Jump to content
Arnie

Propozycje nowych tematów

Recommended Posts

Witam, można prosić o te tematy o Enter the Gungeon i Rust? Juz pare dni są 3 głosy, a chętnie o tej pierwszej produkcji bym się szerzej wypowiedział :)

Btw. +1 dla SKILL Special Forces 2

Edited by Redsun

Proponuję nowy temat o grze Paragon od Epic Games.

Od wczoraj ruszyły beta testy na wszystkie platformy sprzętowe i potrwają do niedzieli. Chętnie coś napiszę na temat gry (pewnie nie tylko ja :wink:)

Drugi "rzut" beta testów będzie od 5-8 maja.

Edited by le_Fey

+1 dla The Long Dark. Gra jest naprawde fajna, a przetrwanie w niej wymaga ogarniecia jej swiata, wiec poswiecony jej temat moze sie przydac.

+1 dla Paragon, jeszcze nie gralem, ale chetnie zapoznam sie z opiniami innych.

Chyba modzi mają jakiś leniwy okres :P

+1 na The Long Dark

+1 na Paragon, bo w sumie mam dostęp do bety, to mogę się powymieniać wrażeniami

Glos na Battlefleet Gothic: Armada. Gre mam na liscie zyczen Steam, poczytalbym o wrazeniach grajacych. Pod warunkiem, ze modzi zaczna dodawac tematy... ;)

To chyba jest miejsce do legalnego nabijania postów. Skoro tak, to nie będę się powstrzymywał. 

+1 Paragon

Edited by 2real4game

Mnie Battleborn nie podszedl, ale Paragon wyglada interesujaco i pewnie po niego siegne. Glos na Paragona ma sie rozumiec.

+1 dla Vampyr

Jako że premierę zaplanowano wstępnie na 2017, to wydaje mi się, że byłby to odpowiedni czas na rozkręcenie nowego tematu, szczególnie teraz, kiedy to po E3 powinniśmy zostać zasypani nowymi* materiałami na temat produkcji, która rozbudza w niejednym czarnym sercu wielkie nadzieje. I... powiedzmy sobie szczerze od premiery VM:Bloodlines nie było żadnej (sensownej) gry, która zostałaby osadzona w "świecie mroku" (uprzedzając, wiem, Vampyr nie jest oparty o ten system).

* - mam nadzieję, że nie okaże się to czczym życzeniem

Edited by Celdur

Underrail - dziwne że jedna z najbardziej udanych staro-fallouto-podobnych gier jeszcze nie ma swojego tematu. Tym bardziej że są teraz wyprzedaże i chodzi za naprawdę niewielkie sumy.

Pisanie w tym temacie to tak trochę chyba strata czasu ale co tam

Proponuję temat odnośnie Paragon, a jak już ktoś proponował to +1

Temat o Paragonie już jest - klik

Nie ma żadnego ruchu w dziale, więc lista była niezaktualizowana. Naprawdę przestańcie rzucać uwagami, że to moderacja nic nie robi, bo zaglądam do tematu regularnie. Umówmy się, że jeśli ktoś znajdzie trzy głosy to mnie zawoła @podbiel i po sprawie. 

PS po aktualizacji skryptu nie działają literki w katalogu, jakby się komuś nudziło to zapraszam

• Upvote 1

Dnia 8/20/2016 o 15:40, podbiel napisał:

PS po aktualizacji skryptu nie działają literki w katalogu, jakby się komuś nudziło to zapraszam

Literki T-Z oraz 0 działają, więc to raczej nie przez aktualizację skryptu.

BBCODE nie działa jak należy, więc jak sam tego nie zrobisz, to raczej nikt inny również nie ze względu na problemy z kopiowaniem treści wraz z formatowaniem.