Skocz do zawartości
...AAA...

Forumowe "AMA - Ask Me Anything"

Polecane posty

Hej DarthMetalus

Jak wszyscy to wszyscy biggrin_prosty.gif

1. Twoją największą pasją jest?

2. Ulubiony aktor i aktorka?

3. Ulubiona potrawa?

4. Czytałeś może PLiO (Pieśń Lodu i Ognia) lub MKP (Malazańską Księgę Poległych? Jeśli tak co o niej myślisz wink_prosty.gif

5. Często do kina chodzisz? Na jakie filmy w tym roku wybierzesz się?

6. Oglądałeś Hobbita? Jeśli tak to jak ci się podobał?

7. Dużo czasu spędzasz przed komputerem?

8. Co myślisz o konsolach nowej generacji? Kupisz którąś z nich, czy może wolisz PC?

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Twoją największą pasją jest?

2. Ulubiony aktor i aktorka?

3. Ulubiona potrawa?

4. Czytałeś może PLiO (Pieśń Lodu i Ognia) lub MKP (Malazańską Księgę Poległych? Jeśli tak co o niej myślisz wink_prosty.gif

5. Często do kina chodzisz? Na jakie filmy w tym roku wybierzesz się?

6. Oglądałeś Hobbita? Jeśli tak to jak ci się podobał?

7. Dużo czasu spędzasz przed komputerem?

8. Co myślisz o konsolach nowej generacji? Kupisz którąś z nich, czy może wolisz PC?

1. Największa? Chyba komiksy, w których się zakochałem (oczywiście w przenośni) ^^

2. Jest w profilu w forumowej ankiecie ;_;

3. Spaghetti i pizza :3

4. Nie. Nie.

5. Mieszkam na wybitnym zapupiu, więc nie mam okazji zbyt często chodzić do kina. Mój życiowy rekord, to CHYBA 6/7 wizyt weń w jednym roku.

Niepamięć, Iron Man 3, Thor 2, Wolverine, Star Trek II, Pacific Rim, Gra Endera, Riddick i pewnie o czymś zapomniałem :D

6. Nie miałem okazji ;_;

7. Minimum trzy godziny dziennie (pon. - pt.), a maksimum 5/6. W weekend spokojnie dochodzi do siedmiu godzin. Jestę Nołlajfę, wiem. :trollface:

8. Miałem okazję grać na konsoli może ze trzy/cztery razy w życiu.

Teorii jest mnóstwo, więc nie ma sensu/czasu pisać o nich.

Z chęcią kupiłbym konsolę, ale na pieca mam 20+ gier do przejścia. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Kto by wygrał w klimatycznym pojedynku na miecze świetlne między tobą, a JediMatim?

Nie chciałbym się przechwalać, no ale pan Mati to zwykły Jedi, ja mam natomiast tytuł "Darth". Odpowiedź więc jest oczywista ;]

Zdecydowanie Moc. Jako Inkwizytor Sithów ciskałbym głównie błyskawicami mocy i dusił nią przeciwnika, co nie zmienia faktu, że swoim podwójnym, fioletowym mieczem świetlnym (ten na samym dole) również walczyć potrafię. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Batman jest lepszy od całego uniwersum Marvela? trollface.gif

Skąd tak bardzo skomplikowany tytuł, jaki sobie nadałeś?

Ach, jeszcze jedno... czy słyszałeś polski dubbing w Avengersach, a jeśli tak to jak bardzo twoje uszy krwawiły?

Edytowano przez Abyss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Batman jest lepszy od całego uniwersum Marvela? trollface.gif

Skąd tak bardzo skomplikowany tytuł, jaki sobie nadałeś?

Ach, jeszcze jedno... czy słyszałeś polski dubbing w Avengersach, a jeśli tak to jak bardzo twoje uszy krwawiły?

1. Nie zgrywaj Lokiego, nie wychodzi Ci :/

2. Jestem sadystą. Chciałem, abyście męczyli się pisząc ten nick!

No i z zamiłowania do Sithów i metalu. ^^

3. Jeśli słyszałem, to tylko przez kilka sekund, podczas oglądania trailera. (szybko wyłączyłem tę wersję) Nie cierpię dubbingu w filmach aktorskich, ale oglądanie danego obrazu z nim raczej nie wywołałoby u mnie efektu szału. Aczkolwiek wolałbym tego nie sprawdzać. :D

@Still - No bo widzisz, to wszystko jest efektem mojego doskonałem, dopracowanego i przemyślanego od początku do końca planu. Ma on na celu doprowadzenie Twojej osoby do szewskej pasji. Potem już tylko władza na światem. ^^

Edytowano przez DarthMetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tumblr_lorg0aHnLe1qalvfio1_400.jpg

PS. 'twas a joke

Niezwykle upiorny, brutalny i nieco sadystyczny żart, biorąc pod uwagę, że user na którym ów żart zastosowano, zapoznał się z zasadami, regulaminem i FAQ już w pierwszym dniu rejestracji, i który swoją postawą służy za doskonały przykład idealnego i grzecznego użytkownika. sad_prosty.gif

tumblr_mcdhliVKFt1rir8eco1_400.gif

'twas a joke trollface.gif

Edytowano przez DarthMetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję wyzwanie ;]

Poddają się, albowiem jest to najlepsze rozwiązanie. Czegokolwiek bym nie zrobił i tak wyszedłbym z tego pojedynku przegranym. Dzięki temu uzyskuję chociaż zwycięstwo moralne i nie odnoszę żadnych obrażeń!

Starszy, ma ok. cztery razy tyle postów co ja i moderator, a by się tu nade mną pastwił. Wiecie wy co! tongue_prosty.gif

Mam Topór, Kosę, BFG, kilkadziesiąt zbroi Iron Mana i Avengersów z X-Menami po swej stronie. :P Odejdź póki możesz. :D

tumblr_mlv6n7V0Wf1qklhrmo1_500.gif

the-avengers-gifs-iron-man-3-32177901-500-228.gif

Edytowano przez DarthMetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego telefon ładuje mi się szybciej, kiedy go używam?

Nieużywane narządy przestają działać. Należy je wykorzystywać, aby wykonywały swoje czynności. Z telefonem może być podobnie, tzn. im bardziej go używasz tym szybciej działa dana funkcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól zatem, że przedstawię ci - w sensie efektywności - armię złożoną z trzech muszkieterów smile_prosty.gifRaz, dwa oraz trzy.

Wspominałem już, że po mojej stronie są wszyscy członkowie X-Men i Avengers, jacy kiedykolwiek do tych drużyn należeli? :trollface:

Mam armię, siebie i Hulka, poddaj się. :D

BTW Strasznie fajne obrazki. Przypomina mnie to Ghost Ridera. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś mógł zamienić się na jedną dobę rolami ze Spider-Manem to z kim chciałbyś stoczyć filmowy pojedynek, który byłby bazą do nakręcenie kolejnego kasowego hitu ze stajni Marvel/Disney?

Czy rebusy to tak naprawdę busy, którymi wozi się egipski Re? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś mógł zamienić się na jedną dobę rolami ze Spider-Manem to z kim chciałbyś stoczyć filmowy pojedynek

Na pewno nie byłby to jeden z silniejszych/bardziej przeze mnie lubianych przeciwników pająka. Tych zostawiłbym na sequel/ostatnią cześć. :P Wydaje mi się, że dobrym wyborem byłby Scorpion. ^^

Czy rebusy to tak naprawdę busy, którymi wozi się egipski Re? smile_prosty.gif

Raczej nie, gdyż rebusy robimy ze wszystkiego. Nie pojechałoby to. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacku, nie opowiadaj mnie takich głupot. biggrin_prosty.gif Mamy Xaviera, Magneto, Legiona, Scarlet Witch, Decibela i kilku innych OP mutasów. Do tego pierdyliard zbroi IM oraz Avengersów więc ciii... tongue_prosty.gif

Edytowano przez DarthMetalus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...