Skocz do zawartości
Ghost

Baniaki

Polecane posty

Darwin

W sumie powinna być nagroda za potwierdzenie (kolejne już) słuszności teorii imć Karola, że przetrwają ci, którzy najlepiej dostosują się do otoczenia.

On nie przetrwał.

EDIT: Patrząc na datę tego bana, dochodzę do wniosku, że mamy do czynienia z jakąś kosmiczną konspiracją.

  • Upvote 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katrin

Złodziej z Targowiska.

Ponadto:

Ludzie, jeśli widzicie usera z ZEREM postów, zarejestrowanego WCZORAJ, oferującego NAJNOWSZY TYTUŁ w zamian za wasz - starszy i tańszy, to spróbujcie zachować choć odrobinę zdrowego rozsądku próbując handlować z taką postacią. Macie więcej postów i pozytywne opinie na forum? No to macie prawo poprosić o wysłanie wam czegoś najpierw. Macie w ręku argument. A jak delikwent będzie się wił jak piskorz i próbował wymusić na was odwrotną kolejność dając jakieś głupie wymówki - ODSTĄPCIE OD WYMIANY. Przyjdą inne, lepsze oferty, po co ryzykować z randomami?

  • Upvote 22
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx1138

Kolega dostał urlop za inwektywy pod adresem innych. Po urlopie stwierdził, że zwyzywanie mnie to bardzo dobry powód, bym... W sumie do tej pory nie wiem co, bo ciężko mi było zrozumieć jego chaotyczne wywody. Pośmiałem się z jego PW do mnie, ale starczy tego dobrego. Skoro ost i urlop nie zmieniły jego postępowania, to nie widzę innej możliwości, jak zbanowanie konta.

Nikt tęsknił nie będzie.

może ja troszkę ^_^

  • Upvote 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...