Skocz do zawartości
Ghost

Baniaki

Polecane posty

Nil

Osobnik o ego wielkości Titanica, IQ ukwiała i kulturze osobistej pawiana. Żegnamy bez żalu. Przy okazji w imieniu grona moderatorskiego chciałbym oficjalnie przeprosić za zachowanie Kawalorna, który przyrównał go do przedszkolaka. Oczywiście przepraszamy wszystkich przedszkolaków. Nie zasłużyliście na takie porównanie, trzymajcie się, chłopaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart-2pl

Nie minęły dwa tygodnie od czasu upomnienia związanego z nadużywaniem wulgaryzmów, a proceder ten został powtórzony. Będąc na warunkowym odbanowaniu na Forum należało się nie wychylać, co by rykoszetem w główkę nie dostać. Tym razem żegnamy raz a dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BigDaddy

Niepotrzebnym wulgaryzmem zasłużył na piąte ostrzeżenie i tym samym bana. Parę dni po tym, jak dostał ostatnią szansę. Sad... Ale skoro ktoś chce z nami pogrywać i testować naszą cierpliwość...

+ syndrom moderatora, za który było upomnienie.

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bojler3000

Miałem spore trudności z uzasadnieniem tego bana. Nie chodziło o to, żeby wskazać które punkty regulaminu naruszył, ale jak napisać, żeby było to zrozumiałe dla zbanowanego. W końcu zdecydowałem się na miks jego wypowiedzi i jego alternatywnej ortografii, więc liczę, iż zrozumie:

Wyżócamy plepsa z Cygan-Markt.

Dla innych:

Mimo wcześniejszych upomnień i ostrzeżeń dalej spamuje postami, które nie dość, że nic nie wnoszą do dyskusji, są gwałtem na języku polskim, to jeszcze są obraźliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bojler3000

Widziałem wiele, ale żeby w jednym poście naruszyć trzy razy regulamin... Rozumiem, można się zapomnieć, każdemu się zdarza. Jednak mając 4 ostrzeżenia, to post, który właściwie nie wnosi zupełnie nic do tematu, zawierający słowa "ruskie" i "alledrogo" nie jest dobrym pomysłem.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...