Skocz do zawartości
Arnie

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Z tego co mi wyszukiwarka podpowiada, oddaję trzeci głos na RUST (pierwsze dwa są sprzed dwóch lat, więc nie wiem czy to się liczy, może powinniśmy odnowić głosowanie).

Tak, proponuję policzyć na razie 1 głos. Dawno, dawno i tamci panowie równie dawno nic wspólnego z forum nie mają, więc trudno liczyć na rozkręcenie dyskusji. Czekamy na ewentualnych dwóch kolejnych chętnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zglaszam kolejny wniosek formalny o dopuszczenie na forum tematu poswieconego grze Squad. Jest to skupiony na multiplayerze FPS umozliwiajacy bitwy 50 vs 50 graczy, z realizmem rozgrywki ustawionym pomiedzy BF a ARMA. Graficznie jest przyzwoicie, gameplaye na YT wygladaja dosc emocjonujaco. Gra jest aktualnie w Early Access na Steam, zbiera bardzo pozytywne opinie i z tego co czytam, ma bardzo przyjazna spolecznosc graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1 na Squad, chętnie poczytam 'na żywo' opinie osób w to grających.

Od siebie proponowałbym Insurgency jako tańszą alternatywę (co prawda nie widziałem jeszcze tak dużych starć jak 50v50, ale gra ma bardzo fajny klimat i ciekawe tryby).

Dodatkowo może Interstellar Marines dla osób chcących trochę innego 'taktycznego' FPSa w klimatach sci-fi?

Gra co prawda jest nadal w becie, ale twórcy regularnie nad nią pracują i w mojej opinii produkcja ta ma spory potencjał, gra mi się w to bardzo przyjemnie. Szczególnie fajnym aspektem (którego jeszcze nigdzie nie widziałem w podobnych tytułach) jest pewna losowość świata - przeciwnicy są rozstawieni w różnych miejscach, a przy każdym podejściu do mapy możemy trafić na nieco inne środowisko (noc, deszcz, mgła, alarm).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...