Skocz do zawartości
Arnie

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Były już dwie propozycje :)

Przydałby się temat o grze: "Sam & Max: Sezon 1"...

Przydałby się temat o grze: "Sam & Max: Sezon 1"...
Popieram, a konkretnie Sam i Max seria, bo drugi sezon za granicą jest jusz w całośći. U nas też będzie do nabycia za jakiś czas.

Skoro jest również trzecia... :P

Najlepiej "Sam & Max" (seria), bo nie znamy dnia, kiedy nadejdzie sezon II (w Polsce)...

Edytowano przez DINO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Left 4 Dead !!!

3 do kompletu :)

Bynajmniej nie chcę być posądzony przez szanowną moderację o statsiarstwo, ale są już trzy głosy [po sprawdzeniu poprzednich stron, nawet 4] na nowy tytuł ze stajni Valve pt. Left 4 Dead. Z pokorą i cierpliwością czekamy na temat ;)

Edytowano przez Black Shadow
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukajka mnie zawiodła, więc dyskretnie sugeruję założenie tematu o Heavy Rain

Jestem zdecydowanie za Heavy Rain: The Origami Killer [idąc za opisem na Wikipedii], ale jak na razie gra nie została zapowiedziana na żadną inną platformę jak na PS3? Może lepiej iść z tym tematem do działu konsol?

Skoro nie będzie na PC-ty to na pewno nie ma sensu tu tworzyć tematu. Nie ma w wiki podanej bliżej daty premiery, więc póki co wstrzymałbym się, bo tematu szybko "zdechnie".-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może America's Army

Już chciałem rzucić linkiem do tematu a tu ZONK xP Wpisuję Americas Army - KLIK, nic, żadnych wyników. Wpisuję trochę inaczej - też nic. A jest to darmowa gra z bardzo rozwiniętym systemem szkolenia, co prawda wolę grać w Insurgency, ale gra jest warta grzechu :)

Czyli - głos ode mnie na AA :)

btw. pracują nad wersją 3.0 na zupełnie nowym silniku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panowie, w dobie powszechnie panującego WoW'a (World of Warcraft), pokuszę się o zaproponowanie tematu gry o wdzięcznej nazwie "Atlantica". Szukam na tym forum i szukam, ale znaleźć nie mogę, a jest to gra, którą warto się zainteresować. Jeśli jest taka możliwość, poprosiłbym o założenie takiego tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam propozycję nowego tematu ale nie o grach. Jest temat o tym jak zaczęła się przygoda z CDA. A może dodać też temat o najlepszych okładkach CDA? Przecież to pierwsze co rzuca się w oczy w kiosku. Było wiele interesujących i ciekawych okładek które wbijały się w pamięć. Proponuję mały plebiscyt, co na to inni??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałbym nowy temat o grze: Saints Row 2. Gra niby jest podróbką serii GTA jednak warta jest swojego własnego wątku na tym forum. Na początku kreujemy własnego bohatera, wygląd, styl chodzenia, mówienia, a grę zaczynamy ucieczką z więzienia. Gra zawiera wiele mini-gier (jak np. jazda szambowozem i oblewanie szanownym kupskiem budynków, wyścigi, klub walki, ochrona vip'ów, ucieczka przed telewizyjnymi reporterami, niszczeniem obiektów na czas i wiele innych). Głównym celem gry jest odbudowanie gangu Świętych i ponowne zdobycie miasta. Kupujemy mieszkania, biznesy, tuningujemy nasze wozy, wybieramy wygląd naszych ludzi z gangu, wybieramy samochody jakimi jeżdżą nasi podwładni, latamy helikopterami, jeździmy motorami, czyli wszystko co powinna zawierać gra tego typu. Mam nadzieję że znajdzie się kilka osób oprócz mnie, których zainteresowała ta gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...