Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

siedlack

[PS3] Kupno monitora 24" do 600 zł

Polecane posty

Witam.

Szykuję się do kupna monitora pod ps3. Telewizor mnie raczej nie interesuje bo wykracza ponad budżet i zwyczajnie nie jest mi potrzebny. Zdecydowałem się na 24" do 600zł i chyba znalazłem 2 modele.

Samsung S24B300HS

oraz LG E2442V-BN

teraz zastanawiam się który wybrać. Widzę, że samsung nie posiada DVI-D. Czy to duży problem jeżeli chcę podłączyć ps3 przez HDMI? Może polecacie jakiś inny model? Dziękuję i pozdrawiam :)

Zapoznaj się z regulaminem działów konsolowych. Temat zostaje przeniesiony !! -- Artius

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że samsung nie posiada DVI-D. Czy to duży problem jeżeli chcę podłączyć ps3 przez HDMI?

Lepiej jest podłączać PS3 do monitora przez HDMI. Różnica pomiędzy DVI-D jest taka, że HDMI w jednym kablu ma też dźwięk, przy DVI-D trzeba mieć drugi kabel :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączałem PS3 do LG E2350VR-SN. Jest w miarę ok. Monitor widziałem jakiś czas temu za 550PLN na allegro (nowy). Jeżeli chodzi o jakość obrazu, to ujdzie w tłumie. Daje się grać, coś tam widać, ale szału nie ma. Po prostu za mała matryca. Na 24" calach też szału nie będzie, bo to tylko 2,5cm więcej po przekątnej. Moja rada, dozbieraj trochę kasy i kup TV 32". Na tym już gra nie traci aż tak bardzo na detalach. Na 23" z metra w Little Big Planet na prawdę sporo detali ucieka. Po przenosinach na starą plazmę 42" różnica jest gigantyczna. Jak nie masz miejsca w pomieszczeniu z konsolą to 32" będzie w sam raz. "Ekran" będzie sporo większy, a gabarytowo urządzeniu aż tak bardzo nie przybędzie. Podłączenie obowiązkowo przez HDMI - teraz wszystko to ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...