Jump to content

Recommended Posts

Ta samsara nie prowadzi do nirwany.

vamp

Czyli żegnamy kolejne multikonto DawioSkorpiona.

• Upvote 3

Darwin

W sumie powinna być nagroda za potwierdzenie (kolejne już) słuszności teorii imć Karola, że przetrwają ci, którzy najlepiej dostosują się do otoczenia.

On nie przetrwał.

EDIT: Patrząc na datę tego bana, dochodzę do wniosku, że mamy do czynienia z jakąś kosmiczną konspiracją.

• Upvote 10

Katrin

Złodziej z Targowiska.

Ponadto:

Ludzie, jeśli widzicie usera z ZEREM postów, zarejestrowanego WCZORAJ, oferującego NAJNOWSZY TYTUŁ w zamian za wasz - starszy i tańszy, to spróbujcie zachować choć odrobinę zdrowego rozsądku próbując handlować z taką postacią. Macie więcej postów i pozytywne opinie na forum? No to macie prawo poprosić o wysłanie wam czegoś najpierw. Macie w ręku argument. A jak delikwent będzie się wił jak piskorz i próbował wymusić na was odwrotną kolejność dając jakieś głupie wymówki - ODSTĄPCIE OD WYMIANY. Przyjdą inne, lepsze oferty, po co ryzykować z randomami?

• Upvote 23

thx1138

Kolega dostał urlop za inwektywy pod adresem innych. Po urlopie stwierdził, że zwyzywanie mnie to bardzo dobry powód, bym... W sumie do tej pory nie wiem co, bo ciężko mi było zrozumieć jego chaotyczne wywody. Pośmiałem się z jego PW do mnie, ale starczy tego dobrego. Skoro ost i urlop nie zmieniły jego postępowania, to nie widzę innej możliwości, jak zbanowanie konta.

Nikt tęsknił nie będzie.

może ja troszkę ^_^

• Upvote 6

Alternator

Spamowanie ludziom na PW linkami do swojej grupy na Facebooku nie jest akceptowalnym sposobem reklamy na tym forum. Żegnamy i nie zapraszamy ponownie

• Upvote 3

@JacQ13

Ban za całokształt twórczości i obraźliwy raport na blogach. Żegnamy.

• Upvote 1

kael694

Pan nie wyciągnął wniosków z poprzednich ostrzeżeń (nieparlamentarny język).

grim1234

Agresywny język po raz kolejny. Brak rozróżniania opinii od faktów.

Kaligrafia

Ponownie spamuje ludziom PW żebrząc o kody. To był drugi raz i ostatni

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...