Skocz do zawartości
...AAA...

Forumowe "AMA - Ask Me Anything"

Polecane posty

No to jedziemy! Na rozgrzewke:

1. Jak Ci sie podoba nauka w gimnazjum i jak to jest z ta przyslowiowa gimbaza?

2. Duzo czytasz, planujesz zapoznac sie z cala tworczoscia Pratchetta?

3. Jakie gry najbardziej zapadly Ci w pamiec i co sprawilo, ze uznajesz je za lepsze (lub gorsze - Maluch Racera pamietam do tej pory :P) od innych?

4. Najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostales?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy! Na rozgrzewke:

1. Jak Ci sie podoba nauka w gimnazjum i jak to jest z ta przyslowiowa gimbaza?

2. Duzo czytasz, planujesz zapoznac sie z cala tworczoscia Pratchetta?

3. Jakie gry najbardziej zapadly Ci w pamiec i co sprawilo, ze uznajesz je za lepsze (lub gorsze - Maluch Racera pamietam do tej pory tongue_prosty.gif) od innych?

4. Najlepszy prezent jaki kiedykolwiek dostales?

1. Jest spoko, ale wuef i fiza z moimi nauczycielami to najtmar... tongue_prosty.gif Co do gimbazy- sąniestety w mojej szkole takie osobniki...

2. Owszem, zamierzam, jeśli dożyję. tongue_prosty.gif

3. GTA III i Serious Sam TFE. To są genialne gry- swoboda i wszystko w GTA, humor i główny bohater no i kamikadze (...AAA... tongue_prosty.gif) w SS. biggrin_prosty.gif Najgorsza? Chyba nie mam.

4. MP3. To jest świetny wynalazek. wink_prosty.gif

Edytowano przez Arturzyn12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy zatykałeś kamerę palcem ? I co to do jasnej ciasnej ma być ?

2. Cieszysz się z tego, że jesteś w AMA - jak wytłumaczysz to ?!

3. Jak to jest być najbardziej wkurzający userem na FA ? Dlaczego kochasz nudzić mnie w statusie o wpisy :P ?

4. Dlaczego pytasz się w Czy Pójdą o gry, które już kupiłeś ? (to dlatego nikt ci nie odpowiada :trollface:)

5. Czemu zajeżdżasz tego biednego, złomiastego PC ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie chcesz czasem dołączyć do ekipy kalendarza? Cała reszta doda coś raz na miesiąc i to ja muszę utworzyć większość wpisów. No, ale ty byłbyś nowy, będziesz musiał się przypodobać, więc trochę mnie odciążysz. Co ty na to?

2. Ulubiony aktor

3. Na co ostatnio chorowałeś?

4. Wydasz płytę :P?

5. Oglądasz tzw. zagrajmerów na YouTube?

Edytowano przez deBug
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy zatykałeś kamerę palcem ? I co to do jasnej ciasnej ma być ?

2. Cieszysz się z tego, że jesteś w AMA - jak wytłumaczysz to ?!

3. Jak to jest być najbardziej wkurzający userem na FA ? Dlaczego kochasz nudzić mnie w statusie o wpisy tongue_prosty.gif ?

4. Dlaczego pytasz się w Czy Pójdą o gry, które już kupiłeś ? (to dlatego nikt ci nie odpowiada trollface.gif)

5. Czemu zajeżdżasz tego biednego, złomiastego PC ?

1. Z nudów można robić wszystko, a kuzyn położył smartfona na biurku, więc za dobrze nie wyszło, tongue_prosty.gif

2. Jak wyżej- z nudów i żeby nudzić pytaniami różnych gości i zagrajmerów. smile_prosty.gif

3. Uczę się od ciebie. trollface.gif Bo lubię twoje wpisy?

4. Kane i RE 4 były za 5 zeta, jak mogłem nie wziąć? To było tylko raz, przysięgam. smile_prosty.gif

5. Bo lapka ma siostra.

Jak się czujesz z tym, że do tej pory zdarza mi się przeczytać twój nick jako "ArtMurzyn Dwanaście"? X)

No offense. smile_prosty2.gif

Że wut? Murzyn? LOL. Rozśmieszyłeś mnie. tongue_prosty.gif

Dlaczego jesteś moim znajomym? =]

Czarna magia (to teraz wiadomo, czemu ArtMurzyn tongue_prosty.gif).biggrin_prosty.gif

1. Nie chcesz czasem dołączyć do ekipy kalendarza? Cała reszta doda coś raz na miesiąc i to ja muszę utworzyć większość wpisów. No, ale ty byłbyś nowy, będziesz musiał się przypodobać, więc trochę mnie odciążysz. Co ty na to?

2. Ulubiony aktor

3. Na co ostatnio chorowałeś?

4. Wydasz płytę tongue_prosty.gif?

5. Oglądasz tzw. zagrajmerów na YouTube?

1. Zastanowię się, aleee i tak w niego nie zaglądam. tongue_prosty.gif

2. Johnny Depp.

3. Cierpiałem na syndrom Wirgiliusza- nie chciało mi się nic robić. tongue_prosty.gif

4. Oszywiście!

5, No ba, to nawet moje arzenie, zostać jednym z nich. Paplokh, CDDZeo, Wirg, RecenzjeHorrorow, Gimperr, Tomekandr3451... Też chcę mieć pieniążki. biggrin_prosty.gif

Edytowano przez Arturzyn12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Co sądzisz o wrestlingu ?

2.Chciałbyś zostać moderatorem?

3. Morze czy góry?

4. Chcesz już wrócić do szkoły smile_prosty2.gif ?

1. Nie oglądam, ale jestem neutralnie nastawiony. W przeciwieństwie do boksu.

2. Heh, ze 2 razy zostałem upomniany za "syndrom moderatora", to tak, chciałbym, ale jestem leniwy, a poza tym, jakbym musiał dać osta/zbanować kogoś ze znajomych, czułbym się dziwnie. :P

3. Morze. W góry już nigdy nie pojadę. Niedawno byłem w Ustroniu Morskim. Było świetnie. :thumbsup:

4. Tak tycio troszkę... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chcialbys zostac konsolowcem lub graczem miedzyplatformowym?

2. Wiesz juz co chcialbys robic w zyciu, zeby miec pieniazki?

3. W jakie miejsca na swiecie chcialbys sie w pierwszej kolejnosci wybrac i dlaczego?

4. Co z tym boksem???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kim chcesz zostać w przyszłości?

2. Lato czy zima?

3. Umiesz pływać?

4. Jeśli przyszedłby taki czas, żeby zagrać w "kaszankę" (tylko!) to jaki tytuł byś wybrał?

5. Ile dostałeś kapusty z komunii? trollface.gif

6. Lądujesz na tajemniczej wyspie. Trafiasz na 3 dróżki. Jedna prowadzi do gorących w bikini niewiast, druga prowadzi do najlepszego obecnie komputera wraz z wszelkimi najlepszymi akcesoriami + 150 gier, trzecia do łódki w której będziesz mógł wypłynąć. Co wybierasz? teehee.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chcialbys zostac konsolowcem lub graczem miedzyplatformowym?

2. Wiesz juz co chcialbys robic w zyciu, zeby miec pieniazki?

3. W jakie miejsca na swiecie chcialbys sie w pierwszej kolejnosci wybrac i dlaczego?

4. Co z tym boksem???

1. ONLY PC.

2. Zagrajmy w. :D A jak nie wypali, będę robił nowego Wieśka. ;)

2. Do Australii zobaczyć koale. ;)

4. Niezbyt podoba mi się pomysł okładania się po twarzach i uważanie to za "dobry sport".

1. Kim chcesz zostać w przyszłości?

2. Lato czy zima?

3. Umiesz pływać?

4. Jeśli przyszedłby taki czas, żeby zagrać w "kaszankę" (tylko!) to jaki tytuł byś wybrał?

5. Ile dostałeś kapusty z komunii? trollface.gif

6. Lądujesz na tajemniczej wyspie. Trafiasz na 3 dróżki. Jedna prowadzi do gorących w bikini niewiast, druga prowadzi do najlepszego obecnie komputera wraz z wszelkimi najlepszymi akcesoriami + 150 gier, trzecia do łódki w której będziesz mógł wypłynąć. Co wybierasz? teehee.gif

1. Zagrajmerem lub twórcą gier.

2. Jesień. :) Dobra, zima, można się okładać śnieżkami. :P

3. Oszywiście!

4. Mass Effect 3. :trollface:

5. Eeee... nie pamiętam. teehee.gif

6. Szkoda, że w bikini... :trollface: Wybieram gry. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaką kuchnie lubisz i co w niej lubisz/

2. Umiesz gotować? :)

3. Jakie lubisz kabarety?

4. Lubisz RTS?

5. Trawisz RAP. Jeżeli nie to dlaczego, jeżeli tak to jakich zespołów słuchasz?

6. Jakiej gry najbardziej wyczekujesz?

7. Po gimnazjum co chcesz wybrać LO czy coś innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaka byla pierwsza gra, w ktora grales, niekoniecznie na wlasnym kompie?

2. Majac do wyboru Acti lub EA, do ktorej z tych dwoch firm czujesz wiecej sympatii i dlaczego?

3. Co zrobisz, gdy PC upadnie jako platforma do grania? ;) Zostaniesz konsolowcem czy przestaniesz grac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaką kuchnie lubisz i co w niej lubisz/

2. Umiesz gotować? smile_prosty.gif

3. Jakie lubisz kabarety?

4. Lubisz RTS?

5. Trawisz RAP. Jeżeli nie to dlaczego, jeżeli tak to jakich zespołów słuchasz?

6. Jakiej gry najbardziej wyczekujesz?

7. Po gimnazjum co chcesz wybrać LO czy coś innego?

1. Nie znam się na tym. :D

2. Umiem zrobić tylko kanapki. ;)

3. Limo, Smile, Ani Mru Mru, Moralnego Niepokoju, Młodych Panów, Skeczów Męczących, Pod Wyrwigroszem.

4. Ujdzie w tłoku.

5. Lubię rap, i to bardzo- nawet polskiego lubię posłuchać. 50Cent, Eminem, Donatan (oprócz "Nie lubiemy robić", bo to szit).

6. Żadnej, i tak nie kupuję nowych gier. Ale jeśli, to Serious Sama 4.

7. Nie mam zielonego pojęcia.

1. Jaka byla pierwsza gra, w ktora grales, niekoniecznie na wlasnym kompie?

2. Majac do wyboru Acti lub EA, do ktorej z tych dwoch firm czujesz wiecej sympatii i dlaczego?

3. Co zrobisz, gdy PC upadnie jako platforma do grania? wink_prosty.gif Zostaniesz konsolowcem czy przestaniesz grac?

1. Mam sklerozę, bo nie pamiętam takich rzeczy. :D Prawdopodobnie Kangurek Kao.

2. Eeeeeeeeeeeeee... Zagiąłeś mnie tym pytaniem. W BF nigdy nie grałem, ale w jakiegoś CoDa tak, więc pewnie Acti.

3. Upadnie, nie padnie, PC nadal w domu będę miał. A jeśli będę nadal na tym moim staruszku, to będę grał we freeware, ale nie porzucę PC. Bo chociaż u znajomych/kuzyna grałem na X360, PS2 i PSP, nie porzucę komputera stacjonarnego! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Slyszales o Google Glass? Jesli tak, to czy sadzisz, ze taki gadzet oferujacy rozszerzona rzeczywistosc to nowomodna sciema (jak TV 3D), czy tez moze za kilka lat bedziemy je traktowac jako kolejny niezbednik (typu komorka)?

2. A skoro o komorkach mowa, to zakladam, ze posiadasz takowa. Ile miales lat gdy dostales telefon i jakiego obecnie uzywasz?

3. Czy jako zatwardzialy blacharz-jednoplatformowiec nie zalujesz braku mozliwosci poznania niektorych glosnych i bardzo dobrych hitow konsolowych (np. God of War, Gears of War, The Last of Us, Red Dead Redemption, Uncharted, Forza czy Gran Turismo)?

4. Czym piszesz w szkole - piorem czy dlugopisem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, tak myślę, ale kurcze, cięzko wpaść na pytania na temat kogoś kogo niemalże się zna zatem panie Boczek Arturzynie drogi - kimże pan jest? trollface.gif I w sumie drugie pytanie zaraz, czemuś pan nie gra na sesji RPG?

Wiedźminem jestem i nic, co wiedźmińskie, nie jest mi obce. :)

Nie znam się na sesjach z mistrzem gry, i nie siedzę cały czas przy kompie- korzystam ze stacjonarnego, rodziców.

1. Slyszales o Google Glass? Jesli tak, to czy sadzisz, ze taki gadzet oferujacy rozszerzona rzeczywistosc to nowomodna sciema (jak TV 3D), czy tez moze za kilka lat bedziemy je traktowac jako kolejny niezbednik (typu komorka)?

2. A skoro o komorkach mowa, to zakladam, ze posiadasz takowa. Ile miales lat gdy dostales telefon i jakiego obecnie uzywasz?

3. Czy jako zatwardzialy blacharz-jednoplatformowiec nie zalujesz braku mozliwosci poznania niektorych glosnych i bardzo dobrych hitow konsolowych (np. God of War, Gears of War, The Last of Us, Red Dead Redemption, Uncharted, Forza czy Gran Turismo)?

4. Czym piszesz w szkole - piorem czy dlugopisem?

1. Raczej jak coś, co na razie nie ma sensu, ale w przyszłości może się przydać.

2. 15- używam starej motoroli z rozchylanym ekranem od siostry. Taka, że odchylasz ekran w górę, żeby coś widzieć.

3. Trochę. Ale co mi tam- nie muszę we wszystko grać. W GT grałem u kuzyna na PS 2, u tego samego na smartfonie, a na jego X360- w Kinect Sports. Cociaż w God of Wara bym pograł. ;)

4. Długopisem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ruch posuwisto-zwrotny czy jednostajnie przyśpieszony ?

2. Jaka jest (wg. ciebie) najbardziej pogięta rzecz jaką zrobiłeś ?

3. Czy to prawda, że do kompa masz podpięty przez masę przejściówek oldskulowy, radziecki telewizor ?

4. Jaki był najgorszy freeware w jaki grałeś ?

5. Jak się czujesz podstępnie wykorzystując rodzinę i znajomych, by pograć na niedostępnych dla ciebie platformach, brutalu ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ruch posuwisto-zwrotny czy jednostajnie przyśpieszony ?

2. Jaka jest (wg. ciebie) najbardziej pogięta rzecz jaką zrobiłeś ?

3. Czy to prawda, że do kompa masz podpięty przez masę przejściówek oldskulowy, radziecki telewizor ?

4. Jaki był najgorszy freeware w jaki grałeś ?

5. Jak się czujesz podstępnie wykorzystując rodzinę i znajomych, by pograć na niedostępnych dla ciebie platformach, brutalu ?

1. Nie mam pojęcia, o czym gadasz.

2. Nie powiem. :P (Bo nie pamiętam). Już wiem! Zarapowanie napisanej przeze mnie piosenki. :trollface:

3. Stalin kazał. :P

4. Na razie grałem w dobre. No, dobra, grałem trochę w I.M. Okay i średnio mi się podobało. Ale to było dawno temu.

5. Pytam "Ej masz (tutaj konsola)?". Odpowiadają "No to (tutaj konsola), chcesz pograć?". :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie mam pojęcia, o czym gadasz.

2. Nie powiem. tongue_prosty.gif (Bo nie pamiętam). Już wiem! Zarapowanie napisanej przeze mnie piosenki. trollface.gif

1. Achhh... zapomniałem, że nienawidzisz fizyki.... :trollface:

2. Chyba wrzucenie jej na YT... xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Nie powiem. tongue_prosty.gif (Bo nie pamiętam). Już wiem! Zarapowanie napisanej przeze mnie piosenki. trollface.gif

1. Achhh... zapomniałem, że nienawidzisz fizyki.... trollface.gif

1. Aha czyli nie możesz oderwać wzroku od nauczycielki ? trollface.giftrollface.giftrollface.gif

2. Ja. Bo ja zawsze się śmieję ostatni. Nawet jak nie ma z czego... trollface.gif

Stężenie trolowania / post (nie licząc mojego i tych które zostaną napisane później) = 2 trollface.gif / post

1. Nie czujesz że trolujesz lub jesteś trolowany, piszesz jak człowiek źle wyspany? Jest rym, jou.

2. Uważasz gimbusiarstwo za wiek czy stan umysłu?

3. Masz w szkole osoby nieumiejące czytać?

4. Lubisz czytać? Jeśli tak to jakie książki i autorów preferujesz?

5. Jak zaczęła się Twoja miłość do freeware?

6. Fizyka jest naprawdę ciekawa... (nie tylko ruchy posuwisto - zwrotne :P) dzięki fizyce można też wytłumaczyć rozjuszonej wychowawczyni że kwiatek spadł przez fizykę - długopis który otrzymał siłę moich mięśni poruszał się łukiem równym połowie paraboli, zaczął miarowo opadać dzięki grawitacji i strącił doniczkę. Srue ttory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gabriele

1. NIE KARMIĆ emqi'ego! Odbija mu. Joł.

2. Za stan umysłu.

3. Jak ktoś czyta 5-literowe (albo krótsze) słowo w kilka sekund, i to robi podczas tego błąd? O to chodzi? Blisko połowa w mojej klasie.

4. Oszywiście, że lubię. Teraz Sapkowski, ale również Pratchett i Zafón. Lubię fantasy i przygodowe.

5. Z CD-Action, rzecz jasna. biggrin_prosty.gif

6. Albo powiedzieć, że moja pięść została wprawiona w ruch siłą moich mięśni, a trafienie jej w twarz było kwestią przypadku. tongue_prosty.gif

@emqi jak nie masz się z czego śmiać, zacznij rechotać się z siebie. To pomaga. :trollface:

Edytowano przez Arturzyn12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...