Skocz do zawartości

Propozycje nowych tematów


Arnie

Polecane posty

@CriX:

Tylko po co? GOG.com to sklep, nie mają żadnych "swoich gier" (z tego co ja wiem). Tematy o większości z ich oferty chyba już są, a jeśli nie - to co za problem założyć? To nie są (przynajmniej nie większość) gry Indie, o których można było zrobić osoby temat. To po prostu stare gry, choć nie wszystkie. Więc o czym właściwie tam chciałbyś dyskutować? O tym, że teraz "mają promocje na to i tamto"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam dlaczego każda część Assassin's Creed ma swój oddzielny temat... ani ta gra szczególnie wybitna nie jest, ani bardzo zróżnicowana w stosunku do poszczególnych części. Wiele innych gier, które wymagają rozdzielenia na osobne tematy - są złączone w jedno z dopiskiem (seria) i tak samo wg,. mnie powinno być z Assassin's Creed. Ale w sumie i tak już zapóźno na to, nie rozumiem tylko tego wyróżniania AS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zostało powiedziane - tradycja. xD

Nie, tak poważnie, to na prawdę "tak to ktoś zrobił, tak zostało". Nie uważam, żeby to jakoś przeszkadzało, nie widzę też zbytnio tematów, które wymagają rozdzielenia.

A to, czy gra jest wybitna czy nie, to twoja własna opinia, z którą piszący o AC mogą się nie zgodzić. Więc to akurat nie jest czynnik znaczący.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pomysłów nie wiedziałem gdzie dać więc pisze tu. Jak co to proszę o przeniesienie.

1. Nasze postacie z gier. Temat do chwalenia się swoimi wymaksowanymi postaciami np. Wojownik 80lvl w Skyrim itd.

2. Poradnik jakie programy wgrać na nowy komputer.

3. Forumowy podcast. Forumowicze gadają o forum, grach. Coś jak na poligamie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Albo temat w OoG albo widziałem, że ludzie pakują screeny do danego tematu o grze np. właśnie do wspomnianego screena w TES V: Skyrim :D

2) Dział z poradnikami jest gdzieś wyżej, ale teraz średnio chce mi się linka wyszukiwać...

3) Były już pomysły. Temacik jakby co w OoG, ale dotychczasowe projekty z podcastami umierały z różnych powodów ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeba czekać na akceptację.

@Nasze postacie: Tia... o ile jako tako postaciami można by się chwalić, ale to raczej przy okazji dyskusji. Przynajmniej w tym dziale.

@Poradnik: Nie-ten-dział.

@Podcast: j.w.

I nieofftopuj. Tym bardziej w postaci "Odpowie ktoś?". Nie zadałeś tego pytania 3 strony temu, żeby musieć o sobie przypominać.

@Spriggs:

Bo raczej będzie na PC. A jak nie... to zaczekamy na kolejne GTA on PC i zmienimy nazwę tematu. Ale w to wątpię. :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zagrywam się na śmierć w dwie pierwsze części Rollercoastera Tycoon. Szukałem i nie znalazłem tematu, znalazłem jednak jeden stary post opowiadający się 'za' założeniem nowego. Czyli razem z moim będą dwa - czy znajdzie się ktoś jeszcze, kto chciałby podyskutować o tej wspaniałej grze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E.Y.E Divine Cybermancy. Jest dziś w promocji na Steamie i powiem, że się skusiłem. Pomimo niskich not na Metacriticu gra jest całkiem niezła - zagęszczony klimat pierwszego Deus Exa, czy muszę pisać więcej?

Znajdzie się ktoś chętny do podyskutowania?

Edytowano przez ShadowNinja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...