Jump to content

Recommended Posts

Sebawilk

Nie podoba mu sie, ze moderator mu sie do postow dopisuje, a swoje niezadowolenie wyraza jak wkurzony gimbus - co wyceniam na 1 osta. Ale ze to juz 5 ost... sayonara.

• Upvote 2

nnoorrdd

Multikonto Aragornixa, zbanowanego jakiś czas temu za oszustwo w Targowisku. Każdego prędzej czy później dosięgnie sprawiedliwość.

PS Luźne Gacie raczej nie będą za tobą tęsknić.

• Upvote 18

beret121

Majac juz 4 osty na koncie zachecac do piracenia gierek.... bardzo niemadre, bardzo.

KoweK

Klasyczny przykład bardzo uciążliwego człowieka, który lekcje kultury pobierał najprawdopodobniej od kolegów spod trzepaka. Takich użytkowników nam tutaj nie trzeba.

• Upvote 1

KewL

Znudziło mi się czytanie jego kolejnych prób udowodnienia za wszelką cenę, że to on ma rację. I nie byłoby w jego postępowaniu nic nadzwyczajnego, gdyby robił to w sposób kulturalny. Ale nie, bo po co? Ciągłe wycieczki osobiste pod adresem innych, mimo ostów i urlopów, nie ustały. Więc leci ban.

• Upvote 23

KenzoPL

@lubro - dzieki takim gowniakom jak ty 90% gier nie wyglada jak na trailerach, bo i tak debile kupio. Umrzyj.

Powyższy cytat oferuje wystarczające uzasadnienie dla wręczenia bana - takich userów nie chcemy na Forum Actionum :)

• Upvote 26

M@TH3V

Jeżeli ktoś balansuje na krawędzi, był już wielokrotnie ostrzegany, urlopowany i upominany i za nic sobie swoją wątłą sytuację, to naprawdę nie powinien wyraźnie stwierdzać głupoty ludzi przynależących do danej grupy (bez)wyznaniowej z samego powodu przynależenia do niej.

Bye.

• Upvote 8

Vendingo

Dostał ode mnie urlop za oszukiwanie. Zaraz po powrocie raczył do mnie napisać miłego prive'a, w którym nazywa mnie ch... i k...

Mnie nie obraził, gdyż opiniami takich ludzi zupełnie się nie przejmuję, ale taki 'user' jest obrazą dla tego forum.

• Upvote 15

myszol1436

Kolega chciał być bardzo sprytny. Chwilę po otrzymaniu ostrzeżenia za piractwo założył kolejny temat, w którym prosił o pomoc z tym samym problemem, ale tym razem gra była "kupiona chwilę temu". Zrobienie zdjęcia pudełka i kartki z nickiem okazało się jednak zadaniem ponad jego siły.

Moderacja nie lubi, gdy ktoś próbuje traktować nas jak idiotów. Dla nieudolnych piratów przewidziana jest tylko jedna kara.

• Upvote 14

JackH

Konto zarejestrowane niedługo po zbanowaniu KewLa - podobny styl pisania i podejście do dyskutantów oraz agresywna reakcja z rzucaniem oskarżeniami na lewo i prawo po zwykłym, słownym upomnieniu aby "prowadzić dyskusję bez spiny".

Po przedyskutowaniu sprawy wśród moderacji i administracji decyzja została podjęta. Żegnamy zatem bez większego żalu kolejne wcielenie/multikonto KewLa.

• Upvote 18

EnjoyXD

Pierwszy post był poniżej wszelkiej krytyki w kwestii przekleństw, obrażania i stylistyki. Nawet jak na Luźną Jazdę. Żegnamy.

• Upvote 5

Pawitross

Zignorował ostrzeżenie i ponownie poprosił o pomoc z piracką wersją gry, a jego aktywność na forum ograniczała się do ciągłego łamania regulaminu.

The sharks will dine up on his flesh

And Davy Jones will have his soul

Żegnamy!

• Upvote 10

RetroSTAX

Okazało się, że na naszym forum działał od pewnego czasu szeroko znany w internetach oszust, mający już na karku kilka spraw o wyłudzenia. Dziękuję przy okazji forumowiczowi d3adsanta za zwrócenie na niego uwagi.

PS

Sprawdzajcie nr kont bankowych w internetach.

• Upvote 11

erger1

Jako iż pisanie wrednych postów i nazywanie innych kmiotami dzień po rejestracji nie wróży dobrej przyszłości na forum, po prostu żegnamy.

• Upvote 10

Spooq

Zbierał zbierał... i uzbierał. Ostatni ost za za dużą sygnaturkę plus nienajlepszy dobór słów w niej. Mówiłem, że najmniejszy wyskok się źle skończy... oh well.

• Upvote 5

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...