się odbić, czy innych glassów.

Mam zwyczaj ignorowania zwyczajów pozbawionych praktycznej zasadności. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Jak z rok temu i w tym roku, będąc we Wrocławiu, zilustrowałem wycieczkę do Zoo Wrocławskiego. Nie powiem kto na rysunku jest, ale może co niektórzy poznając ;p.

zjazdowiczemin.th.png

Jeżeli ktoś jest ciekaw zeszłorocznej pracy to można ją zobaczyć tutaj:

http://osiolek.deviantart.com/art/In-Wroclaw-Zoo-95687700

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dla magofobów pokroju Holy?ego. Co nieco architektury, którą także bardzo lubię rysować.

Hę? Budynek jak budynek, ale nie powiedziałbym, że to coś dla mangofobów. Nie wiem, dlaczego miałby mnie specjalnie interesować stos kamieni. Wykonanie w porządku, ale tylko tyle.

Osioł - Mówiąc szczerze to znając tylko nicki i nie znając kontekstu trzy osoby mogą sprawiać poważny problem w odgadywaniu: druga, czwarta i piąta. A grupa zwiedzająca ZOO zwiększyła się dwukrotnie. Ciekawe, co będzie za rok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby skomentować, gdzie w tym Twoja praca. Czy również w zaprojektowaniu całości i stworzeniu wyglądu "rękojeści" (wybaczcie, jeśli gwałcę fachową terminologię)? Ogólnie wygląda kiczowato i niezbyt interesująco.

Ja tylko ostrze oraz efekt świetlny zrobiłem ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadałoby skomentować, gdzie w tym Twoja praca. Czy również w zaprojektowaniu całości i stworzeniu wyglądu "rękojeści" (wybaczcie, jeśli gwałcę fachową terminologię)? Ogólnie wygląda kiczowato i niezbyt interesująco.

Ja tylko ostrze oraz efekt świetlny zrobiłem ;p

W takim razie nie jest to ciekawa praca. Sam miecz znacznie ładniejszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paulie

Korci mnie, żeby w końcu pozmieniać styl windy na taki, żeby Twoja tapetka pasowała, ale jestem na to na razie zbyt leniwy. Co nie zmienia faktu, że odwaliłeś kawał dobrej roboty. ;)

PS: tak, chcę taką z motywem okładki. :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruhisu, nie wiem czemu, ale ten twój myśliwiec przypomina mi torchę niektóre samoloty z Ace Combat Zero, np. Morgana. Pewnie to przez te skrzydła. (nawiasem mówiąc, ładny samolocik) :thumbsup:

A co to za powieść?

Dzięki :)

Jak chcesz to zagadaj do mnie na GG lub na PM to Ci przedstawię zarys fabularny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...