Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pzkw VIb

Dla miłośników ścigałek

Polecane posty

ojjjj tak. Ignition to była gra.... ileż ja w to grałem razem z kumplem... :biggrin:

ojjjj tak Ignition to była gra... Jak na tamte czasy mega grywalna :biggrin: Ileż ja w to grałem z kumplem... Fajnie jest wrócić do starszych gier ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muahaha! Burnout Paradise jest bombowy! Te stłuczki i prędkość. A najlepsze są skocznie w górach, szczególnie te, które służą za skocznie. Zapomina się o tym, że trzeba dojeżdżać wszędzie, a po chwili ma się dosyć długich animacji, przedstawiających twoje przepięęękne zderzenie. Tylko te dwie wady, poza tym świetnie. No i wygląd - fajnie się patrzy na rozpadających się przeciwników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko Co znaczy słowo Gran Turismo ?

Bo czytając w wikipedi o typach samochodach wyścigowych, że w GT biorą udział auta Super Turystyczne, w sumie ma sens ostanie słowo bo w pewnej grze jest kategoria aut Turismo, i to są Auta turystyczne, więc, pewnie Gran Turismo znaczy Super Turystyczne ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu zaznaczam, ze jakims wybitnym fanem scigalek nie jestem.

Moim faworytem jest i pewnie zawsze bedzie - GRID.

Zadna gra do tej pory tak niesamowicie nie oddala klimatu wyscigowych torow. Te stluczki, komentarze (szkoda, ze zbyt szybko zaczynaja sie powtarzac :confused: ), model jazdy samochodow i uklon w stronie niedzielnych kierowcow w postaci flashbacka. ;)

W 100% zgadzam sie z 10/10 wystawiona w CDA.

Dla mnie perfekcja! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt GRID jest cudowny, nie ma prawie żadnych dużych zastrzeżeń, i słusznie Allor wystawił ile się dało :D, jednie co mi nie podoba to Drift, trochę za trudny dla mnie ale to osobista wada, ale jest wykonany bardzo dobrze, ja bym na miejscu Driftu dał wyścigi Dragsterów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokusiłem się o zapisanie własnych przemyśleń dotyczących przyszłości samochodówek.

DiRT 2

Mogę napisać tylko jedno, wydaje mi się, że będzie to jedna z najlepszych samochodówek. Patrząc na screeny, w oczy rzuca się oszałamiająca grafika, wiernie odwzorowane auta.

Fuel

Tutaj ciekawi mnie, czy swoboda nie będzie zbyt nużąca. Grafika tak jak w przypadku Collina wspaniała.

NFS Shift

Trochę się zawiodłem tym, że nie ma nielegalnych wyścigów. ProStreet był przeciętny. Pozostaje mi tylko nadzieja na to, że tutaj grywalność będzie na wyższym poziomie.

Split Second

Na tą grę chyba czekam najbardziej. Mam nadzieję, że to będzie wielki hit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko Co znaczy słowo Gran Turismo ?

Gran Turismo to po prostu nazwa klasy samochodów będących luksusowymi autami oraz jednocześnie pojazdami o dużych możliwościach / mocy itp. . Po prostu auto, które łączy w sobie luksus i sportowe osiągi zarazem, najlepszym przykładem będzie tutaj Aston DB9, czy Bentley Continental GT. Nie ma to nic wspólnego z tuningiem, jak ktoś poniżej napisał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze ścigałki wg. mnie:

FUEL- Czekam na to z niecierpliwością. Niemogę się doczekać jeżdżenia na ogromnej mapie i wielu samochodów i innych (szkoda tylko, że nie licencjonowanych) rzeczy. :thumbsup:

NfS:SHIWT: Coś jak GRID. Zapowiada się nieźle i też nie mogę się już doczekać tej gry. Mam nadzieję, że rozbudują tuning tak jak to było w starym lecz ładym Undergroundzie 2. :tongue:

Na te dwie ściagałki czekam i myślę, że wystarczą na długie godziny jazdy (a szególnie FUEL) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie w samochodówkach nie liczy się grafika i związane z nią wodotryski, lecz to co gra wyścigowa kryje wewnątrz - realizm i przyjemność z grania...dlatego moimi faworytami są i będą seria Race(począwszy od wtcc the game, kończąc na razie na dodatku GTR evo do 07), rFactor, seria GTR, oraz GT Legends:)

wiadomo - do tych gier nie warto podchodzić z klawiaturą i innym widokiem niż z kokpitu - początki bywały trudne(pierwsza styczność z kierownicą/widokiem wewnątrz samochodu...i przez pierwsze godziny gry nie przejechałem nawet 1 pełnego kółka - zazwyczaj lądowało się na bandzie) a teraz...to uczucie dojechania do mety w 1 dziesiątce...jest 100 procentowo lepsze niż osiągnięcie 1 miejsca w samochodówkach typu NFS czy toca, gdzie programiści zastosowali sztuczkę typu(jesteś na ostatnim miejscu - komputer zwalnia i voila - na ostatnim okrążeniu zdobyłeś 1 miejsce; jesteś na 1 miejscu - 20 sekund przewagi nad resztą samochodów - nagle prawa fizyki nie obowiązują komputerowych zawodników i znów są 2 sekundy za graczem)...

o właśnie...Wszyscy myślą że nowy NFS przywróci dobre imię po kilku ostatnich porażkach(...bo pracują nad nią ludzie z SIMBIN)...ja nie podzielam tego zdania - NFS to NFS - przeznaczony dla dużej grupy odbiorców, to nadal będzie arcadówka - może i fizyka będzie poprawiona ale nie dorówna np takiemu rFactor'owi z prostego względu - gra ma być łatwa, dostępna DLA KAŻDEGO

P.S.z niecierpliwością czekam na RACE ON oraz rFactor 2:)

P.S.2 z takimi grami jest jak z kobietami - jedni zachwycają się grafiką, wyglądem zewnętrznym a inni podziwiają to, co kryje ona w środku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały to wzorem ścigałki były dla mnie NFS'y.Gdy pojawił się UNDERGROUD 2 to było poprostu euforia. Nieograniczone możliwości tuningu, dużo samochodów, ogromne miasto i jazda freewolna.

Kilka lat później odkrywająć nowe części tej serii... skończyło się ... nie miałem ochoty grać w kolejną taką samą odsłone gry, w którą grałem kilka razy. Po przejechaniu wyścigu nr 5000 znudziło mi się to. Fabuła od "zero do bohatera" przestała byc taka fascynująca i trzeba było wymyśleć cos innego. Efekty można podziwiać grając w NFS PRO STREET. Czyli jednym słowem:

brud, smród i ubóstwo. Koniec NFS'a. A shift to będzie pewnie kolejna klapa. Czego tu się spodziewać

Tyle z mojej kariery na kółkach....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszymi grami wyścigowymi były nfsy underground 1 i 2. Jedynka, bo była czymś innym niż wszystkie ścigałki w tamtych czasach, dwójka bo wprowadziła jeszcze więcej nowości niż jedynki i była jej poprawioną wersją. Późniejsze nfsy serwowały nam to samo, żadnych nowości, a i możliwości tuningu też jakoś więcej nie było :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy jest NFS Most Wanted. A za nim GRID i TD Unlimited. Teraz czekam na DiRT 2 i NFS Shift. Coś czuję, że ten rok będzie udany:) Nawet bardzo:) Tylko szkoda, że w wakacje nic nie wychodzi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...