Skocz do zawartości
...AAA...

Forumowe "AMA - Ask Me Anything"

Polecane posty

1. Kiedy przeczytasz TO, Stephena Kinga? wink_prosty.gif

2. Czytałeś Bastion?

3. Dużo książek Kinga posiadasz?

4. Masz jakąś najlepszą książkę/książki w życiu które przeczytałeś?

1. Jak będę miał czas, natchnienie i nic innego do czytania.

2. Nie.

3. 14

4. Nie prowadzę takich klasyfikacji, ale powiedzmy, że "Piknik na skraju drogi" i "Dallas '63" są świetne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Od okularów przeciwsłonecznych, które nosiłem like a boss w 6. klasie podstawówki, parę razy tak mnie nazwano i w sumie rejestrując się spodobał mi się ten nick.

2. Nie.

3. Znalazłem gdzieś w internecie (9gag albo cracked) grafikę z kultowymi tekstami z filmów w wersji gentlemen/staroangielska. Ten z sygnaturki to Hasta la vista, babe.

4. Nie mam swego ulubieńca, choć mógłby nim być Pratchett.

5. Oba.

6. Splinter Cell: Chaos Theory. Najgorsza? Kiedyś grałem w jakiegoś Knight Raidera. :)

7. Żodyn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age czy Mass Effect?

Ulubiona kapela muzyczna to...

Czytasz jakieś inna pisma oprócz CD-Action? (O ile czytasz CDA :))

Najdziwniejsza rzecz jaką jadłeś w życiu jest...

Przyszłość wiążesz raczej ze studiami na kierunku ścisłym czy humanistycznym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brylant.

Jedenasty. 'Nuff said. Trochę szkoda, że już odchodzi, ale bardziej w sumie ciekawi mnie kto przyjdzie na jego miejsce i czy będzie lepszy... :P Co jeszcze? Jesteś nubem za nie-granie w MMO. To bardzo fajna zabawa jest tylko, że strasznie dużo czasu zżera =]

Co tam jeszcze? Oglądałeś jakąkolwiek konferencję E3 czy zlewasz całą imprezę niczym gaśnica przeciwpożarowa ogień? ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age czy Mass Effect?

Mass Effect, w DA nie grałem.

Ulubiona kapela muzyczna to...

Najprędzej Iron Maiden.

Czytasz jakieś inna pisma oprócz CD-Action? (O ile czytasz CDA smile_prosty.gif)

CDA czytam, oprócz niego Angorę i sporadycznie Militaria/Komandosa.

Najdziwniejsza rzecz jaką jadłeś w życiu jest...

Nie jadam takich. smile_prosty.gif

Przyszłość wiążesz raczej ze studiami na kierunku ścisłym czy humanistycznym?

Ścisłe.

Jesteś nubem za nie-granie w MMO. To bardzo fajna zabawa jest tylko, że strasznie dużo czasu zżera =]

Właśnie, za dużo czasu.

Co tam jeszcze? Oglądałeś jakąkolwiek konferencję E3 czy zlewasz całą imprezę niczym gaśnica przeciwpożarowa ogień? ^_^

Nie, tzn. jestem gaśnicą :). Wystarczy mi na głównej tego wkurzającego przyrostu informacji z dopiskiem E3. Jak dla mnie, info overdose.

Edytowano przez brylant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, Katajec. Spodziewałem się Ciebie.

1. Pierwsze słyszę. Smutam. :(

2. Dobry pac nie jest zły.

3. TF2 mam na stacjonarnym w pokoju siorki, a jako, że mam laptopa w pokoju, to cóż... Lenię się. Choć w sumie trzeba sobie przypomnieć, jak się dźga ludzi.

4. Szczerze? Nie pamiętam, możliwe, że to była namowa z profilu P_ połączona z wakacjami oraz bardzo brytyjską ramówką AXN Sci-fi. :)

5. Dragonborn.

.

6. Mamy potencjał, by być dobrymi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, a to, że Moffat ma zamiar zrezygnować z bycia head writerem to i ja pierwsze słyszę... A przy okazji brylant to nie daj się, Katajec namawia każdego a ja ci powiem, że są inne i fajniejsze gry do tłuczenia w multi z kumplami :D

BTW. nie tylko dla MMO czy rozgrywek multiplayerowych w ogóle (wiecie, TF2 może być wyjątkiem potwierdzającym regułę)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...