Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Dla miłośników ścigałek

Polecane posty

Jak dla mnie najlepszą ścigałką jest Race Driver GRID ze względu na znakomitą fizykę i grafikę oraz za realizm w grze.Kolejne miejsce to Juiced 2 z też dobrą grafiką i dużymi możliwościami tuningu.Hmm,a reszta to już seria NFS,w szczególności Underground 2,Most Wanted i Carbon.A za co je lubię ? :laugh: Każdy miłosnik ścigałek zna odpowiedź :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GRIDa i inne cuda to grałem tylko w wersje demonstracyjne. Może jak zejdą z ceną to kupię. Ale ostatnio zainstalowałem Xpand Rally Xtreme i ta gra miło mnie zaskoczyła. Po podłączeniu joya całkiem fajnie śmigało się w trybie arcade. Ze starszych gier lubię ColinMcRae 2004 i Toon Car ;P Wierzcie lub nie ale świetna gra. Nigdy nie zapomnę też jak pocinałem w Total Immersion Racing - ta gra rządzi. W mojej kolekcji jest także TOCA Race Driver 2 - świetna gierka trójeczkę niebawem zamówię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię ścigałki, zaraz po rpg są na drugim miejscu. NFS się ostatnio zepsuł ale najlepsza moim zdaniem część był uneground 2. A teraz to raczej race driver grid rządzi na pc. Oczywiście colin też jest fajny. Dirta przeszedłem i czekam na 2. A czekam oczywiście na f1 na pc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię gry wyścigowe, zwłaszcza takie, w których czuje się prędkość i jest otwarty świat. Moją ulubiona pozostaje TDU. Ta gra do dziś nie ma konkurencji i raczej nie zapowiada się, by miało się to zmienić. Sequel to jedna wielka niewiadoma, lecz wątpię, by osiągnął sukces taki jak pierwsza odsłona. Ale i tak się skuszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale ze "ścigałek" wciągnął mnie tylko NFS: U2. Może, dlatego że do gustu przypadłą mi opcja tuningu. Wersję PC przeszedłem 3 razy, gram również na PS2. I jakoś mi się nie nudzi. Ładna grafika, przyjemna muzyka, świetna grywalność. Aha kiedyś również miło się grało w Street Racing Syndicate.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam gry wyścigowe ale tylko te z gatunku "arcade" Symulatory i "prawie-symulatory" są dla mnie zbyt trudne no i bez kierownicy nie ma aż tyle frajdy, a w arcadówki mozna z powodzeniem grać na padzie. Moimi ulubionymi grami wyścigowymi są

Need for speed: Underground 2 - świetny klimat nielegalnych wyścigów (uwielbiam, gdy akcja takiej gry toczy się w nocy), rewelacyjny soundtrack i miasto które nie nudzi. Dla mnie jest to najlepsza gra z serii (w słynne Porsche nie grałem, może zmieniłoby moj punkt widzienia ale na to że w nią zagram się nie zanosi póki co)

Burnout Paradise - świetna, bardzo bardzo dynamiczna gra, z wspaniałym miastem wypełnionym po brzegi toną atrakcji i sekretów. Dobry soundtrack i masa eventów które wciągają gracza na dłuuugi czas. Spędziłem przy niej ponad 37 godzin a to i tak nie wystarczyło by odkryć i zaliczyć wszystko.

Motorstorm: Pacific Rift - gra w którą gram od pewnego czasu. Musze powiedzieć iż nie sądziłem, że wyścigi w terenie mogą być aż tak dynamiczne. Świetnie zaprojektowane trasy - mnóstwo skrótów, wyskoczni i pułapek, śliczne widoki i spory ruch na trasie (16 kierowców naraz) sprawiają że pomimo wysokiego poziomu trudności (niekiedy ma się ochotę cisnąć pada ze złości), przeciętnego sountracku (połowe muzyki musiałem wyłączyć tak mnie wkurzała, ale znalazłoby się parę dobrych kawałków) i małej różnorodności wyścigów (ledwie trzy typy) zamierzam ukończyć całą grę.

Z gier które się dopiero mają ukazać wyczekuję Blura, Split/second, oraz Gt 5. To ostatnie to wprawdzie symulator ale zrobię dla niego wyjątek - zawsze chciałem zagrać w grę z tej słynnej serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, ja raczej SUPER miłośnikiem ścigałek nie jestem, ale mam swoje 2 tytuły:

Miejsce drugie zajmuje: Burnout: Paradise. Tu przynajmniej w przeciwieństwie do nfs auto nie wyjdzie cało po dzwonie z prędkością 500 km/h)

I wreszcie miejsce przedostatnie i zarazem pierwsze: Trackmania united forever. Co prawda nie ma tam dzwonów jak wyżej, ale ta gra ma w sobie to coś, że można w nią grać bez końca( może to, że jest online). Jest 7 bardzo ciekawych środowisk( no, może 6 ciekawych bo stadion z TM nations, gdy posiadasz TMUF się błyskawicznie nudzi). Środowiska nie są klonami i każde wymaga innej techniki jazdy. Ciekawym pomysłem też jest to( na singlu by to była totalna klapa), że nie ma kolizji auto-auto( na singlu to jest fatalny pomysł, ale na multi likwiduje złośliwe blokowanie startu/mety).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to lista najlepszych ścigałek według mnie na PC:

1.NFS Shift

2.R.D GRID

3.Pro street

4.FUEL

5.A najbardziej co mnie wciągneło to PURE ponieważ były fajne tory i najlepsze triki na tych kładach mimio to że pszeszedłem go z 3 razy to mógł bym zagrać jeszcze raz,mam nadzeje że będzie FUEL 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawiłem se Juiced 2 HIN ostatnio i mi się spodobała. Bardziej w sumie niż Need for Speed-y z plastikowej serii od underground do Undercover. Więcej wyścigów (choć mały minusik że po mieście nie da się swobodnie jeździć i tras nie jest jakoś strasznie dużo). Za to więcej samochodów, więcej ciekawych wyzwań z moim faworytem do tytułu nerwówki roku - wyścigu o auto i obstawiania wyścigów jako widz (oraz pomaganie własnemu/przeszkadzanie innym kierowcom ich wygrać). Mały jeszcze minusik za trochę dziwny model jazdy, chyba już gorszy niż w NFS-ach i techniczne niedoróbki ale pomimo nich chce się grać.

BTW. Może ktoś chętny na multi w Live i pozaliczanie achievów? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Need for speed Undergrund 2 ?

potrzebne mi screeny B. Dobrej jakosci Nissana 350z Rachel (ten co ma się na samym początku), z możlich wszystch stron poza :P dołem, bo zamierzam zrobić do Trackmani takiego Skina

Mam nadzieje że ten Model się nada :Phttp://www.trackmania-carpark.com/car.php?id=803

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podano wymagania PC-owego Dirta 2. Rekomendowane ścinają z nóg...

Są już znane wymagania sprzętowe nowego DiRTa

Wymagania rekomendowane (DirectX 11):

* Procesor: Intel Core i7 lub AMD Phenom II

* Pamięć operacyjna: 3 GB

* Karta grafiki: Radeon HD 5700

* Dysk twardy: 10 GB

* System operacyjny: Windows Vista/7

Wymagania minimalne:

* Procesor: Pentium 4 3.0 Ghz lub Athlon 64 3400+

* Pamięć operacyjna: 1 GB (2 GB dla Visty)

* Karta grafiki: Radeon X1500 lub GeForce 6800

* Dysk twardy: 10 GB

* System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...