Skocz do zawartości
Ghost

Forumowicze naruszający regulamin

Polecane posty

Nowy skrypt, nowa skórka, a ciągle stare buce. Ostrzeżenie i 3 dni abstynencji dostaje

FJ1

Za podpadający pod trolling post w temacie o najnowszym numerze CDA. Te 3 dni, to tak dla przemyślenia sytuacji. Za następny taki dopiszę mu parę zer do tej trójeczki. A potem, w akcie łaski, poproszę admina o wieczyste wykopanie jego kont i blokadę. Oszczędzi mu to wydatku na dwa krawieckie centymetry i codziennego odcinania cyferek. To, że była amnestia nie oznacza, iż nie pamiętamy jego zachowania. Pamiętamy, a skoro on nie potrafi wyciągnąć wniosków z poprzednich, to nie będziemy trzymać tu trolla i to z gatunku wyjątkowo śmierdzących.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter39

za linka do strony z crackami

Martin

Wprawdzie mamy tu swobodę poglądów, ale kolega zbytnio ociera się o kłamstwo oświęcimskie. Jeszcze nie otwarcie, ale nie będę na to czekać. Szczególnie, że już na poprzednim forum dostał ode mnie ostrzeżenie za "dowcipne" porównanie związane z Żydami. 30 dni, podczas których jego posty będą umieszczane na forum dopiero za zgodą moderatora, powinny mu zapewnić czas na dokształcenie się i przemyślenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fracek106

Za pytanie o cracka. Tydzień "wakacji".

flito

Lojalnie uprzedziłem, że wrzucanie czegokolwiek dotyczącego możliwości ściągnięcia GTAIV będzie surowo tępione. Forumowicz nie posłuchał i podał pełną nazwę pliku do ściągnięcia, a do tego różne dobre rady, jak nie dostać bana na konsole. Niestety, nie udało mu się go uniknąć na tym forum. Konto zawiesiłem na 14 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...