Skocz do zawartości
Ghost

Baniaki

Polecane posty

fortun777

Kwestia zastanowienia: urlop czy baniak? Biorąc pod uwagę tempo wulgarno - obrażającej działalności usera szala przechyliła się na stronę bana. Po co trzymać osobnika, dla którego długi urlop za nadużywanie wulgaryzmów i obrażanie innych nie stanowił czasu przemyśleń nad sensem istnienia na tym Forum? Atest niereformowalnego użytkownika przyznany. W celu dalszego rozwijania kariery uprzejmie prosimy o zasiedlenie innych terytoriów Internetu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CheshireCat

Biedny, sfrustrowany troll, ktory na privie ujawnia moje prawdziwe oblicze. Zeby chociaz napisal cos odkrywczego, czego 1001 trolli przed nim juz nie odkrylo, to moze z czystej ciekawosci czekalbym na nastepne "prawdy"... Pare ostow nic go nie nauczylo, ergo - sayonara.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imek

Pan wykazał się wyjątkową... wyjątkowym brakiem instynktu samozachowawczego. Postanowił zakwestionować w UdM ostrzeżenie za obraźliwe przekręcanie nazwiska głowy państwa... Jednocześnie ponownie używając przekręconego nazwiska głowy państwa w swym "odwołaniu". W związku z tym, trzeba uznać, iż ów pan ma problem z uczeniem się na swoich błędach oraz z czytaniem ze zrozumieniem, tym bardziej że to już jego trzeci wybryk z obrażaniem różnych osób. W związku z tym dostaje bana. Prawo doboru naturalnego w pełnej krasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yknight57

Sfrustrowany tym, ze spamowanie mojego priva skonczylo sie moja "arogancka odpowiedzia" w stylu "albo przestaniesz albo polecisz z forum" w komentarzu do newsow wylal swa frustracje na mnie (oraz na pismo) w sposob sugerujacy, ze zdecydowanie nie dorosl do obecnosci na tym forum. Przychylilem sie do tej sugestii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proud

"Za posiadanie i gloszenie wlasnych pogladow" czyli obrazanie wszystkich, ktorzy maja inne i obrazanie sie na tych, ktorzy zabraniaja mu tego. I nie chodzi akurat o polityke. krotko mowiac - troll, ktory sam sie nawet o bana prosil, jak widac skutecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...