Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Dla miłośników strategii

Polecane posty

Command & Conquer 3: Tiberium Wars - Kane Edition

Kane Edition will include an exclusive bonus DVD featuring a behind the scenes documentary, deleted scenes and a blooper reel from the live action video shoots, a series of gameplay strategy videos from the game designers themselves, and more. Kane Edition will also feature exclusive in-game content including five new multiplayer maps and three unique unit skins - one for each of the three factions in the game. Fans will also enjoy five exclusive wallpapers.

Skoro znalazłeś edycję kolekcjonerską z dobrą ceną to ją kup. Oczywiście najlepiej jeżeli chcesz ją nabyć w sklepie.

A z cenami tak już dziwnie jest, wystarczy tylko poszukać by znaleźć taniej. To, że edycja specjalna jest z lepszą ceną niż zwykła to już właściwie normalne. Wiele razy znalazłem takie edycje z niższą ceną lub z taką samą jak gra bez bonusów. Pewnie zostało im ich za dużo lub obniżyli cenę ze względu na starość produktu, ale zapomnieli obniżyć ceny zwykłej wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem miłośnikiem strategii ale parę tytułów z tego gatunku przypadło mi do gustu:

1) Darc Colony - ktos te jeszcze pamieta?

2) Age of Empires - No wiadomo

3) Total Aninhilation - za mnóstwo jednostek, muzyke i wiele innych rzeczy

4) Earth 2140 - chyba najlepszy polski rts

5) Kozacy Europejskie Boje - gra średnia, sam nie wiem dlaczego tak mnie wciągła

Nie wiem jak wam, ale do tej pory nie przyzwyczaiłem się do przejscia strategii w trzeci wymiar.. dalej wole starenkie, ale jakze urokliwe 2D :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Darc Colony - ktos te jeszcze pamieta?

>>> Ta, pamięta pamięta... I z chęcią by w to znowu pograł... Niesamowita gierka, grałem jak miałem może jakies 10 lat, nie więcej... Pewnie teraz odrzuciłaby mnie zbytnia lustrzaność jednostek alienów i ludzi, ale pobawiłbym sie przy niej na pewno przednio.

4) Earth 2140 - chyba najlepszy polski rts

>>>Taa, szczególnie modyfikowalnosć maszyn była na tamte czasy atrakcyjna... Słyszałem(ktoś mi mówił, więc nic pewnego) że miała powstać taka wersja, tylko w średniowieczu. To by było coś, dobierasz zbroje, miecze i reszte itemów... Ale zapewne to tylko ploty jakieś...

5) Kozacy Europejskie Boje - gra średnia, sam nie wiem dlaczego tak mnie wciągła

>>>Miała klimat, mnie też wciągała swego czasu... No może to też te czasy mają taką magię, mało gier o tym powstaje, więc tacy Kozacy są chodliwi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto jeszcze pamięta Dune II ?? albo KKND ??:):) Jak dla mnie to super gry. Mogłyby się doczekac remake pod Win XP.

Generalnie ostatnio mnie naszła mania na giercowanie w tytuły z czasów ogólniaka.

Świetnie do tego się sprawdza emulator DOS'a DOSBox - wczoraj właśnie przeszedłem UFO ENEMY UNKNOWN i świetnie po latach mi się grało i nawet ta pixeloza nie kuła w oczy (przecież kiedyś nie kuła :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje naj- strategie to cykl Age of Empires. Wszystkie 3 części mi się podobały, najdłużej grałem w "jedynkę". Ostatnio także Armies of Exigo jakoś mi się spodobało. No i oczywiście niezapomniany StarCraft (z niecierpliwością czekam na "dwójkę" :D).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem chyba wszystkie strategie, ale mam swoje ukochane, a jakże.

Palma pierwszeństwa należy się Homeworld-owi zarówno I jak i II. Haegemonia: Żelazne Legiony też mnie urzekła. Cała seria C&C, AoE, no i Total War. Rome:Total War z modem Total Realism jest zdecydowanie moim faworytem.

Ale z gier stricte strategicznych to Combat Mission: Barbarossa-Berlin i Afirka Korps. Bezkonkurencyjne i klimatyczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na te zajawki z RA3 to normalnie rewolucja w rozgrywce. Można budować bazy na lądzie jak i również uciec do oceanu. Prowadzi to do rozwoju konfliktu na wielu płaszczyznach tego wirtualnego świata i powstawania różnych strategii i taktyk na pokonanie przeciwnika oraz obrony. Mapy będą pewnie większe niż w dwójce oraz widać większą skalę pola walki.

Grafika jest niezła, szczególnie odwzorowanie wody no i stary, dobry sound.

We will burry them!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zasadą RALA że RTS ma być Fast, Fluid and Fun RA3 będzie bazował na rushowaniu.

Ale ile to daje radości po udanym ataku? ;] Miodzio, RA zawsze kojarzę i będę kojarzył z szybką grą i potyczkami max 15 minut... To jest właśnie ten duch C&C. I taką chcę trójkę, niepocieszony byłbym, gdyby tak nie było a gra oferowałaby ślimacze tempo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 super strategię do których lubię wracać

-Empire Earth I , II , III

-Joint Task Force

-Star Wars Empire at War i dodatek Force of Corruption

Uwielbiam te strategie , Star Wars ponieważ lubię film i gry z wiązane z tym filmem ( to mój ulubiony )

Joint Task Force , że można tam znaleźć dużo jednostek z czasu teraźniejszego i można używać pojazdów cywilnych ( jest to jedna z moich najlepszy )

A Empire Earth ze względu że można przechodzić od najstarszych czasów do najnowszych a raczej do przyszłości .

Dla mnie to są 3 najlepsze strategie z którymi się spotkałem .Pozdrawiam wszystkich strategów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 super strategię do których lubię wracać

-Empire Earth I , II , III

-Joint Task Force

-Star Wars Empire at War i dodatek Force of Corruption

Uwielbiam te strategie , Star Wars ponieważ lubię film i gry z wiązane z tym filmem ( to mój ulubiony )

Joint Task Force , że można tam znaleźć dużo jednostek z czasu teraźniejszego i można używać pojazdów cywilnych ( jest to jedna z moich najlepszy )

A Empire Earth ze względu że można przechodzić od najstarszych czasów do najnowszych a raczej do przyszłości .

Dla mnie to są 3 najlepsze strategie z którymi się spotkałem .Pozdrawiam wszystkich strategów ;)

Artek 3gry i 1seria(Star Wars Empire at War i dodatek Force of Corruption to dwie gry :P ) . :P :P

Ja natomiast gram w takie gry:

Company of Heroes

World in Conflict

Cywilizacja I,II,III,IV :P

Jeszcze tam jakieś są...

ale zapomniałem jakie :P :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jeszcze, wspaniały RTS, Earth 2140. Żałowałem, że miałem za słaby sprzęt na kolejne dwie części. Dziś już mnie do tego nie ciągnie. Ale sentyment do pierwszej części pozostał ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj kupiłem Edycję Kolekcjonerską Age'a. Teraz mam już absolutnie wszystkie oficjalnie wydane gry z serii AoE.

Empire Earth 3 to pomyłka i to zupełna niestety. Tak maksymalnie uproszczono wszystko, że aż się dziwię, iż jeszcze nie zapowiedziano wersji na konsole, żeby sobie casuale pograli.

Na Starcrafta 2 czeka cały RTS'owy światek - wiadome. RA 3 zobaczymy, ale po tym, jak w C&C 3 dało radę wygrywać robiąc Engineer Rush to mam duży dystans do nowych RTS'ów od EA (zresztą od dawna ten wydawca nie dał żadnej strategii, która by mi pozwoliła ze ślinotokiem oczekiwać jego kolejnych tytułów).

Na pewno wydarzeniem będzie premiera Empire: Total War - każdy Total War był oczekiwany i tutaj nic się nie zmienia.

Ciekawie zapowiada się Demigod, nawet jeśli to będzie strategia połowicznie. No ale to 2009 rok dopiero.

Marzy mi się nowiutki Myth, ale teraz czasy takie, że aby się sprzedał musiałby zostać uproszczony tak, że po prostu szkoda byłoby patrzeć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś przybliżoną datę StaCrafta II ? Na ich oficjalnej stronie niczego nie zauważyłem (możliwe, że źle patrzyłem). Szczerze mówiąc nie mogę się doczekać, patrząc na screeny zapiera dech w piersiach :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś tą grę:

www.wesnoth.org

Z czym to się je? Piekielnie grywalna strategia turowa w klimatach fantasy. Banalne zasady, sporo kampanii, 6 ras i (przede wszystkim) miodność! Dorwałem tą produkcję z czystej ciekawości, bo była polecana przez znajomych, a teraz nie bawię się w nic innego. Czy muszę dodawać, że jest darmowa?

Polecam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest Nas coraz więcej! ;) Swoją drogą, to Wesnoth ma nawet miłe zaplecze dodatków, misji i modów (choćby RPG). Jak się zmuszę, to wypróbuję mody RPG. Na razie pora wracać do przyjemnych kampanii (same zadania i misje miodne, gorzej z tekstami, jakie puszczają bohaterowie pomiędzy kolejnymi posunięciami w kampanii ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...