Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RokiAlth

Tablet ok. 600zł

Polecane posty

Witam,

Szukam tableta w cenie ok. 600zł. Myślę że minimum 7 cali będzie okej. Koniecznie Android. Przyda się do gier, oglądania filmów z Internetu oraz edytowania dokumentów. Znalazłem MPower Gazelle 10 za 595zł, czy ktoś może coś powiedzieć na jego temat? Wygląda na spoko tablet, tylko że obraz 4:3 :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablet może spoko, ale sprawdź lepiej, czy nie będziesz miał problemów z gwarancją, bo firma cokolwiek egzotyczna. Bezpieczniej będzie kupić trochę mniejszego pentagrama z podobnymi parametrami:

http://allegro.pl/tablet-pentagram-tab-8-5-2x1-5ghz-16gb-ips-i3158705832.html

Albo przekroczyć limit dosłownie o kilka złotówek i wziąć modecoma:

http://www.sferis.pl/produkt/71562-tablet-9-7-quot-manta-mid9702.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego NavRoad Nexo 7 w wersji 3G. Dla mnie tablet super - rozdzielczość jest na prawdę wysoka, nie ma żadnej pikselozy, tak samo dobre kolory, podświetlenie itp. (widziałem tablet kolegi, też 7" od Manty to przepaść niesamowita), nic się nie tnie itp. Jedynie wskaźnik baterii szaleje, tj. jeden procent może trzymać pół godziny użytkowania, a później spada 20% w 20 minut. Ale z tego co czytałem to jest to dosyć powszechne. Tak czy inaczej jestem bardzo zadowolony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Nexus 7 w wersji bez 3G. Dla mnie posiadanie małego, mobilnego tabletu bez możliwości włożenia karty SIM i Internetu w każdym miejscu mija się trochę z celem jeśli to ma być sprzęt mobilny na różne okazje. A Nexus 7 3G to już wydatek sporo ponad 1000zł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexus 7 jest za drogi. Problemu z kartą SIM nie mam, zawsze mam pod ręką telefon który jest w stanie udostępniać Internet przez WiFi. Autor ma 17 lat, więc nie jest w stanie zarobić pracując, ani wziąć kredytu :P Moje jedyne źródło dochodu to pieniądze od rodziców, sprzedaż jakichś starych, niepotrzebnych mi przedmiotów na Allegro.

Zamówiłem Nexo 7. Temat można zamknąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy nie lepiej odłożyć trochę i kupić coś lepszego :). Niektóre telefony są bardziej zaawansowne niż niedrogie tablety, ale mogę się nie znać. Rozglądałam się za tabletami w tej cenie- i na nic godnego uwagi nie trafiłam niestety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...