Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niziołka

[Planszówka] Gra o Tron - archiwalne dyskusje

Polecane posty

Poprosimy panią Niziołkę o uruchomienie maszyny losującej.

Blokada maszyny losującej została zwolniona i oto mamy wyniki:

Stark: Daedroth

Greyjoy: Perzyn

Lannister: Mysquff

Martell: prymcio11

Tyrell: Mateusz (stefan)

Baratheon: Konsu85

?Komuś coś się nie podoba to jeśli chcecie możecie się wymienić smile_prosty.gif

Pannę, pannę, ty powinieneś wiedzieć najlepiej biggrin_prosty.gif - nzk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkaz już mam przygotowany, ale zanim wyślę to zadam jedno pytanie.

Z instrukcji:

Każdy gracz posiada dwa zwykłe rozkazy Marszu, jeden z mody?katorem -1 do siły armii, a drugi z mody?katorem +0 do siły armii. Dodatkowo każdy gracz posiada jeden specjalny rozkaz Marszu

Czym różni się rozkaz Marszu +0 od zwykłego rozkazu Marszu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZZZZZzzzzZZZZZzzzZZZZZZ... ZZzzZZZzzzz? ZZZZzzzzZZZ!!!

W wolnym tłumaczeniu:

Stoimy już od przeszło tygodnia. Czy naprawdę wydanie dwóch rozkazów to tak skomplikowana operacja logistyczna? I to u osoby, która jest na Steamie i w dodatku logowała się dziś na forum (tak, sprawdziłem profil przed napisaniem tego posta)? Skoro ktoś ma czas siedzieć na Steamie i wizytować forum to chyba ma też pięć minut (albo i mniej) potrzebne do wysłania jednej wiadomości Mistrzowi Gry? Nie mówimy tu przecież o odpisie na sesję, który wymaga większej kreatywności. To są dosłownie dwa zdania. Dwa krótkie zdania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei deklaruję, że jeżeli do 1.07 gra nie ruszy to rezygnuję. Nie bawi mnie taka gra, gdzie osoby zasiadające przy stole nagle nie mają czasu na grę. Zazwyczaj w takich przypadkach się po prostu nie gra, a jeżeli po fakcie okazuje się, że wynikły jakieś okoliczności to się z gry rezygnuje samemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie holy, bo to na mnie czekacie na nikogo więcej. Miałem trochę innych rzeczy na głowie, uznałem więc że nie będę stopował BSG, więc tam odpisuje, jeśli komuś nie pasuje że odpisuje na bieżąco w BSG to zaraz tam przystopuje i zabiorę się za GoT-a. Poza tym ostatnio forum rozwaliło mi cały skrypt i musiałem odzyskać wszystkie informacje tego się nie robi w minute.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem temat i zauważyłem aktualizację. Uważam, że to nie jest twoja wina, tylko graczy i do graczy kieruję moje słowa. Skoro nie chce im się odpisywać (a kilka razy już tak było i przerwy były znaczne), to ja nie będę uczestniczył w tej farsie. Mówię to na spokojnie i po przemyśleniu całej sytuacji. Battlestar Galactica jest dowodem, że jednak można grać w miarę aktywnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...