Skocz do zawartości

Propozycje nowych tematów


Arnie

Polecane posty

Co nie zmienia faktu, że poza innym rozmieszczeniem kamery to dalej jest TR? Tylko bez słów "TR" w nazwie? Nie jestem tego taki pewny... Poza tym - Heroes 5 też miało być czymś innym niż dotychczasowe części... Uważasz, że zasługuje na osobny temat (albo nowo powstający Might and Magic Heroes 6...)?

Źle rozumujesz. Herosi to ciągle ta sama seria, w tym samym uniwersum, o prawie takich samych zasadach itd. Lara Croft jest odcięciem się od serii, z innym modelem rozgrywki niż w Tomb Raider. Sami twórcy stwierdzili że należy na to patrzeć jak na osobną grę. Ba, ma tego być cała seria, a Tomb Raider również ma działać jako osobny byt. A idąc twoim tokiem myślenia, to każda gra powinna mieć osobny temat, bo przecież w każdej są jakieś zmiany (vide. wspominane przez ciebie Herosy). Także moim zdaniem przydałby się nowy temat. Tym samym popieram jego powstanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuacja przygód Gacka? HELL YEAH! Macie mój głos... nieważne czy na osobny temat a może być z racji sporych zmian w drugiej części czy przemianowanie już istniejącego na serię... kwestia dopisku :P Jak to zostanie załatwione... nieważne. Jest mój głos za.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie gra ma wyjść "2011" (po uwzględnieniu Valve Time - gdzieś na jesień 2013), ale może temat o DotA? Będzie tam można pogadać o DotA pierwszym oraz popisać na temat zapowiedzi Dota 2. Szukałem, czy już jest taki thread, ale nie znalazło, wskazywało tylko tematy o LoL, Warcraft 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zaproponował temat o grze King's Bonuty: Wojownicza Księżniczka.. W sumie to jest temat o grze King's Bounty, ale powstało więcej części niż jedna, więc może zmiana nazwy na King's Bounty (seria) by wystarczyła.. A tak poza tym, to jest także takie coś o nazwie King's Bounty: Nowe Światy :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś proponowałem ale nikt mnie nie poparł - Polskie Imperium Od Krzyżaków do Potopu. Gra będzie miała niedługo swoją premierę, chetnie podyskutowałbym o niej z innymi ;] Warto dodać, że gra będzie dość ważna dlapolskich graczy, gdyż jako jedna z nielicznych koncentruje się wokół Polski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...