Jump to content
niziołka

[Planszówka] Gra o Tron - archiwalne dyskusje

Recommended Posts

Dobra, od 2 tygodni Maliniorz nie daje znaku życia przez niego sesja stoi, szukam chętnej osoby która będzie chciała go zastąpić.

Przepraszam za brak aktywności, ale wyjazd mi się przedłużył, a nie miałem dostępu do internetu, wpis już jest ;)

Malinorza nie było, teraz Soapsa nie ma (a przynajmniej nie widać tutaj jego aktywności). Gra do obecnego punktu zajęła nam 4 (słownie: cztery) miesiące, a pierwszy lot Battlestara zdążył się już zakończyć... Ja rezygnuję, bo widzę, że ta partia po prostu nie ma chęci do dalszej gry, a i mnie nie bawią już takie dłużyzny.

W sprawie Kruka pisałem do Nighta przed zjazdem. Może chwilowo nie ma czasu, by wejść na forum.

Z powodu że Holy zrezygnował szukam chętnej osoby na jego miejsce, ewentualnie ja zajmę jego miejsce na sesji. Potrzebna będzie wtedy osoba która będzie zbierała rozkazy, licytacje i losowała karty. Ja zajmę się mapami i prowadzeniem tur. Jeśli ktoś jest chętny to pisać.

Widziałem, że Baratheon (konsu85) nie logował się na Forum od czasu napisania swojego ostatniego postu w dziale sesjowym, a Martell (prymcio11) loguje się chyba codziennie. Stawiałbym zatem, że chodzi o pierwszego z nich. Jest z nim jakiś kontakt? Wiadomo coś o powodach tego przestoju?

Ja juz wyslalem swoja karte choc przyzaje ze zapomnaiem o tym na smierc i zrobiłem to dopiero 2 dni temu :) I nawet kilka razy dziennie gwoli ścisłości ;)

Jeśli do końca tygodnia Konsu się nie odezwie to ja przejmuje jego ruch. Będzie nowa osoba do której będzie podsyłać rozkazy i licytacje ja dalej będę zajmował się opisami i mapami.

Czas już jakiś czas temu (fajnie to brzmi ;)). Co ustaliłeś? Ty przejmujesz Baratheona czy dołącza ktoś nowy?