Skocz do zawartości
...AAA...

Forumowe "AMA - Ask Me Anything"

Polecane posty

1. Dlaczego jesteś taki mroczny i złowrogi?

2. Skąd bierzesz swój zapał do życia i prowadzenia sesji oraz chęci do statsowania?

3. Jak wygląda Twój pokój? Masz w nim jakieś interesujące gadżety, którymi (nie)chciałbyś się pochwalić, a ściany obklejone plakatami metalowych kapel i Kaminy?

4. Jak zaczęła się Twoja przygoda z mangą i anime?

5. Widziałeś Elvisa na żywo?

6. Kiedy wrócisz do TF2?

7. Jaką super moc chciałbyś mieć?

8. Twoja największa słabość? trollface.gif

To chyba tyle, na razie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań:

1. Dlaczego masz taki mroczny nick? Skąd pomysł na niego?

2. Co ciekawego jest w sesjach? Od pewnego czasu zbieram się na to, aby zacząć grać/brać w nich udział. Nigdy nie miałem w tym doświadczenia smile_prosty2.gif

3. Co myślisz o wrestlingu?

Edytowano przez gr86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO nie doszliśmy jeszcze do takiego poziomu... artyzmu?

Pf. Zagraj pan w Najdłuższą Podróż - ta gra jest zdecydowanie genialna. Koniec i kropka.

A jeśli już grałeś i nie podzielasz mego zdania, to trudno. sad_prosty.gif

Korra, czy Aang? tongue_prosty.gif

Edytowano przez 47
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dlaczego jesteś taki mroczny i złowrogi?

>>Żeby mnie takie pacajce katajce pacajki ciągle nie męczyły tongue_prosty.gif

2. Skąd bierzesz swój zapał do życia i prowadzenia sesji oraz chęci do statsowania?

>>Najpopularniejsza teoria głosi, że zostałem zasymilowany przez cokolwiek co może zasymilować (Borg, Matrix itd.). W sumie po prostu... lubię pisać, tak mi się wydaje smile_prosty.gif

3. Jak wygląda Twój pokój? Masz w nim jakieś interesujące gadżety, którymi (nie)chciałbyś się pochwalić, a ściany obklejone plakatami metalowych kapel i Kaminy?

>>Gadżetów brak, jakbym nie miał na co pieniędzy wydawać normalnie... Plakatów kapel też nie mam, posiadałem - gdzieś się zapodziały - tylko te dawane w CDA. Żaden z nich nie zdobi pomalowanych ścian, potem dziadostko by się je odklejało.

4. Jak zaczęła się Twoja przygoda z mangą i anime?

>>Hm, sięgając do czasów prehistorycznych - czyli gdy jeszcze nie miałem Internetu i mieszkałem na blokowisku - to pewnie będzie to Tekkaman oraz Dragon Ball puszczany w polskiej TV. Jakoś później doszedł chociażby Shaman King... A potem to już w sumie poszło i jak mnie pamięć nie myli jednymi z pierwszych serii jakie ogarnąłem był Hellsing (wersja pierwotna, która może najwyżej buty pastować Ultimate) oraz Death Note. Potem to już chyba poszło z górki co chyba kojarzysz przez RAW RAW FIGHT THE POWER! biggrin_prosty.gif

5. Widziałeś Elvisa na żywo?

>>Ma honorowe miejsce w barze "Prawdziwej Muzyki" przy stole dla "Absolutnych Legend". Czasami się widujemy tongue_prosty.gif

6. Kiedy wrócisz do TF2?

>>O ile nie słucham tej baby to jednak

konkretna piosenka idealnie pasuje na odpowiedź ;]

7. Jaką super moc chciałbyś mieć?

>>Hm, szczerze mówiąc zastanawiałem się nad tym kiedyś i chyba ostatecznie doszedłem do wniosku, że coś związanego z błyskawicznym transportem - teleportacja a'la Jumper albo po prostu możliwość naddźwiękowego lotu. Ogromna oszczędność pieniędzy, czasu, równie niesamowite możliwości do zwiedzania, okazje do fantastycznych zdjęć oraz niezapomnianych wypraw... Najchętniej jednak do kompletu dorzuciłbym sobie jakieś pole ochronne co by móc sobie wylecieć w kosmos i poobserwować Ziemię z Księżyca chociażby... to musi być widok biggrin_prosty.gif

8. Twoja największa słabość? trollface.gif

>>Nie rozumiem pytania. Może coś a'la "gdy widze słodyce to kwice"? trollface.gif

To chyba tyle, na razie.

>>Więcej pytań matka nie miała? trollface.gif

Kilka pytań:

1. Dlaczego masz taki mroczny nick? Skąd pomysł na niego?

>>Pamiętam, że już pojawiła się ta kwestia przy poprzednim razie jak byłem ostrzeliwany i odpowiedź brzmi nadal tak samo - nie wiem. Zupełnie nie pamiętam co mną kierowało przy tworzeniu takiego nicka, ważne jest to, że się przyjął biggrin_prosty.gif

2. Co ciekawego jest w sesjach? Od pewnego czasu zbieram się na to, aby zacząć grać/brać w nich udział. Nigdy nie miałem w tym doświadczenia smile_prosty2.gif

>>Odgrywanie fikcyjnej postaci, zabawa w fantastycznych światach, szlifowanie swojego warsztatu pisarskiego, może jeszcze poznawanie podstawowych zasad tworzenia dobrej fabuły... przede wszystkim jednak liczy się zabawa ^_^

3. Co myślisz o wrestlingu?

>>Nic. Nie jara mnie oglądanie dwóch napakowanych testosteronem bysiorów w żadnej kombinacji. Raz czy dwa na Eurosporcie bodaj widziałem tą amerykańską odmianę i niby fajne show, ładne akrobacje robią, ale ogółem meh.

Pf. Zagraj pan w Najdłuższą Podróż - ta gra jest zdecydowanie genialna. Koniec i kropka.

>>Nope. Panie, jak sobie pomyślę ile gier czeka u mnie w kolejce do przejścia to mam ochotę się przeżegnać a ty jeszcze chcesz mi kolejną produkcję do listy wsadzić... plus nie jestem fanem przygodówek smile_prosty.gif

Korra, czy Aang? tongue_prosty.gif

Znasz doskonale odpowiedź na to pytanie ;] Aang nie był złą postacią (choć z całego przekroju to IMO dominowała Toph), ale bardziej podchodzi mi charakter oraz styl Korry biggrin_prosty.gif

the_legend_of_korra__haters_gonna_hate__by_thehandsomerocklee-d4tcfpe.png

Z kim ci się grało najlepiej, a z kim najgorzej podczas forumowych rozgrywek w Lefta 2?

>>Bez ksywek, bo nie pamiętam/nie chcę dokonywać publicznego sądu - wystarczyło, że dana osoba nie spinała się i nie darła japy jak nie wyszła jakaś akcja w versusie wink_prosty.gif W kampanie grywało mi się fajnie z większością ludzi (btw. team modów ftw!)

Zamierzasz jeszcze wrócić kiedyś do tej gry?

>>Zależy, na razie sporo wskazuje na to, że nie. Ostatnio jednak znajomy namawiał mnie do zasysania customowych kampanii aby z ekipą sobie pocisnąć kampanię, ale chwilowo czasu ani chęci nie mam.

FIFA czy PES?

>>Hoh, w ostatniego PESa w jakiego namiętnie się zagrywałem była edycja z 2004 roku (potem chyba w demko szóstki zagrałem przez chwilę) a w FIFA ostatni przystanek nastąpił... chyba w edycji 2007 choć pewności nie mam. Dawno to było tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z okazji i pospamuję ci tutaj Blacku.

Czy kiedyś wreszcie sięgniesz po jakąś light novel lub visual novel?

Manga i anime, mangą i anime, a Japonia, Japonią. Próbowałeś kiedyś ichniego jedzenia? Jakaś restauracja czy knajpka z sushi, a może sam próbowałeś coś przyrządzić?

Jak wspominasz swoją pierwszą sesję rpg? Tę tutaj na forum, ale i w realu. Oczywiście jako gracz i MG.

Kiedy przedstawisz kolejne pomysły na nowe sesje?

Wyjęli ci już mózg i wsadzili do pojemnika jak sam wiesz z czego abyś był podłączony stale do sieci i prowadził miliony kolejnych sesji? ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza książka, którą przeczytałeś?

Coop czy singiel?

Rap czy muzyka klasyczna?

Eminem czy 50Cent?

Polscy czy zagraniczni pisarze książek?

Pratchett czy King? @down wstydź się! :D

Darmowe gry czy komercha?

Edytowano przez Arturzyn12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z okazji i pospamuję ci tutaj Blacku.

>>Ty mi lepiej pospamuj w Grajdole, bo parę sesji czeka na twój odpis wink_prosty.gif

Czy kiedyś wreszcie sięgniesz po jakąś light novel lub visual novel?

>>Jeżeli już wezmę się za coś to prędzej sięgnę po LN. Na - w praktyce - granie w VNki zwyczajnie nie mam czasu. Kilkadziesiąt godzin na jedną ścieżkę w jednej grze? Naprawdę? tongue_prosty.gif

Manga i anime, mangą i anime, a Japonia, Japonią. Próbowałeś kiedyś ichniego jedzenia? Jakaś restauracja czy knajpka z sushi, a może sam próbowałeś coś przyrządzić?

>>Chyba nie i na pewno nie. Nie przypominam sobie abym kiedykolwiek próbował sushi. Bardziej to rodzinka raz czy dwa spróbowała japońskiego jedzenia i... werdykt był na nie wink_prosty.gif

Jak wspominasz swoją pierwszą sesję rpg? Tę tutaj na forum, ale i w realu. Oczywiście jako gracz i MG.

>>W realu? Nie mistrzowałem a pierwszy raz na żywo zagrałem na zjeździe we Wrocławiu. System fate, mistrzował P_aul, ostatecznie zniszczyliśmy chyba 2/3 miasta, w którym działa się sesja wkurzając każdego kogo się da i... ciągu dalszego nie było tongue_prosty.gif Na forum zwyczajnie nie pamiętam gdzie zagrałem po raz pierwszy, natomiast moją pierwszą sesją gdzie mistrzowałem było/jest Warfare, które zresztą ciągle działa ;] Zacząłem chyba nieźle, sesja miała wzloty i upadki, ale ogółem jestem zadowolony.

Kiedy przedstawisz kolejne pomysły na nowe sesje?

>>Jak dostanę karty ludzi na sesje gdzie rekrutacja odpalona jest obecnie czyli na The Last of Us oraz Device Masters: Darkworld tongue_prosty.gif

Wyjęli ci już mózg i wsadzili do pojemnika jak sam wiesz z czego abyś był podłączony stale do sieci i prowadził miliony kolejnych sesji? ;p

>>Jak napisałem chyba wcześniej, jedna z teorii głosi, że zostałem zasymilowany, więc... =]

Najgorsza książka, którą przeczytałeś?

>>Nie przypominam sobie... albo wróć, przyznaję się, że przeczytałem całą sagę Zmierzch, ale jak to mówią, jeśli chcesz coś krytykować musisz to znać biggrin_prosty.gif Znaczy... no... znaj swego wroga.

Coop czy singiel?

>>W takich symulatorach wojennych jak OFP czy ArmA co-op rządzi a poza tym zależy od poziomu wykonania, oba elementy mogą być równie dobre.

Rap czy muzyka klasyczna?

>>Rock. Metal. Klasyką nie pogardzę, zwłaszcza jeśli wykonana jest właśnie w cięższym brzmieniu, nie pogardzę. Od rapu i hip-hopu trzymam się z daleka z drobnymi wyjątkami. Bardzo drobnymi.

Eminem czy 50Cent?

>> Eh, jeżeli mam już wybierać to Eminem.

Polscy czy zagraniczni pisarze książek?

>>Za mało czytam aby dokonać sprawiedliwego wyboru, właściwie to poza lekturami mało co czytam polskiego (ok, Pan Lodowego Ogrodu jest wyjątkiem), tak po prostu wyszło.

Pratchett czy King?

>>Tego pierwszego jeszcze nic nie czytałem - zamierzam to zmienić, spokojnie wink_prosty.gif - więc wyboru dokonać nie mogę.

Darmowe gry czy komercha?

>>Branża gier to biznes a nie organizacja charytatywna i uważam, że za dobry produkt i sprawiedliwe traktowanie klienta jest warte swej ceny... ale gdy wielcy wydawcy robią taśmowe, odgrzewane serie, tysiące DLC i co gorsza część jest wycięta z podstawowej wersji gry a do tego wszystkiego próbują zrobić z graczy debili to wtedy coś tu nie gra. Logika wielkich korporacji potrafi człowieka porazić. Może za trzecim razem jak EA dostanie "złotą kupę" to coś zrozumieją choć nie robiłbym sobie wielkich nadziei tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy biłeś się z rodzeństwem o granie?

Mieliście jakieś zasady jeśli chodzi o korzystanie z komputera?

Jaki okres w życiu najmilej wspominasz?

Czy masz swojego nemezis, arcywroga, whatever?

Największy strach, fobia?

Edytowano przez Kiicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sumie jak już tu kliknąłem:

1. kiedy zaczniesz pić napój prawdziwych mężczyzn, zamiast jakieś ciastka?

>>Wolę ciastka. Zawsze byłem fanem słodyczy, więc wybór tutaj jest dla mnie niezwykle prosty a to, że nie szanujesz zdania innych - i je wyśmiewasz - to inna kwestia trollface.gif

2. blondynki, brunetki, czy rudzi rude?

>>Hm, wydaje mi się, że

kawałek służy jako dobra odpowiedź. A co do ostatniej, przekreślonej opcji i tak wiemy, że jest już zajęty... Flip i Flap, hue hue hue (hermetyczny dowcip, don't mind) biggrin_prosty.gif

3. czy?

>>

Czy biłeś się z rodzeństwem o granie?

>>Do rękoczynów z tego powodu akurat nie doszło. Chyba... Dzięki borowi zielonemu, że siostra od sporego czasu ma już swojego laptopa biggrin_prosty.gif

Mieliście jakieś zasady jeśli chodzi o korzystanie z komputera?

>>Dunno. U mnie z pamięcią na takie, pardon, pierdoły - no offence - jest niezwykle kiepska tongue_prosty.gif

Jaki okres w życiu najmilej wspominasz?

>>Hm, podstawówki to już nie pamiętam, w gimnazjum było bydło (z jednym, może dwoma chlubnymi wyjątkami z czego ten jeden to dobry przyjaciel do czasów obecnych smile_prosty.gif), w liceum było lepiej, ale bydło też się trafiało, za to na studiach... mówiłem to nie raz - trafiłem IMO na najlepszych ludzi. Zatem najlepszego okresu swego życia nie muszę wspominać, bo go ciągle przeżywam ^_^

Czy masz swojego nemezis?

>>Hue? Nie rozumiem pytania ani do czego ono się odnosi. Sorry tongue_prosty.gif

[po edycie]

>>Mmmm... nie. Nawet jeżeli przez jakiś czas miałem spięcie z kimś to albo po czasie się rozchodziło albo zwyczajnie poszliśmy, na moje szczęście, innymi ścieżkami. Pójście na studia to najlepsze sposób na oderwanie się od ludzi, z którymi nie chcesz mieć do czynienia ;)

Największy strach?

>>Znów nie wiem do końca o co chodzi zatem powiem czego najbardziej bałem się z gier - do tej pory nie przeszedłem finałowego chaptera pierwszego F.E.A.Ra po ciemku, zwyczajnie nie jestem w stanie tongue_prosty.gif

[po edycie]

>>Takiej typowej fobii jak np. hydrofobia, nie posiadam a w każdym razie jeszcze się nie ujawniła. Poza tym... chyba nie, sobie przypomnieć niczego nie mogę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym z tematów zagadkowych udzielasz się najchętniej?

Nie znudziły cię zagadki jeszcze? :P

Na twoim profilu w części 'najlepsze filmy' dałeś Sherlocka. A widziałeś może serial BBC pod tym samym tytułem z Benedictem Cumberbatchem w roli tytułowej? Jak nie, to nadrabiaj zaległości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pratchett czy King?

EA czy Activision?

Torchlight czy Diablo?

Ostatnio przeczytana książka?

Książki cz gry?

Ile czytasz książek w ciągu roku?

Szynszyla czy opos? biggrin_prosty.gif

1. Czytałem jedynie jedną książkę Kinga, a Pratchetta co najmniej siedem. Odpowiedź jest oczywista. ^^

2. Runic Games!

3. Grałem jedynie w drugiego Diabola i w dodatku go nie przeszedłem, więc nie mam jak wybrać. ;]

4. Niewidoczni Akademicy.

5. Przeszedłem niewiele gier i przeczytałem sporo książek... Komiksy! :trollface:

6. Nie robię żadnych spisów, więc liczby nie podam. Niestety, ostatnio trochę opuściłem się w czytaniu. :/

7. Nie zmuszaj mnie do odpowiedzi na tak trudne i niezwykle ważne dla losów wszechświata pytanie...

1.Skąd pomysł na nicka?

2.Twój ulubiony sport?

3.Co sądzisz o wrestlingu?

4. Dlaczego lubisz forum FA?

1. Jest w profilu ;]

2. Chyba siatkówka i ratowanie świata :3

3. Teatr ze słabą grą aktorską, ale może się podobać :P

4. Jest doskonałe :3

Jak trafiłeś na FA?

Na co w najbliższym czasie wybierasz się do kina?

Czemu zawyżasz oceny średnim filmom na FW? Przyznaj że ci zapłacilibiggrin_prosty.gif

1. Klucz do Blood Bowla, a jak już byłem zarejestrowany, wziąłem udział w przeciekach o czym zawsze marzyłem. Później z górki ;]

2. Iron Man, bo niepamięć chyba sobie odpuszczę ;]

3. Business is business. :D

Skąd i od kiedy wzięła się u ciebie mania na kolesi w obcisłych legginsach superbohaterów? wink_prosty.gif

Jak to robisz, że masz tyle czasu by spamować na FA?

Słuchasz innej muzyki niż żelastwa metalu?

1. Jarali mnie od zawsze, ale odkąd zacząłem kupować WKKM, moje zainteresowanie herosami wzrosło o 100% ^^

2. Tajemnica :trollface:

3. Przeważnie nie, ale hard rock też jest przyjemny :3

1. Ulubiona marvelowska postać? smile_prosty.gif

2. Który komiksowy storyline z tego uniwersum najbardziej Ci się spodobał?

1. Tylko nie to. Nie jestem w stanie wybrać jednej! :D

2. Oprócz trzech tomów WKKM i moich kilkuset zeszytów z domu pomysłów na ich stronie internetowej, nie miałem zbyt dużo okazji czytać tych komiksów. Nie jestem więc w stanie podać ;P

Spamujesz jeszcze na innych forach? O ile to możliwe biggrin_prosty.gif

Kiedy zacząłeś czytać CDA?

Toffi czy marcepan? [To wbrew pozorom najważniejsze pytanie c: ]

Dlaczego toffi?

Skąd ci się wzięło na komiksy?

1. Only FA. :D

2. W 1994 roku. ^^

3. Toffi.

4. Co to w ogóle za głupie pytanie?!

5. Tak naprawdę to nie mam pojęcia. Gdy byłem mały, oglądałem kreskówki z herosami i lubiłem się w nich bawić. xD Później moja fascynacja przyjęła nieco inną formę. :P

W którym z tematów zagadkowych udzielasz się najchętniej?

Nie znudziły cię zagadki jeszcze? tongue_prosty.gif

Na twoim profilu w części 'najlepsze filmy' dałeś Sherlocka. A widziałeś może serial BBC pod tym samym tytułem z Benedictem Cumberbatchem w roli tytułowej? Jak nie, to nadrabiaj zaległości.

1. Chyba kreskówkowo - komiksowe ^^

2. Miewam takie okresy, że nie mam ochoty na spamowanie, ale wciąż zgaduję ^^

4. Chwilowo nadrabiam zaległości z Doctora Who. Może kiedyś. ;]

-Jakim cudem masz taką zdolność spamowania (bo to nie jest normalne, może jesteś spam-botem biggrin_prosty.gif) ?

-Jakie opinie o "Ostatnich Łowach Kravena" ?

-Co ciekawego widzisz w kierunkach przyrodniczych ? Planujesz jakąś przyszłość z nimi ?

1. Wymaksowałem spamowanie, jako jedną z pierwszych umiejętności 8)

2. Nie czytałem... przez siostrę :(

3. Co ciekawego? Wszystko! Szczególnie biologia - poznawanie ciekawych faktów na temat zwierząt, roślin i otaczającego nas świata ogólnie. Nie mówię o ćwiczeniach czy nauce, ale same informacje są fascynujące :D Planuję :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...