Skocz do zawartości
...AAA...

Forumowe "AMA - Ask Me Anything"

Polecane posty

1. Czy mi się tylko zdaje, czy Ty naprawdę nie lubisz bazylii?

2. Chciałbyś zamienić się na jeden dzień rolami z Kapitanem Ameryką? I ten tego... no Niemców wiesz :)

3. Czy Ty też uważasz, że Nowa Trylogia Gwiezdnych Wojen nie byłaby tak znakomita bez dwóch genialnych postaci - Jar Jara i Amidali? :trollface:

4. Gdybyś mógł wybrać pomiędzy Xboksem 360 a PS3, to którą konsolę byś wybrał, aby była twoją wybranką pod TV?

5. Powiedz coś śmiesznego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miło, że pytacie. Tylko ostrzegam, że obecnie mam dość nudne życie smile_prosty.gif

@deBug

2. Bo uwielbiam CDA. Zapoznałem się z nim w 8 klasie podstawówki (kolega zbierał), zachwyciłem się AR i odtąd zawsze mi towarzyszyło. Do 2010 wszystko mi się podobało. Likwidacja moich ukochanych działów IMHO pozbawiła CDA w istotny sposób klimatu. I może redakcja nic sobie z moich słów nie robi, ale chce być tym małym komarkiem który zabzyczy swoje zdanie. By SMG i reszta nie uważał, że wszyscy będą zadowoleni niezależnie co redakcja zrobi. Ale jak CDA zasługuje, również je chwalę of koz.

3. Akurat zdrowie fizyczne mam w najlepszym porządku. Inna sprawa, że moja fizyczna siła czy osiągi są kiepskie smile_prosty.gif

@Black Shadow

Oczywiście - gupie pytanie, skoro trochę już mnie znasz smile_prosty.gif. Jeśli ta postać z krótkiego tresera to Luke Cage to może być naprawdę większy przebój niż spodziewałem się po ostatnich pisemnych doniesieniach.

@behemort

Cytadela akurat jest słaba. Moim ulubionym miastem z trójki jest Nekropolia + płaszcz nieumarłego króla i "Liczna" armia smile_prosty.gif. No i grywałem magami z wszystkimi magiami. Nazwanie się 8azyliszkiem pochodzi z podstawówki i szkoły średniej gdzie sprawiałem swoją niewyparzoną gębą takie kłopoty, że czasem mojej wychowawczyni nie podobało się moje spojrzenie na nią z pierwszej ławki smile_prosty.gif.

@daveNWN

1. Zielska w zupie nie lubię, choć rozumiem jego konieczność. Nie lubię też trochę przekręcania mojej dość prostej ksywki, bo nie chodzi mi o przyprawę a o mitycznego stwora. Czy tobie odpowiadałoby gdyby ktoś cię dawidkiem nazywał? Albo nawet vibodawidkiem?

2. Oczywiście. I więcej nie powiem, bo wiadomo kto tongue_prosty.gif wpadnie i znowu mnie zacznie obrażać smile_prosty.gif. IMHO widać to gołym okiem - od 972 do 1939 roku. Nieco inaczej jest dziś ale też mam duże zastrzeżenia.

3. "They was weak!" Jar Jar był słaby ale co zrobisz. Amidalę darzę pewną sympatią. IMHO Natali Portman była w tej roli gupia ale i słodka jednocześnie. Powinna za tą rolę dostać Oskara, a nie za jakiegoś łabędzia o którym za 5 lat nikt nie będzie pamiętał.

4. Konsole? Błeee. Ale PS3 ma Blue raya i nie trzeba płacić (!) za multiplayer (!!!). Tyle że gry są droższe niż na Xboxa. Czysto teoretycznie - PS3. Poza tym wolę PC i ja nie Smuggler by zmienić zdanie w tak zasadniczej kwestii. Choć żal mi, że do tej pory nie grałem w Marvel Ultimate Aliance 2 confused_prosty.gif.

5. "Szedł Smuggler przez las i w dołek wlazł" tongue_prosty.gif

@Malinorz

Punisher smile_prosty.gif. A poważnie, nigdy ni miałem potrzeby by sobie kogoś takiego brać na wzór. Jestem zwykłym człowiekiem i mam zwykłe ludzkie wady. Staram się zachowywać przyzwoicie, choć nie zawsze wychodzi. Oczywiście są wielcy ludzie których podziwiam i popieram (papież Franciszek ostatnio) ale sztywnego wzoru nie mam. Smugglera zawsze rozumiałem i lubiłem ale od 2010 mnie wkurza (nie chce im się GW robić - dobre sobie)

@Arturzyn12

1.Trudno powiedzieć - jest wiele. Książki - z dzieciństwa to Karolcia :):P. "Szkolny Lud, Okulla i Ja" E.Niziurskiego Potem cykl "Szatan i Judasz" (ale po Winnetou) Karola Maya, Bastion, Dzienniki gwiazdowe Lema, trylogia Thrawna i pozostałe GW od T.Zahna, Cykl Inkwizytorski J.Piekary. Gry - te co mam w profilu- Herosy (ale szóstki jeszcze nie przeszedłem), Sacred 1, Total wary (od Medievala 2), teraz ciągle World of Tanks.

2."Więc ja kocham Hip hop i ten Hip hop nienawidzę" :) Oprócz Elektrycznych Gitar, Kultu i Kazika nie mam innych kapel których łykam wszystkie utwory. Więc parę hitów hip hopu lubię (oczywiście Jestem Bogiem Paktofoniki i inne), parę Eminemów. Ale najlepsze klasyki także - Marsz Turecki, Cztery Pory Roku, Aria z Czarodziejskiego Fletu, Aine Klaine nacht music, Lot Trzmiela, Bolero itp. Poza tym mam masę pojedynczych utworów z wszystkiego po trochu w MP3.

3.Obaj. Większość ŚD przeczytałem. Braki w Kingu nadrabiam.

4. "I kiss the girl and i like that" :P Wolę parodię Bibera od nadmiernie przywiązanej dziewczyny :)

Edytowano przez 8azyliszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony bohater z DC, Marvela i Image?

Od jak dawna kupujesz komiksy?

Dlaczegi Kapitan Ameryka to noob, a Iron Man rządzi?

Ulubiona drużyna supethero?

Dlaczego X-Men?

Dlaczego Doctor Who to najlepszy serial we wszechświecie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Schweinsteiger czy Muller?

2. Ubolewasz nad połączeniem NRD z RFN, wynikiem czego, możemy kibicować już tylko jednej niemieckiej reprezentacji, którą może faworyzować FIFA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DarthMetalus

1.Ulubiony bohater z DC, Marvela i Image?

2.Od jak dawna kupujesz komiksy?

3.Dlaczegi Kapitan Ameryka to noob, a Iron Man rządzi?

4.Ulubiona drużyna supethero?

5.Dlaczego X-Men?

6.Dlaczego Doctor Who to najlepszy serial we wszechświecie?

1."Batman always Batman" - wiem banalne ale cóż zrobisz. Ostatnio Blue Bettle też jest fajny.

Punisher, Spider-Man

W Imagine jest tylko Spawn, a zresztą i tak tego nie czytam.

2. Od 1994 - Pierwszy rok wydawania "Kaczora Donalda" (nie mylić z wcześniejszym "Donald Duckiem"). Sam kupiłem nr 9/94. Ale w 1993 rodzice kupowali mi obecne wtedy na rynku Króliki Bugsy oraz Tom & Jerry. TM-Semicki przyszły później.

3. Iron Man został mi zohydzony przez Civil War i więcej tego zdrajcy nie lubię. A Kapitan stał się idealistycznym głupcem składając broń, przez co dał się zabić confused_prosty.gif.

4. Powiedzmy, że Avengers, choć Gacek zawsze ratujący Justice League ma swój urok smile_prosty.gif.

5. Kiedyś nie czytałem X-Men. Teraz nadrabiam zaległości - dobre historie im służą. Wolverine wymiata i to mówi wszystko.

6. Wstyd przyznać ale nie oglądam. Może kiedyś, jak skończą.

@Kicek

1.Dlaczego masz obecnie nudne życie? cheesy.gif

2.Mój standard, czyli toffi czy marcepan?

3.Kiedy i w jakich sytuacjach słuchasz muzyki?

4.Optymista, pesymista?

1. Na razie bez pracy i bez kasy - zapomnij o balu, jak nie masz szmalu confused_prosty.gif.

2. Z tych dwóch zdecydowanie toffi, choć przepadam, za ptasim mleczkiem.

3. Słucham dużo radia a tam ciągle ją puszczają. Także w podróżach/spacerach, przy robocie zakładam słuchawki i słuchamco mam w mptrójce.

4. Zdecydowanie optymista. Staram się śmiać ze wszystkiego dookoła i nie przejmować się.

@RIP1988 (przestał być moderkiem ale dowcipu nie stracił smile_prosty.gif)

1. Schweinsteiger czy Muller?

2. Ubolewasz nad połączeniem NRD z RFN, wynikiem czego, możemy kibicować już tylko jednej niemieckiej reprezentacji, którą może faworyzować FIFA?

1. No chyba żartujesz tongue_prosty.gif. Żadnego niemieckiego sportowca nie lubię.

2. Nie chodzi, o to, że jest jedno państwo niemieckie, tylko o to, że niczego się nie nauczyli i dalej butnie się zachowują. akurat może nie w sporcie, ale tu mają fory - takie jest moje spojrzenie na ten aspekt. Zobaczysz w grudniu na losowaniu. Brazylia i Hiszpania trafią do jednej drabinki, a Niemcy do drugiej. I spotkanie Niemców z tymi drużynami będzie najwcześniej w finale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gr86

1. Co sądzisz o wrestlingu?

2. Skąd pomysł na nick?

3. Dlaczego obstawiłeś tylko dwa mecze w typerze ligi polskie- gdzie reszta smile_prosty2.gif ?

1. Lubiłem Hulka Hogana w serialu "Grom w Raju". To co myślę o tym temacie wspaniale pokazano w South Parku 13x10 - polecam, to zobaczysz. Naprawdę poważniejszej odpowiedzi nie mam smile_prosty.gif.

2. Patrz odpowiedź na pytanie behemorta

3. Ekstraklasa jest za długa i za cienka dla mnie smile_prosty.gif. Nie ma już jednego magazynu ligowego jak kiedyś "Gol" na TVP2, więc śledzę tak sobie rozgrywki. Ożywiłem się teraz, bo Lech znowu może zdobyć mistrzostwo. A IMHO to jedyna polska nadzieja na LM (Legia i Wisła zawodziły w ubiegłych latach). Ale przymierzam się do typera na Mundial by czarno na białym pokazać jaki ze mnie super ekspert smile_prosty.giftongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gif. Wszystko co pisałem w temacie o Euro 2012 się sprawdziło smile_prosty.giftongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gifsmile_prosty.gifwink_prosty.gif.

@Malinorz

Gdybyś miał możliwość przeniesienia się do jakiej wymyślonej krainy, w której byś zamieszkał?

Sorry, czy jesteś 13-letnią dziewczynką by takie pytania zadawać? :) No ale dobra - kiedyś sobie dumałem jak fajnie by było być "Nieśmiertelnym Imperatorem na Złotym Tronie" z Warhammera 40K :P.

Edytowano przez 8azyliszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Wczoraj wyszedł nowy krążek Kultu Prosto. Słuchałeś już, a może kupiłeś? Bo ja gdy tylko będę w empiku to biorę ;)

5. Dokończ fragmenty kilku najlepszych tekstów Kultu & Kazika ever (sorki za ewentualne błędy, piszę z pamięci)

- Czy słyszałeś? To było....

- Nordyckie twarze, pod.....

- Gdy na wiecu w naszej hucie...

- Z tarczą albo na tarczy.....

- Tylko jeden wieśniak idąc drogą....

- Starych i chorych weźmiemy.....

- Wszystko wydaję się takie samo...

6. Ćwiszysz/ćwiczyłeś sztuki walki/

7. Wolisz lato czy wiosnę?

8. Ulubiony taniec?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@debug

4. Wczoraj wyszedł nowy krążek Kultu Prosto. Słuchałeś już, a może kupiłeś? Bo ja gdy tylko będę w empiku to biorę wink_prosty.gif

5. Dokończ fragmenty kilku najlepszych tekstów Kultu & Kazika ever (sorki za ewentualne błędy, piszę z pamięci)

- Czy słyszałeś? To było....

- Nordyckie twarze, pod.....

- Gdy na wiecu w naszej hucie... ...obiecałeś nam pieniądze

- Z tarczą albo na tarczy... ...Hanna Gronkowiec walczy

- Tylko jeden wieśniak idąc drogą....

- Starych i chorych weźmiemy.....

- Wszystko wydaję się takie samo...

6. Ćwiszysz/ćwiczyłeś sztuki walki/

7. Wolisz lato czy wiosnę?

8. Ulubiony taniec?

4. Na razie tylko Układ Zamknięty (pierwsze miejsce na liście Trójki) choć Plamy na Słońcu bardziej mi się od tej podobały. Z resztą utworów zapoznam się niedługo.

5. Sorry bardzo słaba pamięć poza tymi dwoma.

6. Niestety nie. Cherlak/zdechlak jestem.

7.Ja lubię ciepło - nieważne maj czy lipiec. Choć zgadzam się, że "Najlepsze miesiące, to kwiecień, czerwiec, maj"!

8. Co to za babskie pytanie? :P Raczej nie tańczę. You Can Dance też nie oglądam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Armistan

1. Czytasz fantastykę? Jeśli tak to jakieś przykłady ulubionych książek.

2. Grasz w jakieś gry przeglądarkowe? Margonem? tongue_prosty.gif

1.Teraz trochę mniej, bo mam komputer i net, ale czytam dużo fantastyki i sci-fi. Jak było przy pytaniu Arturzyna12 czytam Świat Dysku, cykl o Conanie, Dragonlance (polecam), barbarzyńcę Kane'a R.Wagnera, cykl Inkwizytorski Piekary, Jakuba Wędrowycza, czytałem Narnię, oczywiście czytałem też Tolkiena i Pottera. Do Malazariańskiej Księgi Poległych i Czarnej Kompanii dopiero się zabieram.

2. Nie - uważam je za stratę czasu i naciąganie ludzi na kasę. Czekam na Herosów, to może będzie to moja pierwsza przeglądarówka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hakken

Po co wrzucasz swoje posty na bloga? o.O

Przeczytaj pierwszy wpis mojego bloga - tam jest wszystko wyjaśnione (sygnaturka moich postów też daje wskazówkę). Po drugie ktoś to czyta, więc warto - np ja sam na ten temat FA nigdy nie zaglądałem. Poza tym - to po co daliście opcję "bloguj to" w pasku, jeśli właśnie nie po to by te posty zamieszczać na blogu? Typowe - dają możliwość a potem się dziwią, że ludzie z niej korzystają :).

Edytowano przez 8azyliszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zajmują się tragedią Microsoftu. trollface.gif

1. Czy NWN jest aż tak boskie?

2. Optymista czy pesymista?

3. Ludzie czy samotność?

4. Toffi czy marcepan?

@down

Coś ty, to będzie pokazywane na zajęciach z PR. Jak nie robić zapowiedzi CZEGOKOLWIEK.

Edytowano przez Kiicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...