Skocz do zawartości
Ghost

Baniaki

Polecane posty

Wczoraj w ?Urlopach? napisałem:

Maximus22

7 dni za pogrywanie w kulki z moderacją. Jak mod wycina zbyt dużą sygnaturkę, to nie w tym celu, żeby użytkownik wstawiał jeszcze większą. Następnym razem wytnę sygnaturkę razem z użytkownikiem.

No i gość nie zrozumiał. Znowu wstawił sobie tapetę, którą można by zasłonić ścianę w średniej wielkości mieszkaniu. Skąd wiem? Bo raczył jeszcze mi zaspamować skrzynkę swoimi PW, w których, o czym pewnie nie wiedział, sygnaturka też jest widoczna. Wprawdzie przez chwilę zastanawiałem się, czy mu nie darować, gdyż ubawił mnie setnie pisząc, iż jakby mnie wyzwał, to bym musiał pobiec na Policję, ale doszedłem do wniosku, że jednak należy pozbywać się takich elementów.

Wróć, misiu, jak dorośniesz, zmądrzejesz i nauczysz się pisać. Bo te 21 lat w Twoim profilu uznaję za ?czeski błąd?. Pewnie miało być 12, a i to sporo przesadziłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eXao

Wulgarny typ czepiający się wszystkiego i wszystkich. Pomimo wielokrotnych upomnień nie potrafił zmienić języka i zacząć pisać kulturalnie. Myślał, że obrażając newsmana w newskomentarzach ujdzie karzącej ręce sprawiedliwości. Fail. Jako, że miał już swoje za kołnierzem i nie przejawiał żadnych oznak poprawy - baniak za wyjątkowe buractwo. Płakać nie będziemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulka

Za zwichrowane poczucie humoru. Trzeba naprawdę być nieźle porąbanym, żeby w zamian za porady oferować przesłanie pirackiej wersji gry. Ba, gość nawet miał zamiar urządzić coś w rodzaju konkursu, w którym miał zamiar rozdawać taki stuff.

Jak mawiał Cezary:

ZZZ- Zobaczyłem, Zabrechtałem, Zbanowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NightPlayer

Niedawno dostał kolejne ostrzeżenie, urlop i moderację postów. Nie wyciągnął z tego żadnych wniosków, gdyż raczył napisać obraźliwego posta. Z uwagi na włączoną moderację ogół go nie zobaczył, ale ja tak. I nie mam zamiaru trzymać na forum takiego kogoś. Zabieraj, kolego, foremki i idź poszukaj sobie innej piaskownicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...