Skocz do zawartości
Arnie

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

Ja również proponuje Bully: Scholarship Edition jest to gra wyczekiwana przez wiele osób. Wprowadza świeży powiem w gry, bo czegoś takiego o ile dobrze pamiętam nie było. Gra już miała swoją światową premierę na PC teraz czekamy na Polską, ale jeszcze nie wiadomo kiedy to nastąpi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również dołączam się z prośbą o założenie tematu o grze Bully: Scholarship Edition. Światowa premiera tej gry już za nami. Szkoda tylko, że nasz kraj został pominięty. Mam głęboką nadzieję, że to się zmieni i w najbliższym czasie ujrzymy premierę tej świetnej gry w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. RISEN gra twórców Gothicka. Przydało by się o niej podyskutować. To już chyba trzeci głos.

2. Nie znalazłem tematu o Polskiej grze, która ma mieć niedługo premierę a dokładnie chodzi mi o DEAD ISLAND

Edytowano przez Koziok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję utworzyć osobny temat dla Gothic 4, gra ta ma mieć niewiele wspólnego z poprzednimi częściami więc przydałby się dla niej oddzielny temat. W dodatku widząc po komentarzach jest to na tyle popularna seria, że osobny temat tak jak ma to miejsce w przypadku GTA nie zaszkodzi. Dzięki temu o trzesz pierwszych częściach wraz z dodatkami będzie można dyskutować w jednym topicu, o Risen w drugim, a o czwórce w trzecim.

I tak w każdym z tych tematów będą poruszane wątki dotyczące wszystkich tych gier, ale przynajmniej będzie większy porządek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że ten temat gdzieś jest, ale ja go nie wypatrzyłem... Gdzie niby miejsce na Drakensang, mające się już za miesiąc ukazać w Polsce dzieło niemieckich programistów?

Faktycznie, tematu brakuje. Podpisuję się pod tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładam swoje łapska do tego tematu. Borderlands może być ciekawe :D

A z innej beczki - szukałem tylko w tym dziale, ale nie widziałem tematu o skąd inąd znanej serii Metal Slug? :P Chyba, że jest np. w dziale o grach konsolowych to sorry. A jeśli nie to głosuje na tego klasyka 2D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...