Skocz do zawartości
Arnie

Propozycje nowych tematów

Polecane posty

A tak ogólnie można by chyba stworzyć działy w których posty nie byłyby naliczane. I wtedy takie zabawy przestałyby być statsiarskie. :D

I pytanie na temat, nie można by scalić simsów w jedność? Bo ktoś tu proponuję część trzecią jako osobny temat.

Edit: No i czemu pisze Sims 2 (seria), jakieś niedopatrzenie czy chodzi może o Sims 2 i dodatki? Jeśli o to drugie to czemu pisze tylko WoW, bez podtytułu seria a można w nim dyskutować o dodatkach?

Edytowano przez Belutek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak ogólnie można by chyba stworzyć działy w których posty nie byłyby naliczane.

Ta i co jeszcze? Chcecie pobawić się czy pogadać to od tego są komunikatory,irce itp.

Ta dwójka przy Simsach to pozostałość po małym odświeżaniu działu. Nowy temat obejmuje wszystkie części gry(1,2 i 3 jeśli zostanie wydana). Co do WoWa to temat po prostu został bez zmian od powstania. Zainteresowani wiedzieli gdzie o tym pisać. Zmieniłem jednak jakby ktoś miał podobne wątpliwości jak Ty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu robienia nowego tematu dzieląc wszystkie produkcje Paradoxu na części. Stąd też przemianowałem temat Serc z Żelaza.

Europa Universalis (seria)[link]

Proszę tutaj komentować gry takie jak:

Europa Universalis 1,2,3

Hearts of Iron 1, 2

Korona Północy

Victoria

Dyplomacja

itp.

Tak naprawdę te gry są bardzo do siebie zbliżone i można je traktować jak jedną wielką serię z wieloma dodatkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy jest to dobry pomysl.. poczucie jakiegos ladu mowi mi ze nie.. ale to raczej powinni zdecydowac ci ktorzy grali w wymienione przez ciebie Tytuly/Serie..

Ps: By nikt nie pomyslal ze nic nie przekazalem tym postem.. Podkreslam ze niepodoba mi sie taki uklad, lecz wole to niz nic :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia wiem, że jak stworzyłbym jednogrowy(w tym przypadku) temat, to zaraz byłoby głosy za innymi odsłonami serii. Skończyłoby się na max 10 postach w obu tematach i temat poszedłby w zapomnienie. Tak to większa jest szansa na jego utrzymanie się i przy okazji można porozmawiać o wszystkich naraz nie szukając innego tematu jak i również porównać owe części :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy:

1) Rzucam nieśmiałą prośbę o przeniesienie tematu o Black, gry stricte na PS2 do działu konsolowego. IMO tam jest jego miejsce.

2) Kto by był za Dead Rising 2? :happy: Jedynka nie wyszła na PC, ale ta część jest wieloplatformowa i wyjdzie na blaszaki. Ktoś jeszcze będzie chciał podyskutować? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje temat o grze the ship wyszukiwałem tematu i nie znalazłem a nie wiem czy ktoś gra jeszcze w "prototypową" wersje tzn pod hl1 tą za free a pograłbym se w sieci

tak tak lookalem w google serwerów do tej wersji i użyłem wyszukiwarki z gry

Edytowano przez Kakashi1994
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...