Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Dla miłośników strategii

Polecane posty

Dune robił Westwood Studios ale i C&C Serie. Zależy co chcesz napisać czy kampanie czy tryb potyczki. W kampanii C&C jednostki na starcie gracza miały już gotowe bazy, jednostki również liczył się moment kiedy zostaną uaktywnione przez gracza lub czas. AI oszukiwało robiąc jednostki bez surowców czy stawianie budynków. W Warcraft 3 starcia bazują na systemie losowym. Natomiast w trybie wieloosobowym po wygenerowaniu mapy trzeba napisać AI przeciwnika. Dokładnie schematy w jakich AI ma działać. Budowa i produkcja jednostek, penetracja mapy czy atakowanie wroga naprzemiennie, zakładanie nowych baz w celu zwiększania zasobów  lub kiedy zostaną zniszczone ich odbudowa. Dawn of War II opiera się tylko na zdobywaniu punktów kontrolnych i produkcji jednostek. AI skupia się na zdobywaniu i obronie puntów kontrolnych. Trudność może sprawiać odwrót jednostek w celu ich przetrwania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedziano oficjalnie kontynuację Battlefleet Gothic: Armada, czyli jednej z lepszych gier w uniwersum Wh40k ostatnich lat. Według pierwszych informacji sequel ma być standardowo "większy, ładniejszy i bogatszy" od poprzedniczki. Wiadomo jak to z obietnicami bywa, ale jedynka była bardzo fajna, więc osobiście również co do dwójki mam spore nadzieje. Na chwilę obecną ujawniono, że w grze znajdzie się już na starcie aż 12 (!!!) grywalnych ras, a fabuła ma być ściśle związana z The Gathering Storm, czyli aktualnymi wydarzeniami w uniwersum. Jaram się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ostatnio po raz kolejny postanowiłem ogrywać w Warhammer 40:000 Dawn of war wraz dodatkami.
Po prostu gra nadal do dziś mocno przykuwa do ekranu :) i te okrzyki Kosmicznych marines to istna poezja 4DIu0G7.gif w walce z Xenosem i Chaosem.
Niestety ale jednemu mojemu koledze się nie podoba. Nie wiem w czym dokładnie? Może oczekiwał mechaniki rodem z Command & Conquer. No wiecie zbieranie surowców i tworzenie zmasowanych wojsk itp.

Bo sam kiedyś też to mnie odrzucało gdy grałem parę lat temu w demko dodatku Winter Assault. Ale dałem szansę po raz kolejny gdy kupiłem pełną wersję podstawki i wszystkimi dodatkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2018 o 04:45, NomadP napisał:

Właśnie ostatnio po raz kolejny postanowiłem ogrywać w Warhammer 40:000 Dawn of war wraz dodatkami.
Po prostu gra nadal do dziś mocno przykuwa do ekranu :) i te okrzyki Kosmicznych marines to istna poezja 4DIu0G7.gif w walce z Xenosem i Chaosem.
Niestety ale jednemu mojemu koledze się nie podoba. Nie wiem w czym dokładnie? Może oczekiwał mechaniki rodem z Command & Conquer. No wiecie zbieranie surowców i tworzenie zmasowanych wojsk itp.

Bo sam kiedyś też to mnie odrzucało gdy grałem parę lat temu w demko dodatku Winter Assault. Ale dałem szansę po raz kolejny gdy kupiłem pełną wersję podstawki i wszystkimi dodatkami.

NIe rozumiem, przecież w Dawn of War 1 wraz z dodatkami dokładnie o to chodzi...zbierasz surowce, robisz armie i rajdujesz bazy wrogów. Lol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...