Skocz do zawartości

Propozycje nowych tematów


Arnie

Polecane posty

Dziękuję za założenie tematu o DK, a skoro z nim poszło tak łatwo, to prosił bym teraz o Oddworld. Niedawno została zapowiedziana nowa część (a może remake starej?), więc myślę, że taki temat zyskałby sporą popularność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Leopos

A ja chcę temat o Dead space to tu żadnego nie widać szukałem w tę i we we ftę ale zero więc taka jest moja propozycja

kto jest za? :D

Edytowano przez Leopos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by założyć temat o L.A. Noire. Tym bardziej, że ostatnie newsy mówią jednak, że gra wyjdzie jeszcze w tym roku!

Szczegóły podałbym w temacie, ale go nie ma :P A gra zapowiada się genialnie.

Edytowano przez ZdeniO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chyba by się przydało zmienić nazwę tematu Dragon Age: Origins na Dragon Age (seria).

Albo otworzyć osobny temat o Dragon Age II. Nie wiem, na jakiej zasadzie wybierane są serie, których każda część posiada osobny temat. Biorąc jednak pod uwagę pewną odrębność DA2 od poprzedniczki (znacznie większą niż w przypadku posiadającej zbiorczy temat serii Mass Effect - mamy nowego bohatera, zapowiedziano również nowy styl graficzny, system dialogowy i sposób prowadzenia narracji), popularność Origins i niechybną powtórkę z niej w przypadku Dragon Age II... na moje miałoby to sens.

Dokładam też cegiełkę do tematu o L.A. Noire, chociaż czy mi się wydaje, czy jego miejsce nie jest czasem w Konsole>Next-geny>Gry? O pecetowej wersji nic nie słyszałem.

Temat główny o Alanie Wake'u winien tam również chyba wylądować, bo z tego co widziałem, leży gdzieś w tym dziale.

Edytowano przez Fristron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładam też cegiełkę do tematu o L.A. Noire, chociaż czy mi się wydaje, czy jego miejsce nie jest czasem w Konsole>Next-geny>Gry? O pecetowej wersji nic nie słyszałem.

Fakt, zapomniałem, że nie wychodzi na PC... No, ale w konsolowym temat by mógł powstać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za Singularity i przypominam o The Wheelman. Dwie gry dość fajne i nie mają swoich tematów :/

Chciałbym zaproponować temat o GTA V ponieważ już zaczęły pojawiać się pierwsze informacje (jeśli można to tak nazwać), i piszemy o tym po wszystkich tematach o GTA a tak mielibyśmy własny kącik do dyskusji na temat kolejnego GTA...

Edytowano przez ElTabasco
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...